יום שישי, 6 באוגוסט 2021

דיקור סיני לפוריות

מאת: שגב פרימן LA.c, מרפאת אלטרנטיבה
דיקור סיני לבעיות פוריות – גם לך זה יכול לעזור! איך זה עובד, למה זה מצליח והאם ניתן לשלב טיפולי פוריות אחרים?
דיקור סיני לבעיות פוריות הוא הבחירה של נשים רבות ו/ או זוגות רבים הנתקלים בקשיים בכניסה להריון. לא מעט זוגות נתקלים במושג: "קושי אדיופטי להיכנס להריון". במילים פשוטות, הכוונה היא שהסיבה לקשיי ההיקלטות איננה ידועה. דיקור סיני לבעיות פוריות מתאים למגוון מצבים המונעים את התעברות האישה, ביניהם מצב נפשי ירוד, חוסר איזון של האגן ושל מערכת הרבייה, שחלות פוליציסטיות ובעייה בתפקוד ההורמונלי.

דיקור סיני לפוריות - איך זה עובד ?
דיקור סיני פוריות מתבצע באופן הבא:
המטופלת מגיעה לטיפול בבגדים נוחים. המטפל מאתר רפלקסים בגוף על מנת למצוא את חוסר האיזון הגורם לקושי בהיקלטות. איתור הרפלקסים נעשה על ידי מישוש איזורים או נקודות דיקור שקשורים למערכת הרבייה ולמערכת ההורמונלית של האישה. האיזורים הנימושים הם הבטן התחתונה, איזורי מערכת העצבים בצוואר ובראש, נקודות ברגליים ובגב התחתון. כאשר מתגלה איזור רגיש או כואב, מדובר ברפלקס המצביע על חוסר איזון במערכת ו/או באיברים מסויימים הקשורים ליכולת הפוריות של האישה. המטפל בוחר בסט של נקודות דיקור שיידקרו על מנת לאזן את הרפלקסים שנמצאו. לאחר מכן המטפל יבדוק שוב את הרפלקסים שנמצאו קודם לכן. ברגע שהאיזור הנבדק מתגלה כפחות כאוב או רגיש, הגוף קיבל את התדר המתאים לאיזון המערכות הבעייתיות.
מקור מידע מומלץ: האם יש דרך לטפל בבעיית פוריות גם כאשר הסיבה אינה ברורה
דיקור סיני פריון
דיקור סיני פוריות - למה זה מצליח ?

דיקור סיני פוריות משפיע על פוריות האישה באופן הבא:
  • הרגעה של מערכת העצבים הסימפטטית - לחץ ומתח נפשי הם גורם מרכזי המשפיע לרעה על סיכויי ההתעברות. על פי הרפואה הסינית, הלב מחובר לרחם האישה באמצעות מרידיאן מיוחד הנקרא Bao Mai - "מרידיאן הרחם". חוסר איזון נפשי, חרדה ודיכאון משפיעים על זרימת הצ'י (האנרגיה) במרידיאן זה שאמורה לזרום מהלב לכיוון הרחם. דיקור סיני לבעיות פוריות מאזן את הזרימה הזו.
  • שיפור זרימת הדם באגן ושיפור הולכת הדם וניקוז הדם מהשחלות ואל השחלות.
  • איזון בלוטת ההיפופיזה, אם הבלוטות ההורמונליות, המתזמנת את כל הפעילות ההורמונלית בגוף (ביוץ, מחזור ועוד). בלוטה לא מאוזנת גורמת למחזור לא סדיר, בעיות ביוץ והיקלטות.
  • הרפיית שרירי האגן והגב התחתון - השפעה זו קריטית על מנת להפחית את הלחץ מאיברי הרבייה הממוקמים בין האגן לבין הבטן התחתונה.
  • ריפוי צלקות שעלולות להוות חסימה לתהליכי רבייה. מדובר בצלקות ישנות של ניתוחים קיסריים, פרוצדורות שבוצעו בשחלות, אפנדיציט ועוד. צלקות רבות נשארות כואבות אפילו עשרות שנים לאחר הניתוח.
  • על פי הרפואה הסינית חולשה של הכליות מביאה לקשיים בפוריות האישה. דיקור סיני פוריות מחזק את הכליות ומשפר את המוכנות של מרכת הרבייה לקראת הריון.
דיקור סיני לבעיות פוריות - גם לגברים
דיקור סיני פוריות מתאים גם לבעיות פריון של גברים. מיעוט בתאי זרע, תנועתיות פגומה של תאי זרע ולמעשה כמעט כל בעייה בספירת הזרע ניתנים לטיפול אפקטיבי על ידי דיקור סיני לבעיות פוריות.

דיקור סיני לפוריות - אפשר גם במקביל לטיפולי IVF או טיפולי פריון אחרים
אחד מהיתרונות העיקריים של דיקור סיני לבעיות פוריות הוא שניתן לקיים את הטיפול במקביל לטיפולי פריון מערביים, הכוללים מתן חומרים הורמונליים, שאיבת ביציות והזרעה. דיקור סיני פוריות ישפר את מוכנות גוף האישה לתהליך, ימנע חשיפת יתר הורמונלית (היפר סטימולציה הורמונלית) המתרחשת לעיתים בעקבות טיפולי פריון ויעזור במצבי אי שקט נפשי או חרדה המתלווים לעיתים לטיפולים המערביים.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום דיקור סיני
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות דיקור סיני לפוריות. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום דיקור סיני.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / דיקור סיני לפוריות. !