יום שלישי, 27 ביולי 2021

רווקות בצימר

מאת: רחלי סלמן מערכת מנטול
החומרים שמופיעים במצלמות שלנו לעולם יישארו בגדר סוד. רק לשם הגילוי הנאות - אף אחת מאיתנו לא כישרונית במיוחד בכל הנוגע לענטוזים.
בכל פעם שחבריי נכנסים לחופה הם מכניסים אותי לצרה- תפקידי לתכנן מסיבת רווקות הפך למובן מאליו- גם השנה. כשחברתי עינת הודיעה על חתונתה היא גם הודיעה חגיגית על חלוקת תפקידים ואני נותרתי עם תפקידי המסורתי.  לאחר שחקרתי אותה בנוגע לציפיות שלה הבנתי שחשפן לא בא בחשבון (לצערי), שסקסולוגית או דראג כבר מאסו עליה (חבל, הייתה לי שאלה חשובה). היא הייתה מוכנה להתפשר על קוראת בקלפים והדגישה שחשוב לה לבלות איתנו, חברותיה הקרובות, באווירה נעימה ואינטימית.

הלכתי לביתי מהורהרת במטלה שקיבלתי ופתחתי את האינטרנט כשלידי טלפון. המחירים היו גבוהים כל כך, החל מהשכרת מקום, כיבוד והפעלות שונות שעלתה לי מחשבת אגב -  במחיר כזה נוכל לנסוע לצימר. ובאמת, למה לא? התחלתי לחקור ומצאתי לשמחתי את הצימר האולטימטיבי למסיבת רווקות מתוך מבחר הצימרים הגדול. הוא מרוחק ופרטי כך שלא נפריע לסובבים, הפעם השכנים לא יזמינו לנו משטרה כבר בעשר בלילה (למרות שקיבלו הודעה חודש לפני כן).
מסיבת רווקות בצימר
יוצאים לדרך...
לאחר נסיעה קלה במיניבוס עבורנו, וארוכה עבור הנהג שספג בגבורה את הקיטורים שלנו, הגענו לבקתת הרווקות הקסומה שלנו. מיד כשהגענו פסקו הקיטורים והנחת של הטבע השרתה עלינו חיוך מפויס ורוגע. הנחנו את התיקים, את הבגדים השלנו וקפצנו לבריכה. כך בילינו אחר צהריים בשחייה, יין, פירות וכיף. בערב כשהלכנו לאכול ארוחת ערב מפנקת התגעגענו למים.

מיד כשחזרנו נכנסנו לג'קוזי שם ניהלנו שיחת בנות כנה ואוהבת, כזו שרק בועות אוויר יכולות להציף. אילו הייתה שם סקסולוגית היא הייתה נאנחת בסיפוק על הכנות. ולמען האמת, אילו הייתה שם סקסולוגית ספק אם היינו נפתחות כך. רק אחרי סבב שלישי של עצות סקס לכלה המיועדת מיצינו את הג'קוזי.

ברגע זה הגיעה ההפתעה שלי- רקדנית בטן שהרקידה אותנו אל תוך הלילה. החומרים שמופיעים במצלמות שלנו לעולם יישארו בגדר סוד. רק לשם הגילוי הנאות- אף אחת מאיתנו לא כישרונית במיוחד בכל הנוגע לענטוזים. למחרת בבוקר קמנו אל מבחר רחב של אפשרויות, סאונה, ג'קוזי, בריכה, ארוחת בוקר עשירה וכמובן עיסוי באבנים חמות לכלה שבהחלט הייתה זקוקה לזה. והחשוב מכל- כולנו הרגשנו שהצלחנו לבלות עם הכלה זמן איכות רגע לפני החופה.

בפעם הבאה שתפקידי המסורתי יכנס לתוקף לא תהיה בי התלבטות- מסיבת רווקות עושים באחד ממגוון הצימרים בארץ.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / רווקות בצימר. !