שבת, 18 בספטמבר 2021

הצרת היקפים בלייזר

מאת: מערכת מנטול
תחום ניתוחים פלסטייים - הצרת היקפים בלייזר הינו מהווה תחליף לדיאטה ולא גורם להורדה במשקל בצורה ישירה - אז מה כן?
תחום הניתוחים הפלסטיים הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות וככל שהטכנולוגיה מתקדמת, הפתרונות הופכים למתוחכמים ויעילים יותר. כל אדם (בין אם המדובר בגבר או אישה) רוצה להיות רזה וחטוב, ואין זה משנה אם המדובר במורה, עורך דין או איש מקצוע העוסק בכל תחום. הרצון של רוב האנשים להיראות טוב לא קשור לגזע, מין, גיל או מקצוע, ולכן, עם השנים נוצרים עוד ועוד טיפולים בתחום היופי, בשל הביקוש הרב. ישנם כיום סוגים רבים של ניתוחים פלסטיים או פרוצדורות אחרות הקשורות למראה, שלא דורשות הליך כירורגי כמו שאיבת שומן liposuction. יש ניתוח אף, הקטנת והגדלת חזה, מתיחת פנים, מתיחות בטן ועוד. אחד מהטיפולים הפופולריים ביותר בתחום היופי, עליו נפרט בכתבה זו, הוא הצרת היקפים בלייזר. טיפול זה מיועד למי שלא מצליח לרזות או לשנות את המראה שלו, ואינו מעוניין בהליך כירורגי. אז אם כל הדיאטות שבעולם לא הביאו אתכם אל המשקל ולמראה הרצוי, יכול להיות שהצרת היקפים בלייזר תתאים לכם באופן מיוחד.

מה זה הצרת היקפים בלייזר?

טיפול הצרת היקפים בלייזר עושה שימוש בטכנולוגיית האולטרה סאונד, אך בעוצמה נמוכה למדי. במקום ניתוחים למיניהם או שאיבת שומן liposuction אפשר לעשות הצרת היקפים בלייזר - טיפול שאינו פולשני ומתמקד באופן ספציפי ברקמות השומניות באיזורים שונים בגוף שאנו רוצים לשפר ולעצב. בטיפול זה לא חודרת מחט לגוף, אלא הוא מבוסס על תהליכים טבעיים המתרחשים בגוף האדם. טיפול זה למעשה מאיץ את חילוף החומרים בגוף, ממיס את השומן המיותר ומגביר את קצב מחזור הדם. באמצעות השינויים הללו, ניתן להצר את ההיקפים שלנו בצורה יעילה ומהירה יותר, תוך התחדשות של הרקמות וניקוז טבעי של עודפי השומן. את התוצאות של הטיפול ניתן לראות כבר אחרי חודש וחצי עד חודשיים.

איך זה עובד?

המדובר בטיפול המשלב שימוש באולטרה סאונד בעוצמה נמוכה עם מסאז' כאשר בדרך כלל מתמקדים באיזורים ספציפיים בגוף, כמו הבטן, הירכיים, הברכיים, המותניים, הזרועות, הישבן ועוד. הטיפול למעשה משנה את מצב הצבירה של השומן באזור בו מטפלים וגורם לגוף לפרק שומן בצורה מלאכותית. הטיפול עושה שימוש בתהליכים טבעיים שכבר מתרחשים בגוף האדם לטובת הצרת היקפים. אין קשר בין הטיפול לבין פעילות ספורטיבית, תזונה או גורמים חיצוניים אחרים (אם כי כמובן תזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא מסייעים אף הם להרזיה, ללא קשר). לפני הטיפול יש להיפגש עם רופאים או בעלי מקצוע מוסמכים, על מנת לקבוע במה בדיוק יש צורך לטפל ולהתמקד וכיצד לעשות זאת.

חשוב להדגיש כי כל טיפול מיועד להצרת היקפים באזור מסויים בגוף, ואין טיפול כללי לכל הגוף. אם אתם רוצים לרזות בבטן - עליכם להתמקד באיזור זה ואם אתם רוצים להצר היקפים בירכיים, התמקדו באיזור זה בגוף.

חשוב מאוד לציין שטיפול הצרת היקפים בלייזר אינו מיועד להורדה במשקל בצורה ישירה ומהירה כמו שאיבת שומן liposuction, אלא להמסת שומנים באיזורים ספציפיים בגוף, (המסת שומן בלייזר, body tite), הגורמים בצורה עקיפה גם להורדת משקל וכמובן גם לעיצוב הגוף. אין המדובר בתחליף לדיאטה, אלא בהליך הנותן למעשה דחיפה לפצוח בדיאטה ולחזור לתזונה נכונה ולפעילות גופנית, על מנת להמשיך את עיצוב הגוף לכם, בהתאם לרצונכם.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הצרת היקפים
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הצרת היקפים בלייזר. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הצרת היקפים.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הצרת היקפים בלייזר. !