שבת, 18 בספטמבר 2021

ניתוח לייזר להסרת משקפיים

מאת: מערכת מנטול
ניתוח לייזר להסרת משקפיים הוא הפתרון! לא עוד כאבי גב מחיפושים אחרי המשקפיים או עדשות המגע. תתחילו לשנן: ניתוח לייזר להסרת משקפיים.
אם מאסתם בחיפושים אינסופיים אחר המשקפיים ברחבי הדירה או שגבכם נסדק מהתכופפויות לאיתור עדשות מגע שנשרו להן, אתם שוקלים בוודאי הסרת משקפיים בלייזר. ניתוח לייזר להסרת משקפיים הפך פופולארי ביותר, ונעשה למטרות אסתטיות או מטעמי נוחות ולא מתוך סיבות רפואיות, והוא נועד לתיקון הפרעות של קוצר או רוחק ראייה, ובעצם אפשר להגדירו כניתוח קוסמטי.

ניתוח לייזר להסרת משקפיים בשיטת לאסיק נחשב למהיר ולבטוח ביותר ומבוצע בהרדמה מקומית לאחר צום של 8 שעות. הניתוח פועל על ידי שינוי של קרנית העין באמצעות חיתוך שכבה דקה ממנה כדי למקד את האור על הרשתית ובכך להביא לראייה של 6:6. בניתוח מסוג זה לא נעשים תפרים.

עם זאת, לא כולכם תזכו ליהנות מניתוח מסוג זה. עליכם להיות כאלה שהמרשם למשקפיים לא השתנה אצלם במשך שנה לפחות, בעלי קרנית בריאה וחלקה בעובי מתאים. מי שלא יכולים לעבור ניתוח זה הם אלה עם מרשם מינוס גבוה או מרשם פלוס, עם צילינדר גבוה, או אנשים שנוטלים סטרואידים בקביעות, סובלים ממחלת הסוכרת, מלחץ תוך-עיני גבוה, מדלקות עיניים כרוניות ומיובש עיניים קבוע.

שימו עין על הביקורות

יתכן שאינכם מודעים כלל לבעיות במצב הקרנית והעיניים שלכם. לפני שאתם מתכננים ניתוח לייזר להסרת משקפיים, עליכם להיבדק בדיקת ראייה מדוקדקת אצל רופא עיניים, ולעדכן אותו במצבכם הבריאותי וסוגי התרופות שאתם נוטלים. רופא העיניים יעשה בדיקת עיניים מקיפה, כולל בדיקת שדה ראייה, לחץ תוך עיני, חדות ראייה ובדיקת קרקעית העין. כמו כן, עליכם לבצע צילום מיפוי קרנית כדי לאבחן מקרים של קרטוקונוס, מחלת הגורמת לעיוות הקרנית.

יש לברר היטב פרטים לגבי הרופא המנתח ומכון הלייזר, לבקש המלצות מחברים וממכרים, ולקרוא ביקורות באינטרנט לגבי סוגי הציוד הנמצאים במכון. לבחירת מכון לייזר מתאים יש לייחס חשיבות כמו לבחירת בתי השקעות. כיון שהניתוח אינו הפיך, אל תנסו לחפש דילים במחירי מציאה, וכדאי לשלם יותר עבור טיפול בציוד מתקדם ויקר.

קיימים מספר סוגי ניתוחים, בהתאם למכשור ולמצב העיניים ויש להיוועץ ברופא לגבי הניתוח המתאים ביותר עבורכם. ניתוח מונוויזן, למשל, הוא מצב בו עין אחת מתוקנת לראייה מרחוק, והשנייה מתוקנת לקריאה, והוא מתאים בעיקר לבני 40 ומעלה ומאפשר להם לקרוא ולראות למרחק ללא צורך במשקפי קריאה. אך כדאי לשקול ניתוח זה היות ולאחריו נדרשת הסתגלות של המוח, ועלולה להיווצר פגיעה בחדות הראייה ובשדה הראייה.

סיבוכים

עליכם לקחת בחשבון כי בניתוח לייזר להסרת משקפיים עלולים להיווצר סיבוכים שונים, אם כי נדירים, עד כדי פגיעה בקרנית העין ובראייה. ולכן הניתוח אינו מומלץ למי שעלול להיפגע בצורה משמעותית מהסיבוכים שעלולים להופיע לאחר הניתוח, והקריירה שלו תלויה בראייה חדה. הסיבוכים העיקריים הינם: פגיעה בשקיפות הקרנית, זיהומים קשים, דימומים, צלקות ואף צורך בהשתלת קרנית במקרים נדירים. לעומת זאת, נפוצים יותר סיבוכים קלים כמו יובש בעיניים, סנוורים בראיית לילה בייחוד בשבועות הראשונים לאחר הניתוח ואף צורך בניתוח נוסף לתיקון.

לאחר הניתוח הנמשך כרבע שעה עלולה להיווצר הרגשת אי-נוחות, כאבים, צריבה, דמעת ועוד. התוצאות אמורות להתייצב בהדרגה עד לתקופה של חצי שנה בערך לאחר הניתוח, ועליכם להקפיד ולהגיע לביקורת עיניים.

יחד עם זאת אנשים רבים מרוצים מאד מהניתוח ומדווחים על ההרגשה נהדרת להסתובב בעולם ללא הנטל של מסגרת על הפנים. אם יש לכם קושי להרכיב משקפיים, אם אתם חולמים לצאת לחופשה באילת רק עם משקפי שמש, בה יוכלו כולם לראות את עינכם היפות, כדאי לכם לברר עוד על הסרת משקפיים בלייזר.

בהצלחה!

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר ניתוח לייזר להסרת משקפיים
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ניתוח לייזר להסרת משקפיים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת משקפיים בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / ניתוח לייזר להסרת משקפיים. !