יום שישי, 30 ביולי 2021

ניתוחים פלסטיים - סקירת ניתוחים שונים

מאת: מערכת מנטול
אף אחד לא מושלם, אבל היום בעזרת הרפואה המודרנית והתפתחות תחום הניתוחים הפלסטיים, כולם יכולים לנסות.
עוד משחר הימים ביוון העתיקה סגדו היוונים לגוף האנושי המסוטט, אלא שאת אמנות פיסול הגוף הם השאירו לפסלים. לא כך היום, עת מאפשרת הרפואה המודרנית, גם לרופא המנתח להיות מיכאלאנג'לו ולפסל לו "דוד" משלו.

ניתוחים פלסטיים בחזה

אחד הההליכים הכירורגיים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הינו הניתוח לשינוי גודלו של החזה. בניגוד לתחומים אחרים בכרורגיה הפלסטית, בהם יש הגדרה מאוד ברורה למהו סימטרי ומהי הפיגורה המושלמת, דווקא בניתוחים פלסטיים plastic surgery הקשורים בחזה אין מושא אידיאלי ונחשק אחד. יש נשים בעלות מידה מסוימת המבקשות להקטין, ויש נשים בעלות אותה מידה של חזה המבקשות להגדיל. יש הרואות בפמלה אנדרסון כמושא השלמות, הנשיות והסקסיות ויש המבקשות להתחקות דווקא אחר קייט מוס.

בניתוחים פלסטיים של הקטנת חזה כורתים חלק מתוך רקמת השד, בעוד שבניתוחים אחרים להגדלת חזה - הניתוח הפופולרי יותר- מחדירים שתל אל מתחת לרקמה המדוברת.

תנאי הכרחי לניתוח פלסטי בחזה הינו הגעה לגיל בגרות - בד"כ 18, בו השד סיים להתפתח. בנוסף רצוי גם להגיע לבשלות רגשית, על מנת לעשות את הניתוח מהטעמים הנכונים. ישנו הבדל מהותי בין אישה שידעה לידות והנקות, ורוצה להשיב לגופה את אשר אבד לו - מוצקות זקופה וגאה, ובין נערה שרק סיימה תיכון ומוצאת עצמה תחת לחץ חברתי דורסני להיראות לפי מודל מסוים.

ישנם ניתוחים פלסטיים plastic surgery של הרמת חזה הנלווים לניתוח הגדלת החזה. הדבר קורה במקרים בהם החזה אינו זקוף מספיק והגדלתו לא תעניק את תוצאה אסתטית האידיאלית ללא הרמת חזה באמצעות ניתוח פלסטי מקדים.

מומלץ ביותר לבדוק את הרזומה הן של הרופא המנתח והן של הרופא המרדים, וכמובן לקבל ייעוץ מקיף שיעזור בבחירת השתל שיושתל בניתוח. משך הניתוח אמור לקחת בין שעה לשעתיים.

ניתוחים פלסטיים באף (rhinoplasty)

האף הינו האיבר המרכזי בפנים, והאיבר הראשי אשר 'בולט החוצה' במראה הפרופיל של אדם, וככזה הינו בעל חשיבות מכרעת לפרופורציה של הפנים. הלחץ החברתי המופעל על בעלי פרופורציות אף מוגזמות או על בעלי אף מעוקם מביא צעירים רבים, וגם בני גילאים מבוגרים יותר לעבור ניתוחים פלסטיים plastic surgery באף - לצורך שיפור המראה והדימוי העצמי.

כמובן שגם על מנת לעבור את הניתוח הזה צריך להגיע לגיל שבו האף סיים לגדול והבשלות הרגשית מספיקה על מנת לקבל החלטה שקולה הלוקחת בחשבון את כל האפשרויות. לעיתים, ניתוח פלסטי באף (rhinoplasty) נעשים במטרה לתקן עיוותי נשימה וההיבט הפלסטי רק נלווה להליך הרפואי. כך או כך, הניתוח אורך בדרך כלל כשעה, במקרה ואין סיבוכים. הפעולות הקריטיות מצויות לרוב בהקטנת העצם ושיוף הגבנון הגרמי.

יש לציין כי בשלב המקדים נעשית הדמיה על ידי מחשב, אשר אמורה לתת למטופל רעיון לגבי איך יראו פניו לאחר הניתוח. יש לזכור כי מדובר בסך הכל בכלי שאמור לתת פרספקטיבה, וכי זו אינה התחייבות של המנתח.

גם במקרה זה, של ניתוחים פלסטיים plastic surgery באף - כדאי כמובן לבדוק ב'ציציות' את הרזומה, הן של הרופא המנתח והן של הרופא המרדים.

הזרקת בוטוקס

כמו בתחום הבנייה והשיפוצים חשוב הדיוק והעבודה לפי תוכנית כתובה מראש. ישנם ניתוחים שהם בעלי אופי מכריע, אשר נועדו לשנות סדרי יסוד, כמו הניתוחים שהכרנו לעיל, וישנם ניתוחים פלסטיים שהם למעשה תיקונים אסטטיים עדינים שנעשים מעת לעת, על מנת לשחזר מצב שהיה קיים בעבר ושאולי דהה במקצת עם השנים, כמו במקרה של יישור קמטי ההבעה בפנים, שמופיעים אצל כולנו ביחס ישר לזמן שעוב.

כל עוד מדובר בקמטים אשר מוטים כתוצאה מתנועות שרירים, ולא בקמטי כתמים, שנוצרו כתוצאה מאור השמש למשל, אזי שמספר הזרקות תת עוריות, ללא כל צורך בהרדמה, יכולות לתקן את הדרוש תיקון. החומר הפופולארי ביותר המוזרק לצורך מילוי קמטים נקרא בוטוקס, המופק מחיידק הקלוסטרידיום בוטולינום. הזרקתו לעור, כמובן במינונים מזעריים, גורם לעיכוב בפעולות המביאות להרפיית השריר ועל ידי כך להיעלמות הקמט שנוצר עקב הריפיון בשריר.

ישנם עוד הליכים כירורגיים רבים - שקצרה היריעה מלפרט. ככלל ניתן לומר כי בטרם תפנו אל המרפאות המתמחות בטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים - ערכו סקר שוק קפדני באשר למחירים ולמכשור - ובדקו בשבע עיניים את ההמלצות לגבי הרופאים / מנתחים פלסטיים. אל תהססו לפנות לאנשים שכבר נותחו במרפאות שאתם שוקלים לעבור בהן את ההליך ולבקש המלצות או תמרורי אזהרה.

ניתוחים פלסטיים מחירים:

ניתוח אף דרך קופת חולים כללית
ניתוח אף דרך קופת חולים מכבי
הגדלת חזה מחירים
ניתוח משולב הרמת גבות והרמת עפעפיים
ניתוח אף מחירים
נ
יתוח מתיחת צוואר

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים מאמר 188
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ניתוחים פלסטיים - סקירת ניתוחים שונים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום מנתחים פלסטיים.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוחים פלסטיים - סקירת ניתוחים שונים. !