כתבות עסקים
חיפוש חופשי
מנטול - פורטל איכות חיים
להרשמה בחינם לאינדקס ערוצים נוספים:  |  הסרת שיער  |  רפואת שיניים  |  הסרת משקפיים  |  קורסים  |  פורומים
חיפוש במנטול
איכות חיים    כושר גופני    נחיצות שעון ספורט בזמן אימון
בחר קטגוריה מבוקשת
בחר תחום מבוקש
בחר איזור
!תנו לנו לעזור לכם
מומלצים
בדיקת שיער
הלגה מרכזים קוסמטיים רפואיים
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הידרותרפיה
קישורים רלוונטיים לתחום
חדר כושר | אירובי | פילאטיס | מאמני כושר | עיצוב הגוף | ספינינג | מחשבון דופק מטרה

נחיצות שעון ספורט בזמן אימון

מאת: אונידו-יבואנית שעוני ספורט סונטו לישראל
Share:
במאמר זה אנו נסביר לכם את החשיבות בשימוש בתכונותיו של שעון ספורט (כושר) במהלך אימון. כמו כן, אנו נסקור בפניכם את התועלות של שעון ספורט במהלך ואחרי האימון.
ביצוע אימון כושר, בין אם בחדר הכושר או ריצה על החוף הים, דורש מכם לדעת במהלך האימון, נתונים אודות קצב לב, דופק, שריפת קלוריות ועוד. היכולת לדעת לגבי אותם תהליכים המתרחשים בתוך גופכם, דורשת מכם לענוד שעון ספורט תוך כדי האימון ולאחר מכן,לנתח ולהסיק מן הנתונים שנאספו במהלך האימון, מה עליכם לשפר לקראת האימון הבא.
במאמר זה אנו נסביר לכם את החשיבות בשימוש בתכונותיו של שעון ספורט (כושר) במהלך אימון. כמו כן, אנו נסקור בפניכם את התועלות של שעון ספורט במהלך ואחרי האימון.

שעון ספורט - כושר
בטרם נתחיל ונכנס לפרטים קטנים, חשוב מאוד שנעשה סדר בכל הקשור לעולם השעונים בתחום הכושר הגופני. חשוב לציין, כי שעון ספורט הינו למעשה שעון דופק המכיל מכלול רחב של פונקציות, המעניק לכם שליטה וידיעה על תהליכים שונים בגוף שמתרחשים במהלך אימון כושר.
ברכישת שעון ספורט חשוב מאוד להתייעץ, ולרכוש שעון שיכול לשרת אתכם למגוון רחב של אימונים.

שעון ספורט - יתרונות במהלך האימון
היתרונות של שעון כושר במהלך האימון, באים לידי ביטוי באופן שניתן לפרש את הנתונים העולים בזמן האימון לכדי שאלה, האם הגעתם לסף המאמץ הנכון במהלך ביצוע התרגילים בזמן האימון? למעשה, שעון ספורט משמש לכם ככלי לניתוח מהיר בזמן האימון, המאפשר לכם לדעת האם אתם מבצעים, מבחינת המאמץ הנדרש, את התרגיל כיאות, או שמא אינכם מבצעים את האימון כשורה. ידיעה זו תורמת לכם בטווח הארוך, לשיפור הכושר הגופני ולהתקדמות בקצב ורמת האימונים.

שעון ספורט - יתרונות לאחר האימון
במהלך אימון כושר גופני, מתרחשים בגוף תהליכים שחשוב מאוד לנטר אחריהם. עוד לא פחות חשובה היא היכולת לשמור את הנתונים הללו ולנתחם בתום האימון. שעון ספורט הינו האמצעי הטוב ביותר על מנת לשמור את הנתונים העולים במהלך אימון. שעון ספורט של ימינו אנו אף יכול לשמור את הנתונים בתוך תוכנית אימונים המובנית בתוך שעון, מה שמאפשר לכם לאחר מכן לדעת מהו גרף השיפור בין אימון לאימון. שמירת נתונים הינה דבר הכרחי עבורכם על מנת שתוכלו לדעת באיזה שלב במהלך האימון הנכם זקוקים למנוחה, או להגברת קצב. בנוסף, שמירת הנתונים בשעון ספורט מאפשרת לכם ליצור השוואה בין אימונים קודמים, ולקבוע האם הנכם עובדים נכון מבחינת מאמץ במהלך האימון.

שעון ספורט - לכל אחד זה מתאים?
רכישת שעון כושר איננה תלויה ברמת המקצועיות שלכם. ידיעה אודות מכלול רחב של התרחשויות בגופכם, דורשת מכם בין אם אתם ספורטאים מקצוענים ובין אם אתם מתאמנים פעם בחודש, לדעת כמה שיותר על גופכם בזמן אימון, בכדי שתוכלו לבצע אימון נכון עם אפשרות לדעת מה עליכם לעשות מאימון לאימון על מנת להשתפר.
הירשמו חינם לניוזלטר של מנטול ותהנו ממאמרים והטבות שישפרו לכם את איכות החיים
הירשם/י
אני מאשר קבלת ניוזלטר שבועי למייל שלי מאתר מנטול - הפורטל לאיכות חיים
...התגובות בטעינה
צור קשר    הצטרפות לאינדקס    פרסם אצלנו    אודות מנטול    שלח לחבר    מפת אתר    תנאי שימוש    מדיניות מנטול    כניסה לשותפים