יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

חווית האימון עם מכשיר כושר בבית

מאת: אוניספורט-יבואנית מכשירי כושר בישראל
במאמר זה אנו נסקור בפניכם את המגוון הרחב של מכשירי הכושר הטובים ביותר עבור אימון בבית, ונמליץ לכם איזה סוג מכשיר כושר תואם לסוג אימון המתאים עבורכם.
ישנם אנשים המעדיפים להתאמן בבית. הנוחיות, האינטימיות ואי הצורך לעמוד בתור למכשיר כושר מסוים, קוסמת לחלק מהאנשים. בחירת מכשיר כושר לביתכם הינה בחירה חשובה ביותר, וזאת בכדי שחשוב לרכוש מכשיר כושר שיוכל לשרת אתכם נאמנה, כמו גם מכשיר שמתאים במדויק למידתכם, לסוג האימון שבחרתם ושיחזיק לאורך שנים.

מכשיר כושר - לקנות או לא לקנות?
השאלה אם לקנות או לא לקנות מכשיר כושר לצורך אימון בבית, הינה שאלה טובה ונכונה, שעליכם  לשאול את עצמכם בטרם אתם קונים מכשיר כושר. לעיתים ישנם סוגי אימון שלא דורשים מכם השקעה במכשיר כושר, אלא השקעה בציוד ספורט נלווה כגון: מזרן, משקולות, גומיות ועוד. ההחלטה לקנות מכשיר כושר, צריכה להיות מושתת על החלטה שברצונכם להתחיל להתאמן באופן רציני או בפרקי זמן משתנים לאורך זמן ארוך (בשל עמידותם של מכשיר הכושר כיום). זכרו, כי גם במידה ואינכם משתמשים עוד המכשיר הכושר שרכשתם, שאר יושבי הבית יכולים ליהנות משימוש בו.

מכשיר כושר או מכשירי כושר?
בטרם אתם ניגשים להתאמן בביתכם, עליכם לדעת מהם סוגי האימון שאתם מתכוונים לבצע. בחירת מכשיר כושר תלויה במידה רבה בהחלטה שתיקחו. במידה והנכם מעוניינים לבצע מגוון רחב של אימונים, הדבר דורש מכם לרכוש מכשיר כושר הכולל בתוכו מגוון אפשרויות או רכישה של מספר מכשירי כושר שונים. רכישת מספר רב של מכשיר כושר, הינו חלק ממכלול רחב של הקמת חדר כושר ביתי.

בחירת מכשיר כושר
ישנו מגוון רחב של מכשירי כושר לאימון בבית, כאשר הנפוצים שבהם הם אופני כושר, מולטי טריינר, קרוס טריינר ומסלול ריצה. מומלץ להתייעץ עם גורמים מוסמכים אודות התועלות של כל אחד מהמכשירים הללו ולאיזה סוגי אימון הם מתאימים.ידיעה מוקדמת אודות המכשיר שאותו אתם רוצים לרכוש, יכולה לעזור לכם לברר לגבי מגוון האימונים השונים אותם ניתן לבצע על גבי המכשיר. פנייה לגורמים מוסמכים שמבינים במכשירי הכושר השונים שנמצאים כיום בשוק, יכולים להראות ואף להדגים לכם שימוש מקסימאלי על גבי מכשיר הכושר אותו אתם רוצים לקנות.
בחירת מכשיר כושר צריכה להתבצע בהתאם למידתכם ומספר האפשרויות שמכשיר הכושר יכול להעניק לכם בווריאציות שונות (באופני כושר למשל: ישיבה זקופה, ישיבה המדמה רכיבה כביש ורכיבה עם תומך גב). חשוב לדעת מהו משקל גופכם בכדי שתוכלו להתאים את המכשיר הנכון. רוב מכשירי הכושר מגיעים במידות קבועות, אך יש חריגות לפעמים.
בהנחה ואתם מועניינים להתמקצע יותר בתחום אימוני הכושר הביתיים, עליכן לחשוב גם על ציוד ספורט נלווה. ציוד ספורט נלווה כדוגמת מזרן, גומיות, משקולות ועוד, יכולים להעניק ערך מוסף לאימון, בנוסף למכשיר הכושר שבחרתם.
 
מכשיר כושר - איך מתאמנים?
עיקר האימון בבית, מושתת על האופן שבו מבצעים את התרגילים בצורה הנכונה ביותר על גבי מכשיר הכושר שרכשתם. לאחר שרכשתם מכשיר כושר, חשוב לקרוא את חוברת ההוראות ולדעת מהן כל האפשרויות שהוא מכיל. לרוב, מכשירי הכושר השונים מגיעים עם מספר רב של תוכניות אימון, דבר שמאפשר לכם בלחיצת כפתור אחת, לבחור תוכנית אימון מלאה ולהתחיל להתאמן.
ההמלצה הטובה ביותר, היא להתייעץ עם מאמן כושר אישי, שיסביר וידגים לכם את מגוון הרחב של התרגילים שניתן לבצע על גבי מכשיר הכושר שרכשתם.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום חדרי כושר
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / כושר גופני / חווית האימון עם מכשיר כושר בבית. !