יום שישי, 6 באוגוסט 2021

צימר – מעורר תשוקה

מאת: רחלי סלמן מערכת מנטול
כולנו מגרגרים כשאנו נרגעים בג'קוזי בשעת שקיעה, או כשאנו אוכלים ארוחה מפנקת שמונחת על סף דלתנו עם זריחה.
נופש בצימר מיד מעורר אצלנו את ההורמונים, מוביל יציאה לקוסמטיקאית, ורכישת הלבשה תחתונה. צימר, יש בו משהו שמעבר לעובדה שאנו יוצאים מתוך השגרה, הרחק ממחויבויות היום יום ובלי ילדים מציקים או בוס מלחיץ. הרי לא בכל חופשה ההתמקדות שלנו היא בסקס. מה יש בו, בצימר, שמעורר אותנו מינית?

למיקומו של הצימר מקום של כבוד בכך שהוא מקושר אסוציאטיבית לסקס. לרוב, צימרים מרוחקים מעין אדם ומאפשרים פרטיות מלאה. במרכזו של גן, בינות לצמחייה טרופית ענפה, מאחוריי וילונות כבדים מותר לעסוק בעיסוק הפרטי ביותר משחר ההיסטוריה- סקס. וכמובן, הס מלהזכיר את הרעשים שניתן להפיק מבלי שהשכנים או הילדים יתהו אם בן זוגך הכאיב לך. אם לרגע חשנו שהעידן המודרני הפך למתירני אז הצימר מוכיח אחרת...
צימרים לגוף ולנפש
קברנה ושוקולד מריר
בעלי הצימרים מודעים לשאיפתנו זו ומשקיעים בעיצוב המקום שיכוון לאווירה רומנטית. הצימרים בנויים מחומרים, צבעים, תאורה וניחוחות המרכיבים פנטזיה. עקרונות העיצוב שמנחים אותם הם יצירת מרחב מרווח, צבעים חמים ומעוררי תשוקה (חום, אדום, כתום ועוד), מגוון בדים עם טקסטורות חושניות כגון בד הקטיפה, המשי, הסאטן או הפרווה. ניתן להבחין גם בשילובן של מראות, תאורה צדדית ועמומה, נרות דקורטיביים ושלל ניחוחות מעוררים כלבנדר, הדרים, וניל ועוד. כל החושים שלנו מעוררים כשאנו נכנסים לצימר.

אחד המפתים הגדולים הם הרצון ההולך וגובר שלנו לחזרה לטבע, לחוות את הטבעי כמעורר תשוקה. כשביום יום שלנו הטבע שאנו פוגשים הוא העציץ בשירותים אין זה מפליא שהטבע קוסם לנו. בשנים האחרונות חלה כמיהה מחודשת לאדמה, לצמחייה, לנופים הררים ולריח הדשא בבוקר, מיד לאחר שהטל ליחח אותו. הגנים שסביב לצימרים, מקורות המים הטבעיים והמלאכותיים באים לענות על צורך זה. כמו כן, הצימר עצמו בנוי ומעוצב לרוב מחומרים טבעיים כעץ ואבן.

צימרים מציעים שקט ושלווה, אולם, האווירה שמעלה עבורנו את מדד ההורמונים משמעותית זו אווירת הפינוקים והנוחות. כולנו נעשים חתלתולים לנוכח יין משובח ושוקולדים שמתמוססים בפינו. כולנו מגרגרים כשאנו נרגעים בג'קוזי בשעת שקיעה, או כשאנו אוכלים ארוחה מפנקת שמונחת על סף דלתנו עם זריחה. כל זאת, לצד טיפולי ספא שונים שמוצעים לנו. כמה מהפינוקים האלו זמינים עבורנו ביום יום?
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / צימר – מעורר תשוקה. !