יום רביעי, 29 בספטמבר 2021

צילום הריון

מאת: מערכת מנטול
צילום הריון - את מלאת רגשות עוצמתיים, ההורמונים משתוללים, את בשליש האחרון של ההריון, לא תרצי לתת לעצמך מתנה שילווה אותך לכל ימי חייך?
תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת ורבת תהפוכות, שבה את הופכת אט אט לאם לעובר ההולך ומתפתח בבטנך. הבטן מתעגלת, התחושות מתחדדות, והגוף כולו נערך לקראת הלידה והגיחו של העובר לעולם. זוהי הזדמנות מופלאה להעניק לעצמך מתנה - צילום הריון, שילוו אותך אל הלידה ואל המשך חייך, ויזכירו לך תמיד איך נראה העולם שלפני הלידה.

צילום הריון - לשם מה?
נשים רבות חוות את תקופת ההריון בלווית רגשות עוצמתיים, תחושות חדשות ורגישויות מיוחדות. עם התקדמותו של ההריון, מתחזק הקשר בינך לבין העובר והקשיים והחששות שמלווים בדרך כלל את תחילת ההריון מתמעטים ונמוגים, ומפנים את מקומם להתרגשות לקראת הלידה. צילום הריון מאפשר לך להנציח את התקופה החוויתית והחד פעמית הזו, על מנת שתוכלי לשוב ולהיזכר בתחושותיך ובמראך. רגעי הצילום הם גם רגעים של כיף שלך עם עצמך, ומאפשרים לך לחוש שלמה ומיוחדת עם גופך והריונך. זוהי הזדמנות עבורך להקדיש זמן לעצמך ולעשות משהו נעים ומרגש, שעשוי להעצים את החיבור בינך לבין העובר. 

העיתוי: מתי להצטלם
השליש הראשון של ההריון מוקדש בדרך כלל לגילוי, התמודדות עם תחושות חדשות ובחילות בוקר ובדיקות ראשונות. השליש השני מוקדש לבדיקות נוספות, רכישת בגדי הריון, חיפוש חדרי ילדים, ושאר הכנות וסידורים. השליש השלישי והאחרון של ההריון הוא השלב בו בטנך הינה בעלת מראה עגול מושלם והיופי והמלאות הנשיים קורנים ממך. בשלב זה מומלץ להגיע לצילום הריון, וליתר דיוק כדאי לכוון את הצילומים לשבועות 30 עד 36. פחות מומלץ לחכות לשבועות האחרונים ממש, של טרום לידה, שכן אז הבטן עשויה להתחיל להנמיך גובה. אם זהו אינו הריון ראשון שלך או שזהו הריון תאומים, הבטן עשויה לבלוט עוד קודם, ואז ניתן לתאם צילומים לשבוע מוקדם יותר.

עם מי להצטלם?
עם הבטן, כמובן! בצילומי הריון המוקד הוא את. צילום הריון מוציא אותך יפה, רעננה וחיונית. גם אם את מרגישה פחות נוח עם מראך, מוטרדת מהשתנות הגוף, חשה כבדות או שישנם דברים שאת פחות אוהבת בעצמך בתקופה זו - צילום הריון טוב יהפוך את כל אלו לזניחים וידגיש את הצדדים המחמיאים, השלמות והמלאות הטבעית שלך.
בן הזוג יכול לקחת חלק בצילומי ההריון, ואם זהו לא הריון ראשון, הרי שגם ילדיך יכולים להצטרף לחגיגה. כך תוכלו ליצור צילומים בהרכבים זוגיים או משפחתיים - חיבוק הבטן מאחור או מלפנים, למשל.

גיוון ואפשרויות צילום
צילום הריון מתאים לכל אשה, ואינו מצריך נסיון קודם מול מצלמה. האוירה בעת הצילום היא בדרך כלל טבעית ונעימה, תוך הקפדה על נוחיות, נינוחות והרגשה טובה לכל אורכם. על סט הצילום תוכלי לקבל ייעוץ והכוונה לגבי הלבוש, האיפור והתנוחות המתאימות לצילום. צילומי הריון הם צילומים שמדגישים את הנשיות, הרכות והאוירה הרומנטית והקסומה של התקופה היפה הזו. ניתן להצטלם בתוך הסטודיו תוך שילוב מבחר רקעים, תאורה מתאימה, בדים ואביזרים, או בחוץ - באתרי טבע או אתרים אורבניים. ניתן לעבד את הצילומים כך שתתקבל תמונה מושלמת וזוהרת, וכן ניתן להפיק תמונות בשחור לבן, או תמונות תוך שימוש בצביעה סלקטיבית. ניתן לשלב בצילומים ציור בצבעי גוף מיוחדים על הבטן ההריונית, לפי טעמך ובהזמנה מיוחדת. כמו כן, ניתן ומומלץ לחזור אל סט הצילום לצילום משפחתי ולצילום תינוקות לאחר הלידה. כדאי לבחור צלם עם הרבה ניסיון, המתמחה בצילומי הריון ושעבר הכשרה ייחודית או לימודים בחו"ל.

ואחרי שתחייכי למצלמה, תדגמני ותהני מן התוצאות, תוכלי להמשיך להנות מהריון קל ובריא ולידה מוצלחת וטובה!
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום צילום הריון
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות צילום הריון. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום צילום הריון.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / צילום הריון. !