יום ראשון, 19 בספטמבר 2021

ניתוחים פלסטיים - את היום שאחרי, כדאי לתכנן לפני!

מאת: מערכת מנטול
עברתם ניתוח פלסטי כלשהו - מה קורה לגוף ביום שאחרי ניתוח הפלסטי וכיצד ניתן לנצל את הזמן ביום שאחרי פרט למנוחה...

אם חשבתם שניתוחים פלסטיים הם תופעה חדשה, הרי שטעיתם ובגדול! ניתוחים פלסטיים קיימים שנים רבות וישנן עדויות שבהודו בוצעו ניתוחים כאלה עוד בשנת 800 לפני הספירה. מאז ועד היום התופעה רק הולכת וגוברת, וגם בישראל הפכו הניתוחים הפלסטיים לפופולאריים למדי. היום למחרת הניתוח שונה מאד מאחד לאחר. מהרגע שקיבלתם את ההחלטה, הדפסת פנקסי שיקים מאחוריכם והציפיות לשינוי המיוחל כבר מתחוללת בדמיונכם. רגע לפני - כדאי לדעת מה יביא היום שאחרי.

מה קורה לגוף?
כל אדם חווה אחרת את תופעות הלוואי של הניתוח הפלסטי, אך יש כמה סממנים דומים. לאחר ניתוח אף רוב האנשים יחושו כאבים באזור המנותח, כאבים שבדרך יעברו בעזרת משכך כאבים פשוט. ביום שאחרי מתיחת פנים, חולים רבים חווים נפיחות של העפעפיים. תופעה זו מגיעה לשיאה בין עשרים וארבע לארבעים ושמונה שעות לאחר הניתוח, אך גם היא תופעה שמוכרת לרופאים ושאמורה לעבור בתוך כמה ימים. במקרה של הגדלת חזה, יש נשים שיחושו לאחר הניתוח רגישות גבוהה באזור ואילו אצל אחרות תופעת הלוואי תתבטא בחוסר רגישות בחזה. בשני המקרים הרופאים מציעים לא להיבהל ולתת לזמן לעשות את שלו. תוך כמה חודשים תופעות לוואי אלה אמורות להצטמצם ולהיעלם.

גם הנפש מנותחת?
במקרה של ניתוח פלסטי שבוצע במקצועיות, ועבר בשלום, הזמן והמנוחה הם התרופה הטובה ביותר. אבל מה עם הנפש? ניתוח פלסטי כרוך מלבד מפעולות כירורגיות גם בכוחות נפשיים לא קטנים. ההחלטה לבצע ניתוח פלסטי איננה, בדרך כלל, החלטה פשוטה. גם המניעים לניתוח הפלסטי מורכבים ונובעים מחוסר השלמה, כזה או אחר, עם הגוף. לקראת הניתוח מתפתחות ציפיות ותקוות ליום שאחרי. אולם לא תמיד לוקחים בחשבון שיום אחרי הניתוח הוא בדרך כלל יום רגיש ביותר ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית. אחרי הכול הגוף והנפש מחוברים אחד לשני בחוט דמיוני וכשהגוף אינו במיטבו גם למצב הרוח, באופן טבעי, קשה יותר להתרומם.

איך כדאי לנצל את הזמן ביום שאחרי?
יום אחרי הניתוח הוא זמן מצוין לנוח, לנוח ועוד קצת לנוח. זה הזמן שלכם לעשות רשימת מטלות למשימות שלא יצא לכם לעשות לאחרונה, כמו למשל : ניקיון הקומקום, הורדת בגדי חורף/קיץ או אולי אפילו ביקור אצל הדודה. זמן המנוחה ביום שאחרי הניתוח הפלסטי הוא זמן נהדר לקרוא ספרים, לפתור תשבצים, לענות לכל המכתבים שמחכים בתיבת האי מייל שלכם או להזמין הדפסת פנקסי שיקים. זה יכול להיות זמן מצוין לעשות כל דבר שהזנחתם ותרצו לקדם. כך תרוויחו בד בבד, גם יעילות וגם תעסוקה שתעביר מהר יותר את השעות הללו. בפן המרגיע, תוכלו לתרגל נשימות או הרפיות. פעולות אלו יעזרו בהרגעת הנפש שתעזור ותשפיע ישירות על מצב הגוף.

לסיכום
שנים רבות שמבוצעים ניתוחים פלסטיים ברחבי העולם. אחרי הניתוח ישנן ציפיות ותקוות גדולות לשינוי המיוחל ויש מקום לאנחת רווחה ותחושת הקלה. הניתוח עבר בשלום ובעוד זמן מה תוכלו לחזור אל חייכם הרגילים עם השינוי הרצוי. היום שלאחר הניתוח הפלסטי הוא יום רגיש גם מהבחינה הגופנית וגם מהבחינה הנפשית. זהו יום שכדאי לכם לדאוג להיות מוקפים באנשים אוהבים ובאלמנטים מרגיעים כמה שאפשר. זהו יום שכדאי לכם לתכנן מראש ולדאוג שיהיו בו כמה שיותר מרכיבים שיתמכו במנוחה וברוגע שלכם.

אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים מאמר 198
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ניתוחים פלסטיים - את היום שאחרי, כדאי לתכנן לפני!. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום מנתחים פלסטיים.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוחים פלסטיים - את היום שאחרי, כדאי לתכנן לפני!. !