יום ראשון, 1 באוגוסט 2021

חפשו אותי במזרח...

מאת: מערכת מנטול
ביקור רפואי במזרח הרחוק, יחשוף את המבקר למגוון שיטות טיפול אלטרנטיביות אשר רובן יחשבו בארץ כלגיטימיות וחלקן לא.
רבים מבני העולם הנאור והחופשי משתכרים באופן כזה המאפשר להם למצוא מספיק כסף לטפח שגרת פנאי. אצל הצעירים שגרת הפנאי הזאת הופכת לעיתים לטיול ארוך טווח לחלקי עולם נידחים יותר או פחות. גם אצל המבוגרים ביננו, טיולים בעולם הם לא מילה גסה. אך בעוד חלקנו מטיילים בשביל ההנאה שבעניין, רבים אחרים עושים זאת דווקא בכדי למצוא מזור לבעיות רפואיות המציקות להם. החל מעלייה לקברי צדיקים במחוזות נידחים בעולם וכלה בביקור תכוף בחנויות המוכרות אבקת סוסי ים לצרכי הגברת האון הגברי (אגב, גם אבקת קרן של קרנף עושה את העבודה באותו אופן), ישראלים רבים יעשו הכל בכדי לרפא עצמם בדרכים לא דרכים.

ביקור רפואי במזרח הרחוק, יחשוף את המבקר למגוון שיטות טיפול אלטרנטיביות אשר רובן יחשבו בארץ כלגיטימיות וחלקן לא. החל מטיפולי שיאצו, אקונפנטורה ועוד וכלה במגוון מסאג'ים לשחרור מרידאנים תפוסים. אך לצד אלה, ישנה תעשיה שלמה של תיירות מרפא במזרח אשר ניכר כי כל קשר בינה לבין יכולות ריפוי, עובר רק דרך הארנק שלכם. קסמים ומיני כישופים ושיקויים עלולים לעבוד אך רק על תקן פלאסבו במקרה הטוב, במקרה הרע, מדובר במרקחות אשר יש בהן  להזיק לגוף האדם ולגרום לו נזק משמעותי. חשוב לדעת כי בחלק מתרופות האליל הללו ישנם גם חומרים הנחשבים בארץ לבלתי חוקיים.
רפואה סינית
ניתוחים וטיפולים אחרים - יתרונות הרפואה בארץ ידועים ומוכרים בכל העולם. חיפוש מקורות רפואה זולים יותר, אלטרנטיביים לעיתים מסתיים באסון ובמקרה הטוב, פשוט באי הצלחה. חשוב מאוד להיעזר בחוות דעת רפואית פה בארץ בטרם יוצאים למסע הרפתקאות שכזה. מספר ניתוחים אשר יש בהם מעט סיכון ומבוצעים רק באזורים אלו של העולם עשויים אף לכלול שכלול של אחיזת העניים האפריקאית המפורסמת - מדובר כמובן ב"ניתוח" בו החולה אינו מורדם והוא צופה ללא כאבים במטפל, מוציא מתוך גופו איברים שונים אשר לכאורה הרעילו את גופו. במהלך זה אין סיכון, אך הוא מיותר, אינו תורם לגוף במאומה וגובה מכם סכום כסף שחבל היה להוציא.

ביקור במזרח למטרת טיפולים אלטרנטיביים או רפואיים הוא ביקור עם סיכון, חשוב בכל אופן לזכור כי עדיין מדובר במערכת רפואית מדרגה נמוכה אשר אינה יכולה להקפיד על הגיינה ראוייה וכן שיטות הטיפול במדינות אלו, ללא ספק, פחות טובות מאשר כאן בבית.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / חפשו אותי במזרח.... !