יום רביעי, 22 בספטמבר 2021

משתחררים ונבדקים

מאת: מערכת מנטול
במזל טוב, סיימתם את השירות הצבאי. תודו, זה היה מתיש ובכלל לא פשוט. אבל עכשיו אתם משוחררים, אזרחים טריים, והעתיד כולו פרוש לפניכם.
מתכננים גיחה קצרה לאירופה כדי לשטוף את הראש? חושבים דווקא לעבוד כמה חודשים בעבודה מועדפת ולחסוך מעט כסף? אולי לטוס לחצי שנה להודו, לשכוח מהכל, וליהנות מהרוגע והשלווה? או שבכלל אתם בקטע של לימודים, ואוטוטו אתם מתחילים להשקיע ולעבוד על התואר שלכם?

כל כך הרבה אפשרויות פרושות לפניכם, קשה מאוד לבחור, אבל לפני הכול, זכרו שעליכם לחדש את הביטוח הבריאותי שלכם! כי הרי בתקופת הצבא, הבריאות שלכם הייתה נתונה בצורה בלעדית בידי צה"ל. כל בדיקה רפואית לה נדרשתם, עברתם אך ורק במרפאה צבאית. וכולנו יודעים שמערכת הרפואה הצה"לית היא, איך לנסח זאת בעדינות, לא הכי אידיאלית. לכן, בהגיעכם לאזרחות, ולפני שאתם רצים לממש את הפנטזיות והתוכניות הגרנדיוזיות שלכם, צרו קשר עם אחת ממגוון קופות חולים, בקשו להיפגש עם רופא מומחה, וטפלו בכל הסידורים הבריאותיים שלכם.
ביטוח רפואי
קופות חולים מהוות נדבך חשוב ועיקרי מהמערכת הרפואית בארץ. קיימים סוגים שונים של קופות חולים (כללית, מאוחדת, מכבי ועוד) ובכולן תוכלו לבטח את עצמכם בביטוח רפואי מקיף, אשר יכסה אתכם מכל צרה בריאותית שחלילה תבוא. קופות חולים רבות מציעות דילים אטרקטיביים מאוד עבור חיילים משוחררים, ושווה מאוד לברר איתן סוגיה זו, אשר תוכל להביא להוזלה משמעותית של השירותים אותם הן יעניקו לכם.

בנוסף בקשו להיבדק אצל רופא מומחה, אשר יעבור על ההיסטוריה הרפואית שלכם בזמן הצבא, יתעדכן בתמורות שחלו בכם בשנים האחרונות, ויבדוק את תפקודכם הכללי הנוכחי. קביעת תור אצל רופא מומחה הינה צעד חשוב מאוד עבור כל חייל משוחרר, שכן במהלך הצבא אנו נמנעים ככל הניתן מלהיחשף למערכת הרפואה הצבאית. היעדר הבדיקות הרפואיות בתקופה הארוכה הזו הוא לעתים הרה-אסון, וקביעת תור אצל רופא מומחה, מייד בתום השירות, תוכל לפתור חלק ניכר מהבעיות אותם "סוחבים" חיילים רבים בתקופת הצבא.

אם גם אתה חייל משוחרר, ועוד לא פנית לערוך בדיקות רפואיות שגרתיות במרפאה אזרחית - זה לא מאוחר לגשת. ואנו כמובן מאחלים לך שחרור נעים, ובריאות שלמה!
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / משתחררים ונבדקים. !