יום שישי, 30 ביולי 2021

הסרת שיער בפנים

מאת: מערכת מנטול
מהם הסיבות לשיעור יתר בפנים, מהן השיטות להסרת שיער בפנים במכונים ומה צריך כמובן לקחת בחשבון?
מספר השיטות להשגת רגליים חלקות גדול מאד.בין השאר ניתן ללכת לקוסמטיקאית או להסיר לבד בבית באמצעות שעווה קרה או חמה. ניתן גם למרוח קרמים הממיסים את השיער, למרוט באמצעות מכונה חשמלית או פשוט לגלח.
בנוגע להסרת שיער בפנים - המצב מורכב הרבה יותר.

הסיבות לשיעור יתר בפנים
שיעור יתר בפנים הנשיות, מעל השפה העליונה, בסנטר ובפאות הלחיים, הוא תופעה נפוצה הגורמת למבוכה רבה, והשיטות בהן משתמשים לטיפול ברגלים אינן מתאימות. השעווה מכאיבה, גורמת לאדמומיות והשיער צומח מחדש במהירות. טיפולים בקרמים גורמים לצמיחת שיער גס וכהה יותר, פינצטה מגרה את זקיקי השיער ועלולה לגרום להצטלקות, ועל גילוח אין מה לדבר.

הסיבות לשיעור היתר הן שונות: תורשה, שינויים הורמונאליים בגיל המעבר, תופעות לוואי של תרופות והתסמונת הנפוצה של השחלה הפוליציסטית .

במידה וצמיחת השיער אינה נובעת מבעיות הורמונאליות, כדאי לחשוב על הסרה שיער לטווח ארוך. רוב החברות מציעות להסיר שיער לצמיתות, אך בפועל מדובר על 80 ההצלחה, שזה לא רע. ניתן לדלל את השיער, לעכב את צמיחתו ולהסירו לתקופה של מספר שנים, אולם במקרים רבים יש לחזור על טיפולי ביניים או על רוב התהליך.

הסרת שיער לטווח ארוך הוא טיפול רפואי לכל דבר. לכן חשוב לבדוק היטב את המכון או הקוסמטיקאית אצלם תרצו לבצע את הטיפול. כיוון שקיימות מספר שיטות להסיר שיער, חשוב מאד לבחור את השיטה המתאימה, וממש כמו לפני מסע קניות רציני, מומלץ לערוך סקר שוק ותחקיר לפני קבלת ההחלטה. בררו לגבי הנושאים הבאים: איזה טיפול מתאים לכמות השיער, מרקם וגוון העור, אילו רגישות עלולות לצוץ ומהם תופעות הלוואי, מהו המחיר, כמה זמן יארך הטיפול, ועוד.

שיטות הסרת שיער בפנים במכונים
אפילציה - אחת השיטות הוותיקות להסיר שיער היא אפילציה הפועלת בעזרת מחט חשמלית. המחט חודרת בכל פעם לשורש של שערה בודדת. זרם חשמלי מועבר במחט אל שורש השערה ופוגע בנימי הדם המספקים לשורש את החמצן והתזונה להם הוא זקוק. לעיתים שורש השערה נפגע חלקית ואז ניתן לראות צמיחה איטית מאוד של שערות עדינות ודקות יותר. שיטה זו, למרות אחוזי ההצלחה הגבוהים שלה, נחשבת לפחות נוחה בשל הטיפול הפרטני על כל שערה בנפרד.

הסרת שיער בלייזר או במכשירים מבוססי אור היא יעילה ומהירה יותר בהשוואה לאפילציה, ובסיכומו של דבר זולה יותר ומכאיבה פחות. הסרת שיער בלייזר היא השיטה החדישה ביותר הנכנסת לתחום הרפואי. שיטה זו, המבוססת על אורך גל ממוקד ואחיד, מתאימה במיוחד לבעלות עור בהיר ושיער כהה. במכונים טובים ניתן לטפל גם בבעלות עור פנים כהה. הסרת שיער בלייזר אינה יעילה לטיפול בנשים בעלות שיער בלונדיני או שיער שיבה.

מכשירים מבוססי אור כגון IPL, 4MP, אינפרא אדום: מכשירים אלה אלה עושים שימוש במנורת פלאש המבזיקה הבזק אור שאינו מסונן. היות והאנרגיה של האור מתפזרת על פני מגוון אורכי גל שונים, הם ממוקדים פחות והשימוש במכשירים אלה מצריך יותר טיפולים מאשר שיטת הלייזר. מכיוון שאורך הגל שלהם ממוקד פחות, גורם הדבר לכך שמכשירי הסרת שיער IPL אלו מצריכים טיפולים רבים יותר מאשר הסרת שיער בלייזר. עם זאת, העובדה שקרן האור פחות ממוקדת עשויה להיות יעילה מאוד במקרים בהם מדובר בעור כהה ושיער כהה, מכיוון שכך קיים פחות סיכוי להיכוות. בשיטת אינפרא אדום קרן אור המבוססת על חום החודרת אל מקור השערה, מייבשת את הזקיק, הורסת אותו וגורמת לשערה לנשור. השיטה מומלצת לאזור הפנים ומסייעת גם במצבים של קמטים או פיגמנטציה בעור.

קבוצת מכשירי הסרת שיער IPL היא נפוצה יותר, מכיוון שעלות הרכישה והאחזקה של מכשירים אלה זולה משמעותית ממכשירי לייזר, והתפעול שלהם לא מצריך הכשרה רפואית ויכול להתבצע על ידי קוסמטיקאית. עלות הטיפול במכשירים אלה היא זולה יותר מטיפול במכשירי לייזר הדורשים אחזקה יקרה ורופא או אחות לביצוע הטיפולים.

אז.. הסרת שיער בפנים, מקום בולט ורגיש, אל תתפשרו ואל תהססו, תפנו למומחים בתחום והם יתנו לכם את הפתרונות המותאמים אליכם באופן אישי.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר הסרת שיער מהפנים
הסרת שיער בפנים | הסרת שיער בלייזר | הסרת שיער מהפנים | הורדת שיער בפנים
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער בפנים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער בפנים. !