כתבות עסקים
חיפוש חופשי
מנטול - פורטל איכות חיים
להרשמה בחינם לאינדקס ערוצים נוספים:  |  הסרת שיער  |  רפואת שיניים  |  הסרת משקפיים  |  קורסים  |  פורומים
חיפוש במנטול
איכות חיים    כושר גופני    הכן ילדך לאולימפיאדה...
בחר קטגוריה מבוקשת
בחר תחום מבוקש
בחר איזור
!תנו לנו לעזור לכם
מומלצים
בדיקת שיער
הלגה מרכזים קוסמטיים רפואיים
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הידרותרפיה
קישורים רלוונטיים לתחום
חדר כושר | אירובי | פילאטיס | מאמני כושר | עיצוב הגוף | ספינינג | מחשבון דופק מטרה

הכן ילדך לאולימפיאדה...

מאת: מערכת מנטול
Share:
עד שהילד יענוד את המדליה הראשונה לצווארו, מוגשת לכם רשימה קצרה של ענפי ספורט שתכליתם שיפור המיומנות המוטורית והחברתית של הילד.
פעם בארבע שנים מגיחה האולימפיאדה לתוך חיינו וכובשת בסערה כל שבב זמן פנוי שיש לנו. לעיתים הילדים שלנו מביטים בנו בהשתאות נוכח ההתעניינות שאנו מגלים בספורט ולעיתים מביטים עימנו הילדים על גבי המרקע המרצד. מה שהם לא יודעים, זה שאנחנו לפעמים מביטים בהם וחושבים איזה פוטנציאל יש לילד להצליח באולימפיאדה הבאה בענף ספורט פופולארי. אז עד שהילד יענוד את המדליה הראשונה לצווארו, מוגשת לכם רשימה קצרה של ענפי ספורט שתכליתם שיפור המיומנות המוטורית והחברתית של הילד. רווח נלווה אליהם - כולם ענפי ספורט שיש בהם בכדי להשיג לילד תהילת עולמים באולימפיאדה...

שחיה
אחד מענפי הספורט הבריאים יותר, זהו ספורט שיש בו לפתח את כל שרירי גופנו. שחייה שנלמדת למטרת הנאה שונה לגמרי משחייה תחרותית על כל גווניה, שכן זו התחרותית דורשת מהילד התמדה ושעות אימונים רבות. בדרך כלל לימוד שחייה ואחר כך שחייה במסגרת נבחרת, זה ספורט לטווח ארוך מאוד. הילדים מתחילים כבר בגיל הגן את שיעורי השחייה ומתפתחים עם השנים עד לכדי אימונים של 6 שעות רצופות ביום.
ספורט וכושר גופני
ג'ודו
בג'ודו ישנו דגש רב דווקא על פיתוח יכולות טקטיות וכן כישורים חברתיים. עם זאת, ענפי הספורט הללו (קראטה, ג'ודו וכו) יש בהם ובאימוני הכושר שהם מחייבים בכדי לפתח עד מאוד את שרירי הגוף העליון וכן את שרירי הרגליים. בדרך כלל תחילת האימונים בענף ספורט זה הוא בגילאי כיתה א' והם נמשכים עד גיל מאוחר יותר. מרבית המתאבקים מגיעים לתחרויות כבר בשלבים מוקדמים ובגילאים נמוכים. בג'ודו ישנן גם כמה סכנות לפגיעה פיזית אך הסיכון שווה את התמורה.

טניס
ספורט האצילים, זהו ענף שבעיני הורים רבים נחשב למשעמם וזניח אך אין זה הדבר בעיני הילד שנחשף לפעילות. טניס הוא ספורט ממריץ מאוד, מפתח מבחינה גופנית וכן מאוד תחרותי. הילד יכול להתחיל ללמוד כבר מכיתה א' ואף אם גילה כישרון, יוכל להתחיל להתחרות בשלבים מאוד מוקדמים של חייו. כמה סכנות במשחק: במידה ומאמן הטניס אינו מקפיד על אימונים גם בחדר כושר, ייווצר מצב בו הילד מפתח שרירים עיקריים רק ביד הדומיננטית (שכן מחבט מחזיקים ביד אחת). הילד שלכם, במידה ויצליח בספורט, עשוי להפוך לזאב בודד, שכן בכל יום כמעט נערכות תחרויות ליגה במקומות שונים בארץ והדבר מחייב נסיעות רבות.
הירשמו חינם לניוזלטר של מנטול ותהנו ממאמרים והטבות שישפרו לכם את איכות החיים
הירשם/י
אני מאשר קבלת ניוזלטר שבועי למייל שלי מאתר מנטול - הפורטל לאיכות חיים
...התגובות בטעינה
צור קשר    הצטרפות לאינדקס    פרסם אצלנו    אודות מנטול    שלח לחבר    מפת אתר    תנאי שימוש    מדיניות מנטול    כניסה לשותפים