יום שישי, 25 ביוני 2021

איחולי סקס לשנה החדשה

מאת: ענת בן דוד - סקסולוגית ומטפלת מינית מוסמכת
"אני רוצה שהמגע האינטימי שלנו יהיה מרגש יותר, שאני ארגיש בטוחה לבטא את מה שאני רוצה ומרגישה בלי לחשוש...”
"אני רוצה להרגיש שהוא מעריץ אותי ואת המיניות שלי ובעבודה לא יצליח להפסיק לחשוב על מה שהיה לנו בלילה הקודם..."
"אני רוצה שהיא לא תפסיק לרצות אותי..."
"אני רוצה להרגיש שאני מספק אותה הכי טוב שהיה לה..."
 
אז איזה סקס אני רוצה שיהיה לי השנה?
 
השנה החדשה בפתח וזו כמובן הזדמנות מצוינת לערוך חשבון נפש והפעם אני מזמינה אותכם לעשות חשבון נפש מיני, כן, כן, מיני. בינינו כמו כל דבר בחיים,  רק אם שמים את זה על על שולחן המודעות שלנו, יש סיכוי טוב יותר שהדברים ישתפרו.  מציעה לכם מתכון קצר שכולל 5 טיפים לשיפור התפקוד והמיניות שלכם, שאם מיישמים אותם זה עובד, פשוט כך.
קודם כל מבחינה בריאותית, תפקוד מיני תקין ואהבה חשובים לא רק לנשמה, אלא גם לבריאות הגופנית, הם משפרים את איכות החיים, משפיעים על מצב הרוח, מפחיתים חרדה ודיכאון. מחקרים מראים שמצב של ריגוש מיני וחיי מין פעילים יכולים להאריך את תוחלת החיים, לתרום לבריאות הלב, לשפר את  יכולת ההתמודדות עם כאבים, לחזק את המערכת החיסונית ואף לסייע בהפחתת גידולים סרטניים על רקע הורמונלי כמו סרטן השד וסרטן הערמונית.
אז אחרי שהבנו שיש גם צידוקים רפואיים לעניין למה לחכות, קדימה לעבודה!

אז מה לעשות:

1. קחו 5 דקות של שקט, התרכזו וחשבו איך  הייתם רוצים שחיי המין והמיניות שלכם ייראו בשנה הקרובה. לכל שאלה  ממש דמיינו ולו רק לכמה שניות תמונה ברורה  של סיטואציה שבה מה שאתם רוצים בא לידי ביטוי באופן ברור לכם גם ברמה הרגשית - שאת מרגישים אתה זה, גם ברמה הקוגניטיבית שאתם חושבים את זה וגם כמובן ברמה התחושה הגופנית שאתם חשים את התחושות הרצויות למשל להרגיש סקסית/ מגורה/ נועזת/ רגוע/בטוח. ככל שתוכלו יותר לדמיין את זה מוחשי כמו "סרט חי" , כך  תהיה השפעה  גדולה יותר לתרגיל  על חייכם.

2. אז מה במיניות שלי עובד בשבילי? חשבו, מה במיניות שלי אני אוהב/ת , מה עובד בשבילי והייתי רוצה לחזק ושוב לדמיין את הדברים האלה לכמה שניות ממש בצורה "חיה", אפשר להיזכר גם בסיטואציות מהעבר שבהן התכונות האלה באו לידי ביטוי בצורה שאהבתם. אם אפשר דמיינו איך אתם חווים את זה אפילו יותר בעוצמה.
 
3. "אני רוצה להעיז" - עכשיו , רשמו את היעדים/איחולים  שלכם לשנה הקרובה בתחום הזה: "אני מאחלת לעצמי שהשנה ארגיש בטוחה עם המיניות שלי כשאני עם מישהו", "אני מאחל לעצמי שבת זוגי  תרצה אותי מינית יותר". אם יש כאלו שאתם יודעים לפרק אותם
לפעולות מעשיות, עשו זאת.
לדוגמא: אם היעד שלי זה שבת זוגי תרצה אותי מינית יותר אני אקדיש פעם בשבוע זמן איכות סקס ובזמן הזה אני אהיה קשוב למה עושה לה טוב.

4. בחרו מספר מילים שתרצו שיתארו אותכם בתחום הזה השנה: בטוחה, נינוח, מרגש/ת, סקסי/ת, יודעת מה היא רוצה, מספק/ת, נועז/ת ועוד כיד הדמיון.

5. אלו הדברים שאתם מבקשים לעצמכם לשנה הזו בתחום הזה, שמרו את המתכון במקום נגיש לכם כך שתוכלו לקרוא בו מדי פעם ולהזכיר לעצמכם מה אתם רוצים.

זהו, כרטיס איחולי הסקס שלכם מוכן והתוצאות בדרך.
 
שתהיה לכם ולכולנו שנה מלאת סיפוקים וריגושים
שנה של  סקס דבש
ותיהנו תיהנו מהדרך!!!
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום סקסולוגים
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות איחולי סקס לשנה החדשה. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום סקסולוגית.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / איחולי סקס לשנה החדשה. !