יום שישי, 30 ביולי 2021

הגדלת חזה – המדריך המלא

מאת: מערכת מנטול
הגדלת חזה הינו צעד כירורגי שדורש בירורים רבים. ריכזנו עבורכם את המידע לגבי שלבי ההכנה לקראת הניתוח וההחלמה ממנו.
נשים רבות, וגם גברים, בוחרים לעשות ניתוחים פלסטיים על מנת לתקן עיוותים או פגמים שונים בגופם או על מנת לשפר את המראה החיצוני שלהם. אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בקרב נשים רבות ברחבי העולם הוא ניתוח הגדלת חזה. הסיבות לביצוע הניתוח משתנות מאישה לאישה.

ישנן נשים אשר בוחרות לבצע הגדלת חזה משום שהן אינן מרוצות מגודל החזה שלהן ורוצות להגביר את בטחונן העצמי. בעולם כולו ישנן נשים אסייתיות רבות המבצעות את הניתוח משום שלרוב הן מאופיינות על ידי חזה קטן מאוד. רבות מהן רוצות להיות דומות יותר לנשים מערביות משום שהן אמצו את מודל היופי המערבי.

החברה המערבית לא פעם מציגה בתקשורת את דימוי היופי של האישה בצורה מאוד בולטת כשחזה גדול נחשב לעתים לחזה יפה יותר. ישנן נערות צעירות ונשים אשר רוצות לחקות את מודל היופי הזה ולכן בוחרות להכניס שינויים מסויימים בגופן. נשים רבות לא פעם מרגישות טוב יותר עם גופן בעקבות הניתוח.

במקרים אחרים אישה לא מבצעת ניתוח הגדלת חזה כדי לשפר את המראה החיצוני שלה אלא לתקן פגם כלשהו או עיוות בחזה. ישנם מקרים בהם החזה לא סימטרי ועל כן עושים ניתוח הגדלה על מנת לתקן את הפגם מבחינה חיצונית. כמובן שלפני כל ניתוח יש להתייעץ ולקבל את כל המידע הדרוש ממנתח פלסטי.

בחירתה של כל אישה בנוגע לביצוע ניתוח הגדלת חזה:
יש לציין כי כל אישה זכאית לבצע את הבחירות לגבי גופה שלה. ההחלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה או לא, או האם לעבור כל ניתוח פלסטי אחר הינו החלטה אישית מאוד ואינדיבידואלית. ישנן נשים אשר מבצעות ניתוחים פלסטיים בשל לחץ סביבתי והן עושות זאת מהסיבות הלא נכונות, דבר שיוכלו להתחרט עליו בהמשך.

על אף שבתקשורת מוצג מודל יופי מסויים אין זה אומר כי כל הנשים צריכות להתאים למודל יופי זה ונשים רבות יפות מאוד דווקא בשל יופיין הייחודי והלא שגרתי. לפני שאישה בוחרת אם לעבור הגדלת חזה כדאי שתהיה שלמה לחלוטין עם בחירתה האישית על מנת שלא תתחרט על בחירתה לאחר זמן רב.

הצורך להתייעץ עם מנתח פלסטי לפני ניתוח הגדלת חזה:
כל ניתוח פלסטי, גם ניתוחים שנחשבים לשגרתיים מאוד יש צורך להתייעץ עם מנתח פלסטי, שהינו רופא מומחה בתחומו, על מנת להבין את כל הסיכונים אשר כרוכים בניתוח. כל ניתוח חודרני יכול להוביל לסיבוכים שונים דוגמת דימומים וזיהומים ועל כן יש להיות מודעים לכך היטב לפני הניתוח.

גם הליכים פלסטיים פשוטים מאוד כמו הזרקות בוטוקס אינם חפים לחלוטין מסיכונים כמו חוסר תחושה בפנים, דימומים וסיכונים נוספים. יש לבצע כל ניתוח פלסטי, כמו כל ניתוח אחר, תחת השגחתו של מנתח פלסטי מוסמך במקום מפוקח היטב ומוכר.
מאמרים נוספים בנושא זה:

סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים מכבי
סבסוד ניתוחים פלסטיים קופת חולים כללית

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 213
אוי - כמה שזה נכון!!!
המגדילה12/05/2011 10:03:51
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הגדלת חזה – המדריך המלא. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הגדלת חזה.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הגדלת חזה – המדריך המלא. !