יום שישי, 6 באוגוסט 2021

זה רק עניין של הגדלה

מאת: מערכת מנטול
מי מאיתנו לא חלמה פעם, אפילו בסתר, לעבור ניתוח פלסטי? להגדיל טיפה פה, לשפץ מעט שם, לא משהו מורכב מידי...
כי הרי, עם התפתחות הטכנולוגיה הרפואית בשנים האחרונות, הניתוחים הפלסטיים הפכו להיות פרוצדורה כירורגית פשוטה וקלילה, שנדמה שיותר ויותר גברים ונשים ששים לעבור. אז אם את מעוניינת בהגדלה פיצפונת או שיפוץ קליל, אל תחששי! ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות לידידותיים ופשוטים מאוד לביצוע.

ולמרות הקדמה הטכנולוגית, שהפכה את הניתוחים הללו לפשוטים ומהירים מאוד, קיימות עדיין לא מעט נשים הנרתעות מאותה פרוצדורה כירורגית קטנה. אפשר להבין אותן, שכן צירוף המילים פרוצדורה כירורגית מרתיע מאוד, ועשויה לעורר קונוטציות של ניתוח סופני בחדר מיון. אך כמובן שלא זה המקרה בענייננו. שכן, פרוצדורה כירורגית בכל נוגע לניתוחים פלסטיים, הינה פרוצדורה זריזה ושגרתית, שבמקרים רבים פשוטה יותר מהפרוצדורה אותה אנו עוברות חדשות לבקרים אצל רופא השיניים שלנו.
ניתוח פלסטי, קמטים
ניתוחים פלסטיים, לרוב, מתבצעים תחת הרדמה מקומית. במהלך הניתוח, שלרוב אורך לא יותר משעה, המטופל לא יחוש כאב כלל. תהליך ההרדמה הינו תהליך פשוט וידידותי מאוד, כמו הניתוח עצמו, ומשום ההתפתחות הטכנולוגית הרבה בתחום, אחוזי ההצלחה של הניתוחים הללו גבוהים יותר מאחוזי ההצלחה של רוב-רובם של הניתוחים המוכרים לנו.

ניתוח פלסטי הוא, למעשה, פרוצדורה כירורגית פשוטה להפליא, שבמהלכה "משפצים" את האיבר המבוקש. המודעות הגוברת לרפואה אסתטית הפכה את תחום הניתוחים הפלסטיים להליך אסתטי מקובל מאוד בתודעה החברתית, ואם עד לפני עשור הניתוחים הללו נחשבו למשהו אאוטסיידרי ולא-נפוץ, הרי שכיום הם לדבר שבשגרה, ולרוב נתפסים כסמל לטיפוח, יוקרה ויופי.

אם גם את חולמת על שיפוץ קליל, מתיחה קטנה, או הגדלה, נדמה שהגיע הזמן!
מי היה מאמין שכיום, את רחוקה מרחק פרוצדורה כירורגית פשוטה ומהירה מהחלום שלך, שישנה את חייך מן הקצה אל הקצה? כל שנשאר הוא להחליט, להרים טלפון, ולהגשים את הפנטזיה המיוחדת שלך. כי הדימוי העצמי שלך זקוק לזה, אל תזניחי אותו!
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / זה רק עניין של הגדלה. !