יום שישי, 6 באוגוסט 2021

הסרת שיער בכל הגוף

מאת: מערכת מנטול
רובנו שואלים את עצמנו איך מתבצעת הסרת שיער בכל הגוף? האם צבע העור מאפשר הסרת שיער, מתי כדאי לעשות? הכל ועוד במאמר שלפניכם.
בואו נודה ונתוודה, כשאנחנו שומעים על הסרת שיער כמעט לכולנו עוברת אותה הפנטזיה בראש: אנחנו רוכשים דיל מדהים של נופש באילת, מגיעים לחוף הים המלא בחורות מהממות ובחורים משורגי שרירים ובסדרת תנועות נונשלנטיות אנחנו מורידים חולצה וחושפים גוף חלק לחלוטין, נקי לגמרי משערות ומזכיר מאוד פסלים של אלים יווניים. ברשותכם, נתעורר, נחזור למציאות ונענה על כמה שאלות נפוצות הנוגעות לתהליך הסרת שיער בכל הגוף.

מה זה בכלל הסרת שיער בלייזר?
הסרת שיער מתבצעת על ידי שימוש בקרן לייזר ששורפת את זקיק השערה על מנת לגרום להיחלשותו ולמנוע צמיחה מחודשת של שיער. אפשר להסיר שיער רק במקומות מסוימים בגוף, או לבצע סידרה של טיפולים על מנת להסיר שיער בכל הגוף. את הסרת השיער חשוב מאוד לבצע אך ורק אצל מומחים בעלי ניסיון בתחום, על מנת למנוע פגיעה בעור וכוויות.

מתי כדאי לבצע את הטיפול?
למרות שהסרת שיער מתקשרת אצלנו בראש לקיץ ולבילוי שעות ארוכות בחוף הים, כדאי מאוד לחשוב קדימה ולבצע את הסרת השער בזמן החורף. הסיבה לכך היא שחשוב להימנע מחשיפה לקרינה ולשמש חזקה במשך מספר שבועות לאחר ביצוע הטיפול עצמו. התחלת הטיפול בעיצומו של החורף היא אידיאלית גם למניעת קרינה וגם להגעה אל עונת הקיץ עם גוף חלק שאפשר להתגאות בו.

האם צבע העור שלי ישפיע על טיפול הסרת שיער בכל הגוף?
כפי שכבר ציינו, חשוב מאוד לבצע הסרת שיער בלייזר אצל מומחים שיוכלו להתאים את סוג הטיפול לגוון העור שלכם. ככלל, מקובל להשתמש בגלי לייזר קצרים כדי לטפל בגוף בעל עור בהיר, ובגלי לייזר ארוכים על מנת לטפל בגוף בעל גוון עור כהה. מכיוון שרובינו לא ממש מומחים גדולים באורכי גל, כדאי לפנות למקום בעל ידע וניסיון שיוכל להתאים את סוג הטיפול לצבע העור שלכם.

כמה זמן ייקח הטיפול?
משך הזמן של הטיפול יהיה תלוי במידה רבה במטרות שלו וגם בצפיפות ובגוון של השיער שלכם. בממוצע, צריך בין חמישה לשנים עשר טיפולים. בגלל שצריך לחכות מספר שבועות בין טיפול לטיפול, רצוי להתחיל אותו מספיק מוקדם אם אתם מעונינים בהסרת שיער מכל הגוף.

מה יהיה עלי לעשות לפני הטיפול?
קודם כל צריך לגלח את האזור המיועד לטיפול. אם אתם מסירים שיער גם מבית השחי בדרך כלל תצטרכו להפסיק ולהשתמש בדאודורנט שלושה ימים לפני תחילת הטיפול. חשוב גם לא להשתזף או לחשוף יותר מדי את הגוף לשמש החל מבערך שבועיים לפני תחילת הטיפול.

האם הטיפול יסיר את השערות לצמיתות?
למרות שכיום קיימים מכשירים מתקדמים וחדישים לתהליך הסרת שיער והשגת תוצאות ארוכות טווח היא אפשרית, התשובה היא עדיין לא. צריך לזכור שהסרת שיער בלייזר מחלישה את השערה ומפחיתה משמעותית את הצמיחה, אבל כדי לשמר את התוצאות תצטרכו לעבור סדרות טיפולים נוספות כעבור זמן מה.

איך מתבצעת הסרת שיער בכל הגוף?
בדרך כלל יש לעבור קודם כל אבחון רפואי שיתאים את הטיפול ואת המכשירים לסוג העור והשערה שלכם. כאשר מסירים שיער בלייזר בכל הגוף, בדרך כלל מדובר בסדרה של שנים עשר טיפולים. מחלקים את הגוף לאזורים, כאשר כל טיפול בסדרה יתמקד באזור שונה: השוקיים, הגב, בית השחי, המפשעה וכולי.

סיכום
אז עכשיו אחרי שאנחנו כבר יודעים פחות או יותר איך עושים את זה אפשר לחזור לפנטזיה שלנו בחוף הים באילת, ללגום כוס בירה וליהנות ממבטי המעריצים והמעריצות. אבל לפני שאתם שוקעים לגמרי בחלום, רק נזכיר לכם שכדאי לבדוק היטב את המכון, או המרפאה בהם תבצעו את הסרת השיער בלייזר. וותק, מוניטין, המלצות והמלצות מקרובי משפחה וחברים יבטיחו לכם תהליך בטוח ומוצלח. עכשיו זהו, לא נציק לכם יותר. תיהנו מהנופש!
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער בכל הגוף. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער בכל הגוף. !