יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

קרן מספרת על אומנות הריפוי

מאת: איילת לוין - מערכת מנטול
כששאלתי את קרן מה מייחד אותה כמטפלת, הדבר הראשון שהיא ענתה הוא החיבור למטופלים שלה והחיבור שלהם אליה.
קרן ישראל הינה מומחית מתחום הרפואה האלטרנטיבית, אשר משתמשת בטיפוליה בשיטות הרפואה הסינית, צמחי מרפא, דיקור סיני ושיאצו. היא בוגרת 4 שנות לימוד במכללת מדיסין ובעלת תעודה מטעם בי"ח האקדמי לרפואה סינית בסין ובכך הוסיפה את הדיקור הסיני לרזומה שלה. היא למדה רייקי 1,2 בארץ והפכה למאסטר רייקי בהודו וסיימה בנוסף לכך קורס בפרחי באך. אסמכתות ותעודות כפי שניתן לראות לא חסרות לה, אבל מדוע עליי לפנות אליה ולא אל כל מטפל אחר?!

יתרון מאד משמעותי באופן הטיפול של קרן היא היכולת לשלב מספר טכניקות ושיטות במסגרתו, דבר שמאד מעצים את אופן הטיפול והשפעתו. בנוסף לרפואה הסינית היא משתמשת בטכניקות ריפוי באמצעות אנרגיה. ניקוי השדה האנרגטי המקיף אותנו יכול להועיל לנו רבות. בנוסף לכך תמציות פרחי הבאך, אשר מהוות גם הן חלק מההליך הטיפולי  אצל קרן, מסייעות באיזון מצבים מנטאליים, רגשיים והתנהגותיים.
קרן מטפלת ברפואה סינית
באמצעות הדיקור הסיני ניתן לפתור בעיות בריאותית רבות כגון מיגרנות, בעיות עיכול, בעיות פוריות, ילדים עם נטייה לחלות פעמים רבות, מכאובים כאלה או אחרים וגם לסייע בפן הנפשי במצבים כמו למשל חוסר שינה, דאגות, פחדים, חרדות ועוד. רק לאחר שלחצתי על קרן לספר לי מספר סיפורי הצלחה על רפואה סינית, היא הסכימה שאזכיר שניים כאלו. אחד מהם היא אישה שעד גיל מאוחר לא הצליחה להיכנס להיריון ולאחר טיפול בדיקור סיני וטיפול אנרגטי הפכה לאמא. השני, קרן הצליחה לרפא ילדה שסבלה ממחלה ללא מרפא (אמורה להיות כזו בכל אופן), אסטמה של העור, המתבטאת בפריחות, גירודים ובעיות נשימה.

כששאלתי את קרן מה מייחד אותה כמטפלת, הדבר הראשון שהיא ענתה הוא החיבור למטופלים שלה והחיבור שלהם אליה. אם החיבור ביניכם קיים המסקנה שהגעתם למקום ולאדם הנכון. קרן, בקרוב אמא לשני ילדים היא אישה כבת גילי, 29, אבל בעודי מחפשת את המקצוע שעושה לי טוב (בתקווה שסוף סוף מצאתי) היא כבר ידעה מגיל צעיר שריפוי זה הייעוד שלה. לשאלתי מדוע היא בחרה במקצוע זה, ענתה אינטואיטיבית שזו לא הייתה הבחירה שלה אלא זה בחר אותה. מה שכן אין להתעלם מאותן תעודות והידע הרב שקרן צברה, אחד הדברים הכואבים ביותר לטענתה הם מקרים בהם היא פוגשת אנשים, שמגיעים אליה לאחר שנעשה להם נזק על ידי מטפלים חסרי ניסיון והסמכה מספקת.
קרן מטפלת ברפואה אלטרנטיבית
אני אישית הייתי מטופלת של קרן ואשמח לשתף אתכם בסיפורי. תקופה ארוכה הרגשתי מועקה, היו ימים טובים והיו ימים פחות טובים, אבל משהו תמיד ריחף ואפף אותי, ובנוסף לכך כתוצאה מעבודתי ומהיותי אדם מעט לחוץ ופרפקציוניסט הייתי שרויה פעמים רבות בלחץ נפשי. הרגשתי שאני צריכה מורה דרך או מטפל שיבין אותי ויעזור לי להפוך לאדם שליו, שלם ומאושר יותר. הייתי יוצאת מהפגישות שלה מוארת. הרגשתי קלילה יותר והרגשתי הכללית השתפרה. יום אחד הגעתי לעבודה לאחר שהייתי בפגישה עם קרן והבוס שלי, אדם מעשי ומקורקע לחלוטין, החמיא לי שאני מפיצה היום אור. בנוסף לכך רציתי שינוי וזה אחד הדברים שעבדנו עליהם באמצעות ה-פרחי באך והשיחות שלנו. באופן לא מקרי חזרתי לכתוב תקופה קצרה לאחר היכרותנו (לאחר כ-4 שנים שלא כתבתי, למעט ביומני היקר).

במידה ואתם סובלים מבעיה פיסית, רגשית או נפשית ואתם רוצים לרדת לשורש העניין, אני ממליצה לכם לפנות לתחום הרפואה המשלימה, היות והרפואה הקונבנציונאלית מספקת פתרונות שטחיים ומהירים בלבד. קרן ישראל היא מומחית מתחום הרפואה האלטרנטיבית, שתוכל לסייע לכם להגשים את משאת נפשכם, כל שנותר הוא לעשות את הצעד הראשון ולפעול ולא לחכות שהדברים יסתדרו מאליהם.
תודה רבה על טיפולך המסור.
אין ספק שההגדרה מומחית לדיקור סיני הותאמה עבורך באופן מושלם.
תודה רבה
שרית
שרית17/03/2011 14:37:12
מכיר את קרן באופן אישי
ויודע שהיא מפיצה אור!

כמורה למספר תחומים ברפואה טבעית, ממליץ בכל לב להיות מטופל של קרן. תרוויחו מזה.

דודי אדלר
דודי אדלר25/03/2010 23:20:10
מנסיוני, בהחלט מומלץ ונותן מענה למצבים רבים של חולי נפשי וגופני!! לי זה שיפר פלאים את איכות החיים...
hila16/03/2010 23:40:56
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / קרן מספרת על אומנות הריפוי. !