יום שישי, 6 באוגוסט 2021

הסרת שיער לגברים

מאת: מערכת מנטול
הסרת שיער לגברים, כמה טיפולים דרושים להשגת מראה חלק, כמה עולה טיפול הסרת שיער לגברים ומי מוסמך לטפל במכשירי לייזר.
טיפוח והקפדה של המראה החיצוני, ובכללם הסרת שיער מן הגוף, היו בעבר מסמני ההיכר של המין הנשי. בשנים האחרונות בוחרים גברים רבים להיפטר משיער גוף מיותר, ולהנות ממראה אסתטי ומטופח. הסרת שיער בלייזר מהווה פתרון אידאלי לגברים הסובלים משיעור יתר ולמעוניינים במראה מוקפד, נקי וחלק. טיפולי הסרת שיער לגברים הפכו בשנים האחרונות לטיפולים האסתטיים הנפוצים בישראל, ואת מכוני הטיפולים להסרת שיער פוקדים גברים ונשים במידה שווה. רגע לפני שאתם בוחרים במכון ובטיפול המתאים ונפרדים לצמיתות מקצף הגילוח, הסכינים וטיפולי השעווה, לפניכם תשובות לשאלות החשובות: מהי הסרת שיער בלייזר? למי זה מתאים ובאיזה גיל? מהן העלויות?

מהי הסרת שיער בלייזר?
מכשיר הלייזר שולח קרן אור מדויקת אל שורש השערה המצוי מתחת לעור. אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום וכאשר הקרן חודרת אל שורש השערה, החום הורס את השערה ומונע בכך את צמיחתה מחדש. ניתן להסיר שיער בחלקי גוף רבים. האזורים הפופולריים לטיפולי הסרת שיער לגברים הם כתפיים, חזה, עורף, צוואר וגב. ישנם המסירים גם שיער מאברי הפנים, דוגמת אוזניים או אף.

למי זה מתאים?
השיטות להסרת שיער בלייזר יעילות בקרב גברים, לעתים אף יותר מאשר בקרב נשים. לגברים מומלץ להתחיל בטיפול להסרת שיער רק בראשית שנות העשרים לחייהם, ולא לפני כן, מאחר ועד אז ישנם שינויים התפתחותיים והורמונליים ברמות השיעור. מכשירי הלייזר מטפלים טוב יותר באזורים בהם ישנה צמיחת שיער גס ועבה. כמו כן, גברים פחות מושפעים משינויים הורמונליים החלים על נשים ומשפיעים על קצב צמיחת השיער אצלן, וכן על העובי והצפיפות שלו. התוצאות הטובות ביותר מושגות בקרב בעלי עור בהיר ושיער כהה. הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה לבעלי שיער בלונדיני, ג'ינג'י בהיר או שיער שיבה לבן.

כמה טיפולים דרושים עד להשגת מראה חלק?
מספר הטיפולים הנדרשים עד להשגת התוצאה הרצויה תלוי במספר גורמים, ובהם: צבע העור והשיער, מאפייני השיער (דלילות, עובי וכו'), המיקום בגוף ושלב הצמיחה של השיער. מאחר ולשיער ישנו מחזור גדילה והוא נמצא בשלבים שונים של צמיחה, יש לבצע מספר טיפולים, על מנת להגיע למצב של הסרת רוב השערות באזור. תוצאות הטיפול אינן מבטיחות הסרה מלאה לצמיתות, כי אם דילול משמעותי.

כמה עולה טיפול להסרת שיער בלייזר?
הסרת שיער בלייזר לגברים הינה פרוצדורה מבוקשת ונפוצה ומחירה ירד משמעותית בשנים האחרונות בשל התחרות בין המכונים, ההשתכללות הטכנולוגית והשתתפות חלק מקופות החולים במימון הטיפול ללקוחותיהן. המחירים משתנים גם מעונה לעונה ועל פי מבצעים שונים. המחירים של טיפול להסרת שיער בלייזר נעים בין 800-2000 שקלים לאזור מצומצם כדוגמת בתי השחי ויכולים להגיע עד 6000-15000 לטיפול הכולל אזורים נרחבים או להסרת שיער לגברים מכל הגוף. המרכיבים הקובעים את עלות הטיפול הם: אזור הסרת השיער, סוג השיער והעור, כמות הטיפולים הנדרשת, סוג המכשיר שבשימוש והמכון המטפל כמובן. לפני שתבחרו את המכון להסרת שיער מומלץ לתאם פגישת ייעוץ ראשונית בה תוכלו לבדוק התאמתכם, להתרשם מן הצוות ולקבל הצעת מחיר. המנעו מהצעות מחיר נמוכות משמעותית ובאופן מחשיד מן הנהוג בשוק, מאחר והן יכולות להעיד על מכשור לא מתאים או צוות מחוסר נסיון.

מי מוסמך לטפל במכשירי לייזר?
השימוש במכשירי לייזר להסרת שיער בלייזר לגברים בארץ מותר לרופאים או לאחיות העובדות בפיקוח של רופא. לטיפול מומלץ לבחור בבעלי מקצוע מורשים ואמינים, ולעשות תחקיר וסקר שוק, ממש כפי שהייתם עושים בחיפוש אחר איסטלטור או חשמלאי מוסמכים.

בארצנו החמה עם קודי הלבוש החשופים יחסית, נראה כי המגמה האופנתית והאסתטית נוטה לגוף חלק או בעל שיער דליל. שיעור יתר או שיעור באברים מסוימים עשוי להוות בעיה אסתטית ולגרום למבוכה וחוסר נוחות. הסרת שיער בלייזר לגברים מהווה פתרון פשוט, נוח ויעיל. הסרת שיער לגברים מאפשרת לכם לזנוח את השיטות המסורבלות והמתישות של תלישה וגילוח, ולהנות ממראה אסתטי ונעים בדרך קבע.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער לגברים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער לגברים. !