שבת, 31 ביולי 2021

חתונה זהובה

מאת: מערכת מנטול
הגעתם ליום בו אתם מציינים חמישים שנות נישואים, חצי מאה, ועליכם להיות גאים בעצמכם! הצלחתם להשיג מה שרוב הזוגות לא יצליחו.
קיימות דרכים רבות לחגוג את היום המאושר הזה, ויש הרבה מקומות שישמחו להציע לכם חידוש טקס הנישואין במעמד מרגש, קליפ מרגש עם כל זיכרונות העבר, או אלבום תמונות מושקע המכיל את כל תמונותיכם מהיום בו הכרתם.

אך לפני שנתחיל בחגיגות כדאי להודות בעובדה המצערת שבגילכם כבר לא קל לחגוג, במיוחד לא במיטה. מומלץ לכם, הזוג הוותיק, לקבוע פגישה עם רופא שיוכל להדריך אתכם בביצועיכם בחדר המיטות, כי גם בגילכם צריך ליהנות! אולם, זכרו כי לא כל רופא מנוסה בידע מסוג זה, לכן תוכלו לפנות לסקסולוג שידריך אתכם צעד אחר צעד לסקס מעולה בגיל הזהב.

כל אחד מכם, בני הזוג, יוכל לקבוע פגישה אישית עם פסיכולוג, על מנת להפיג במעט את החששות והמתחים שמביא איתם כזה אירוע. טיפול אישי אצל פסיכולוג יוכל לסייע לכם להוציא את כל המתחים שאתם אוגרים. אופציה דומה היא לפנות לטיפול זוגי, שיעזור לכם בהבנת הקשר ובהנאה הצרופה שאתם מקבלים ממנו על בסיס יום-יומי.
גיל הזהב, סקס, מין
תוכלו לפנק זה את זה במתנה מפתיעה בדמות טיפול אצל פסיכולוג, על מנת שבן זוגכם יוכל לדבר על חששותיו ופחדיו עם אוטוריטה מקצועית.

הפתעה נוספת יכולה להיות טיפול מקצועי אצל רופא, על מנת לבצע בדיקות הכרחיות לגיל הזהב, כמו בדיקה שנתית לגילוי סרטן המעי הגס, סרטן השד, דלקת פרקים ועוד. וכמובן, שתוכלו להתייעץ עמו בעניינים בריאותיים שגרתיים הנוגעים לכם.

ביום המיוחד הזה, יום השנה החמישים לנישואיכם, אתם יכולים ואף מוכרחים לבלות זה עם זו בצורה רומנטית, להתענג על ימים עברו, ליהנות מערב נוסטלגי זה בחברת זו ולשחזר את העבר. תוכלו לצאת לקולנוע לצפות בסרט רומנטי, לצאת לבית קפה או מסעדה, ליהנות ממזג האוויר בחוץ ולהעביר את הערב בדיבורים, מבטים, נשיקות וחיבוקים.

לאחר מכן, תוכלו להגיע הביתה להתפנק עם כל העצות שקיבלתם, וכך להעביר את חתונת הכסף שלכם בצורה מהנה וסקסית יחדיו. כי גם בגילכם צריך ליהנות!
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / חתונה זהובה. !