יום שישי, 6 באוגוסט 2021

הסרת שיער לצמיתות

מאת: מערכת מנטול
האם ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות? האם ההגדרה "לצמיתות" היא אכן ההגדרה הנכונה? על טיפולים ביתיים, טיפולים במכונים ועוד...
לא מעט שנים חלפו מאז גרר גבר מדובלל פרווה את זוגתו (מתולתלת הרגליים מן הסתם) במחלפותיה אל מערתו. עם זאת - מסתבר שלא עברנו שינוי כל כך קיצוני. בפרסומות רבות אנחנו יכולים ליהנות ממראה גברבר חלק החזה חותר בקיאק או דוהר על סוס, או מיפהפיות עם שמלות קצרות החושפות את רגליהן דמויות השיש. אולם האמת היא שאלה וגם אלה עמלו לא מעט על מראה נטול שיער.
עם התגברות המודעות לאסתטיקה ממשיכות כל העת להתפתח שיטות שיגאלו אותנו ממראה הקקטוס לאחר הגילוח ומהכבילה לרצועות השעווה אצל הקוסמטיקאיות. ההמצאה הישראלית של מכשיר מריטה ביתי זכתה לפרסום ולחקיינים בכל רחבי העולם, אך הכאבים הכרוכים בכך והתוצאה הזמנית יחסית, יצרו דרישה להסרת שיער לצמיתות בשיטות נוחות יותר. ואכן יש היום מספר שיטות ביתיות ומקצועיות להסרת שיער לצמיתות.

הסרת שיער לצמיתות?
האמת היא שההגדרה "לצמיתות" אינה מדויקת, אך האפקט החלקלק עשוי להיוותר על הגוף לזמן רב. קיימים הבדלים בין האזורים המטופלים, בצבע העור, בחשיפה לשמש, בגיל המטופל ובקצב צמיחת השיער שלו. ככל שגיל המטופל עולה - קצב צמיחת השיער שלו נעשה איטי.

אך בכל מקרה אין לקוות לטיפול קסם חד-פעמי: בכל השיטות להסרת שיער לצמיתות נדרשים טיפולים חוזרים היות שבכל טיפול לא כל השיער נמצא בשלב הצמיחה שלו. הבשורות הטובות הן שלאחר כ-10 טיפולים בממוצע נראה תוצאות, גם אם ישאר שיער הוא יופיע בצורה דלילה יותר והשערה תהיה דקה יותר.

טיפולי הסרת שיער לצמיתות ביתיים:
בתחום הטיפול הביתי ניתן למצוא מכשיר הפועל על הבזקי אור המצויד בחיישן המתאים את עוצמת ההבזק לצבע העור. ימים ספורים לאחר הטיפול נושרות השערות, והפרשי הזמן בין הטיפולים הולכים ומתארכים. המכשיר מתאים במיוחד לטיפול בגוף לבעלי עור בהיר ושיער כהה.

מכשיר ביתי נוסף המתאים לטיפול בפנים ובגוף של בעלי כל סוגי העור (פרט לעור כהה במיוחד). הוא פועל על גלי רדיו וגלי אינפרא-אדום. השימוש בו נעשה באמצעות העברתו על גבי העור.
כמו כן ניתן למצוא בשוק מכשיר ביתי המבוסס על טכנולוגית חום אשר משבשת את צמיחת השיער.

טיפול הסרת שיער לצמיתות במכונים:
במכונים קיימים מכשירים בטכניקות שונות ומכשירים שונים נמצאים בשלבי פיתוח:
אפילציה חשמלית היא שיטה הקיימת שנים רבות לטיפול נקודתי, לרוב בשיער הפנים. מחט חשמלית פוגעת באספקת הדם אל שורש השערה ומונעת צמיחה מחודשת. השיטה מתאימה לאזורים קטנים והטיפול מכאיב למדי.

מכשיר הלייזר פועל על אורך גל המותאם לגוון העור ולסוג השיער. הטיפול אינו מומלץ לבעלי עור כהה מחשש לכוויות ולהגברת קצב צמיחת השיער, וכן יעיל פחות בבעלי שיער שיבה, ג'ינג'ים ובלונדיניים. הטיפול כרוך לפעמים בכאב ונדרש אלחוש במשחה או בכדורים.

טיפול בהבזקי אור הוא זול יותר מהלייזר אם כי יעיל פחות. בניגוד למכשירי הלייזר בהם נעשה שימוש באורך גל אחד, נעשה הטיפול בהבזקים בכמה אורכי גל ההורסים את שורשי השערה. הבזקי האור מתאימים לבעלי סף כאב נמוך, לבעלי צמיחת שיער איטית, ואינם מתאימים לאלה ששערם בהיר מאוד או שעורם כהה מאוד. השימוש בשיטה זו דורש מספר רב יותר של טיפולים וכן מיומנות רבה. לכן מומלץ מאוד לבחור בעלי מקצוע שעברו לימודים והוסמכו לטיפול זה. כך תוכלו להבטיח שלא יגרם נזק ולהימנע מכוויות ומצלקות.

שיטה נוספת פועלת על גלי קול בתדירות גבוהה. היא מתאימה לכל סוגי העור והשיער ואינה מכאיבה, אך מתאימה לשטחים קטנים בלבד. לאור התחרות הרבה בענף כדאי לערוך סקר בין המכונים באמצעות האינטרנט ולקבל את המידע הרלוונטי והאמין עבור הסרת שיער לצמיתות בעמוד הסרת שיער במנטול.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער (מאמר 204)
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער לצמיתות. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער לצמיתות. !