יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

צימר - מדריך בחירה

מאת: רחלי סלמן מערכת מנטול
בילוי בצימר צריך להיות מימוש של פנטזיה, חוויה בלתי נשכחת. משום שהמבנה הוא העיקר בבילוי מסוג זה בחרו את זה העונה על פנטזיה ויזואלית.
שפע צימרים מוצעים לתיירי הארץ, בסגנונות שונים ועם מתקנים שונים, ואנו צריכים רק אחד. בראשנו פנטזיה אחת לגביי החופשה שלנו, ובשוק עשרות צימרים שמעלות בנו פנטזיות אחרות. מראה הצימר הוא אחד, והצרכים שלנו רבים ומגוונים. כיצד ניתן לבחור מבין כל השפע? הרי לכם עשרת הדיברות לנופש בצימר, בתקווה שיסייע לכם להגיע לכדי החלטה ויקל על ביצועה.

ראשית לכל, הגדירו את המטרה שלכם- ברצונכם בחופשה משפחתית למנוחה, חופשה משפחתית לבילוי ואטרקציות, מסיבת רווקות, חופשה רומנטית, טיול בטבע? בהתאם לכך - המשיכו להגדיר את שאר הציפיות שלכם מהצימר.
צימרים ובריכה
בריכה או ג’קוזי?
שאלת המיקום תצמצם עבורכם את האופציות משמעותית. חשבו על הנוף בו אתם חושקים, על האטרקציות שמוצעות בסביבה, קרבה למסעדות, קרבה למרכזי תרבות, מידת הפרטיות המוצעת במקום.

בחנו את המתקנים המוצעים במקום והתאימו אותו לצרכיכם. בצימרים מוצעים בדרך כלל פינות ישיבה, ג'קוזי, סאונה, בריכה, טיפולי ספא, מטבח, טלוויזיה, גנים ירוקים. עבור מסיבת רווקות/ים או חופשה משפחתית יש חשיבות גדולה יותר לבריכה, עבור חופשה רומנטית החשיבות של הג'קוזי תהיה גדולה יותר.

בחנו את הארוחות המוצעות במקום, בחלק מן הצימרים מגישים רק ארוחת בוקר לאורחים. בדקו אפשרויות לארוחות נוספות במקום ובסביבה הקרובה לצימר. במידה ואתם מגיעים עם ילדים בחנו גם את התאמת הארוחות אליהם ולשעות אליהם הם מורגלים.

בחנו את צרכיכם הייחודיים וודאו שהמקום מכבד אותם כגון גישה לנכים, כניסה לחיות מחמד, שמירת שבת, אוכל כשר, אוכל טבעוני, אפשרות לעשן, מרחבים לילדים, מתקנים להחתלה ועוד.

בחרו מראש מהו טווח המחירים אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם, כולל הוצאות נוספות. התחילו מהטווח הנמוך, אולם, שימו לב שהציפיות שלכם בגובה המחיר אותו בחרתם. הישארו ריאלים ובמידה והדרישות שלכם לא תואמות את המחיר היו מוכנים להרחיב את טווח המחיר בהתאם עד למקסימום אותו קבעתם מלכתחילה. אל תהססו לקחת כמה הצעות מחיר בכדי לוודא שהמחיר שדרשו מכם הוגן.
בחישוב מחיר החופשה הכלילו עלויות נוספות כגון נסיעות, מזון, אטרקציות אפשריות ודאגו שיישאר עודף. ודאו שיש לכם מספיק מזומנים להוצאות לא צפויות. חבל שהחופשה תיהרס כי החישוב שעשיתם לא כלל דבר מה ונשארתם ללא כסף לדברים שרציתם בהם.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / צימר - מדריך בחירה. !