יום שישי, 30 ביולי 2021

ניתוח פלסטי בחזה

מאת: מערכת מנטול
הטכנולוגיה והפתיחות לנושא האסתטיקה החדירו לחיינו את תחום הניתוח פלסטי בחזה. הכל ועוד תמצאו במאמר שלפניכם...

לגיטימציה לניתוח פלסטי בחזה

מבט אחד למרפאות האסתטיקה מגלה לנו ששתלים הם לא רק בגינה ולפעמים כדי לעסוק בשתילה צריך הרבה שנות לימוד ותארים ברפואה. שנות האלפיים, הטכנולוגיה והפתיחות לנושא האסתטיקה החדירו לחיינו את תחום הניתוחים הפלסטיים בחזה כחלק לגיטימי, כמעט הכרחי לכל אישה. אך מה חשוב לדעת בטרם תחליטי לשפר את מראה חזך? עם אלו פרוצדורות תצטרכי להתמודד ומה היתרונות והחסרונות של כל הליך?

כולנו מכירות את הפרסומות מתוכן ניבטות עלינו דוגמניות חטובות עם קימורים נשיים וחזה מושלם. הפיתוחים הטכנולוגיים של המאה ה-21 בצירוף עם הפתיחות הציבורית והלגיטימציה לשיפורים אסתטיים בכלל ולניתוחים פלסטיים בפרט - הובילו לכך שיותר ויותר נשים ניגשות לבחון ואף מבצעות ניתוח פלסטי בחזה, כדי לשפר את הרגשתן הכללית, ואת הדימוי העצמי והגופני שלהן.

כיום ניתן לבצע שלל ניתוח פלסטי בחזה: הגדלת חזה, או לחליפין הקטנת חזה בהתאם למצבה ולחשקיה של כל אישה. ניתן אף לעצב אותו לצורה המבוקשת ולהפוך חזה נפול לזקוף והכול בשם היופי וההרגשה הטובה. לפני שאנחנו יוצאים לדרך, חשוב לדעת שרובם המכריע של ניתוחים פלסטיים בכלל ופרט אילו המתבצעים בחזה נעשים רק אחרי גיל 17-18 וזאת כדי לתת לחזה להגיע למלוא גודלו ולמלוא צמיחתו. השלב הבא המומלץ הוא לחכות לסיום שלב ההריונות וההנקות, כדי להתהדר בחזרה באותו החזה שהיה שלכן באותם הימים נטולי הדאגות.

הגדלת חזה

במקום הראשון מבין ניתוח פלסטי בחזה במידת הפופולאריות שלו הוא כמובן הניתוח להגדלת חזה. הביקושים לניתוחים פלסטיים אלה הולכים וגוברים מיום ליום, בין היתר עקב השיפור והשכלול המתמיד שחל בתחום, וכן בעקבות מגוון האופציות לניתוח פלסטי זה. סיבה נוספת לפופולאריות של הליך זה היא הזמינות הגבוה שלו ועלותו הנמוכה יחסית. חוסר סימטריה, חזה נפול לאחר לידות והנקות מעודדים את התשוקה לחזור להיראות נשית ומפתה ומכאן - הדרך למרפאה של המנתח הפלסטי כבר סלולה.
לפני הניתוח כמובן יש להיפגש עם הרופא ולהחליט: איזה סוג שתל מתאים לך, אופן הכנסתו של השתל ואת הגודל הרצוי לך - כל זאת כדאי לבחור במסגרת שיחת תיאום הציפיות. אחרי שתרכיבו את כל הפרטים תוכלי לראות בהדמיית מחשב את התוצאה שתתקבל לאחר שיסתיים ההליך וכל שנותר הוא לקבוע תאריך ממש כמו עם אולם אירועים לפני החתונה.

קיימים כיום שני סוגים שתלים נפוצים: שתל הסיליקון העגול, אשר בולט מאוד בחלקו בשל מבנהו העגול אך פחות דומה במראהו לחזה טבעי. ושתל הסיליקון מסוג הפוליאוריתן, אשר לו מבנה עגול ורך הוא פחות בולט בחלקו הקדמי, אך משווה לשד מראה טבעי. שניהם, מבטיחים הרופאים, מאוד בטוחים ויעשו היטב את העבודה.
כנסו לקרוא מאמר נוסף בנושא שתלי סיליקון בחזה.

הניתוח אורך כשעה, ואחרי 8 שעות כבר ניתן להשתחרר הביתה. זמן ההחלמה לאחר הניתוח הוא כשבוע שבתומו תוזמני לביקורת במרפאה, לאחר מכן תוזמני שוב כחודש לאחר הניתוח להמשך מעקב. מומלץ לשוב ולהיבדק כל 3 חודשים, חצי שנה ושנה מיום הניתוח כדי לודא שהשתל נקלט היטב. יש לשקול בכובד ראש את החסרונות והסכנות האפשריות של הניתוח כדוגמת חסימת האפשרות להנקה בעתיד, סכנה לזיהומים, התפוצצות השתלים או צלקות במקום בו התבצע החתך.

הרמת חזה

הניתוח הפופולארי הבא בקרב ניתוח פלסטי בחזה הוא ניתוח ההרמה. גם הוא מיועד לנשים בעלות חזה נפול, לפני או אחרי הריונות, או לנשים אשר רוצות לשפר את מראה השד שלהן. במהלך ניתוח הרמת חזה, הרופא למעשה מסיר עור עודף מהחזה, מרים את הפטמה כלפי מעלה, אל מחוזות נערותה ואז מעצב את השד סביבה כך שיראה טבעי ויפה.

היתרון הגדול בניתוח הרמת החזה היא תקופת ההחלמה הנוחה ביותר שאורכה הוא יומיים בלבד. הכאבים אחרי תהליך זה הם פחותים יחסית לכאבים שלאחר ניתוח הגדלת חזה, ולפעילות ניתן לשוב כבר לאחר יומיים לערך. ישנה אפשרות לשלב הרמה והגדלת חזה במסגרת ניתוח חזה אחד, רק חשוב להבין שאז דרושה תקופת החלמה מעט ארוכה יותר.

הקטנת חזה

אמנם חזה גדול הוא חלומה של כמעט כל אישה ורבות מהנשים משלמות סכומים גדולים כדי להיות בעלות חזה שופע ומפואר, אך ישנן נשים שהטבע ברך אותן בחזה גדול וכשזה הופך להיות יותר מידי גדול, הברכה הופכת לקללה מעיקה, העשויה להוביל לכאבי גב וצוואר כרוניים.
נשים שבורכו בחזה גדול מהרגיל או מהפרופורציה של גופן - פונות לניתוחים פלסטיים, כדי לשפר את איכות חייהן על ידי הקטנת חזה. אופיו המיוחד של ניתוח הקטנת חזה מביא לתוצאה אסתטית, ומשפר את איכות חייהן של נשים אלו בכל הקשור לכובד הנשיאה, מציאת חזיות ואפילו בחירת הגרדרובה. מכיוון שיש בו משום שיפור באיכות החיים - חלק מקופות החולים ומהביטוחים המשלימים משתתפים במימון ניתוח זה.

הניתוח עצמו המבוצע לרוב בהרדמה מלאה, אורך מספר שעות ובמהלכו הרופא מסיר רקמות של עור ושומן מהשד, מתאים את מיקומה של העטרה ומעצב את השד, כך שיהיה קטן ופרופורציונאלי. ישנן שתי שיטות חיתוך מקובלת כיום: הראשונה שיטת הצלקת הארוכה. שיטה זו היא השיטה הישנה שכרגע בשימוש במקרים של חזה גדול במיוחד. השיטה החדישה יותר היא שיטת הצלקת הקצרה המתאימה לנשים בעלות חזה בינוני, אשר חוסכת את הצלקת הרוחבית בקפל השד.

כמו לכל הליך כירורגי גם בניתוח הקטנת חזה יש אפשרויות לסיבוכים. הסיבוך השכיח ביותר הוא היפרדות תפרים בעיקר באזור התחתון של רקמת השד. סיבוכים אפשריים נוספים הם זיהום, דימום, א-סימטריה בין השדיים, אובדן תחושה בפטמה ועוד. חשוב לדעת שהליך הקטנת החזה אינו מומלץ לנשים שיש במשפחתן רקע של סרטן השד. הצלקות עשויות להפריע בגילויו של הסרטן.

הקטנת חזה לגבר (gynecomastia)

הנו ניתוח להקטנת החזה הגברי על ידי ניתוח, בדומה לכל ניתוח חזה אחר. ניתוח זה נחשב לניתוח פחות מורכב ומתאפיין בעיקר בהסרת שומנים עודפים בחזה הגברי. הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח אסתטי הכרחי מבחינה אסתטית לגבר משום הוא נתפס בקרב נשים רבות דבר לא נעים, לא יפה ולנשים רבות אף בושה מסיימת. ניתוח הקטנת חזה לגבר (gynecomastia) - הכרחי .

ניתוחי חזה מחיר

הגדלת חזה מחיר - 15.000 שקלים ל- 35.000 שקלים תלוי בלא מעט פרמטרים.

הרמת חזה מחיר - 13.000 שקלים ל- 28.000 שקלים.

קטנת חזה לגבר ( gynecomastia ) מחיר - בין 10.000 שקלים לבין 13.000 שקלים.

רוצים לדעת עוד בנושא מחירים ניתוח חזה ? או סבסוד קופת החולים בניתוחים פלסטיים ?

כנסו למאמרים הבאים:

הגדלת חזה מחירים.
סבסוד קופת החולים בניתוחים פלסטיים בחזה.
השאירו פנייה למנתחים פלסטיים והם יחזרו אליכם להמשך פרטים.

ניתוחי חזה - לסיכום

כאשר עומדים בפני החלטה לבצע ניתוחים פלסטיים - חשוב לקחת בחשבון, שכמו בחינת גן אירועים לפני החתונה - כדי להחליט איפה יותר כדאי, גם כאן חשוב לבחון מספר קליניקות בטרם תקבלו החלטה היכן לערוך את הניתוח. חשוב להתעניין לגבי הטכניקות רפואיות בהן משתמשים, הסמכת הרופא המנתח, ניסיונו בתחום הפלסטיקה וכמובן המחיר. כאשר את כבר מתכוונת לגבי מקום מסוים, המלצה נוספת היא לשוחח עם נשים שעברו את התהליך שם כדי ללמוד מה דעתן ואם יש להן המלצות מיוחדות.

מאמרים נוספים בנושא זה:

סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים מכבי
סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים כללית
אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 187
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח פלסטי בחזה. !