יום שישי, 6 באוגוסט 2021

רייקי – אנרגיה מרפאת...

מאת: מערכת מנטול
האם אי פעם חוויתם חוויה חוץ גופית? האם יצא לכם אי פעם לבהות באדם ולראות סביבו הילה קורנת?
ודאי חשבתם אם כן שמדובר באירועים הקשורים באופן ישיר למצב בריאותכם הקלוקל...אל דאגה, לא כך הם פני הדברים. בעולם העוטף אותנו לכל ישום, לכל אדם ולכל גוף חי או דומם יש תפקיד אשר נדרש הוא לבצעה, מכיוון שלמרבית הגורמים אין כלל תפקוד במהלך היום יום, הם אינם מזיעים, מפיצים ריח רע או מראים סימנים של פעילות. לבני האדם ולבעלי החיים יש תפקיד פיזי בחיים ועל כן על כל תנועה שאנו עושים, ישנם השלכות כמו אלו שהוזכרו קודם לכן. באחרונה, התגלה כי לא רק אלו הן ההשלכות לפעולות או אי פעולות שהסביבה ואנחנו עושים.

הובן כי לכל גוף ישנה אנרגיה העוטפת אותו ברמות שונות לפי רמת החיים שהוא מבוסס בה. רתימת האנרגיות הללו נחשבת בעניי רוב בני האדם לבלתי אפשרית, אך בקרב בני אדם מסויימים, פעולה זו אפשרית בהחלט ומבוססות עליה מספר שיטות טיפוליות הרותמות את האנרגיה של המטופל והמטפל לתרופה חזקה מאוד. אך בעוד רוב הטיפולים הללו עושים שימוש גם במגע פיזי, ישנו טיפול אחד מיוחד אשר אינו מערב מגע אלא רק שימוש באנרגיית המטופל והמטפל - הרייקי.
רייקי
רייקי משמש בעקרון כאמצעי להעברת אנרגיה מרפאת מאדם אחד לשני. הטיפול נעשה בחדר שקט ולעיתים עם מוזיקה נעימה. טיפול זה מתבסס על שיטת אחד לאחד - מטפל עומד מעל ומאחורי המטופל היושב, ידי המטפל במרחק מה מגופו ובעיקר ראשו של המטופל. המטפל מתחיל, תוך ריכוז רב, במסע של משיחות ידיים באוויר מעל ולאורך המטופל. שיטה זו גורמת לתיעול אנרגיה יעיל בגופו של המטופל, לפתיחת חסימות אנרגיה והאדרת העוצמה האנרגטית בגוף.

באמצעות הטיפול, באופן סדור ניתן להתגבר על מצבי רוח קשים, מחלות קשות ועוד. המאמינים ביכולות הרייקי מדווחים על מקרי החלמה שהינם בגדר נס. אך בין אם מדובר בנס או בצירוף מקרים פשוט, על דבר אחד בלתי אפשרי להתווכח. סיום טיפול רייקי נותן למטופל (בין אם מאמין או לא) כוח מתפרץ חדש אשר יש בו בכדי להמשיך לתפקד עוד יום שלם בנינוחות.

אז תנסו, מה יש  לכם להפסיד?
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / רייקי – אנרגיה מרפאת.... !