יום שני, 17 במאי 2021

ניתוח להסרת משקפיים

מאת: מערכת מנטול
ניתוח להסרת משקפיים, הופך ליותר ויותר פופולארי. למי מתאים הניתוח, בחירת הרופא והמכון וכמובן על תהליך ההחלמה...
משקפיים מעוררים תגובות שונות אצל אנשים שונים. רבים חושבים שמשקפיים הם פשוט לא "קול". מתי ראיתם לאחרונה כוכב או כוכבת הוליוודית מרכיבה משקפיים? אחרים דווקא אוהבים את המראה המכובד והסטייליסטי. עבורם משקפיים מעניקות מראה אינטלקטואלי, של סטודנט ללימודי משפטים או רפואה.

היום עומדות בפני קצרי הראיה כמה אפשריות שונות כדי להתגבר על הבעיה: אפשר כמובן להרכיב משקפיים, ואין ספור המסגרות המוצעות היום עוזרות לכל אחד למצוא את מה שמתאים לו, אפשר להשתמש בעדשות מגע, ויש גם אפשרות לעבור ניתוח להסרת משקפיים.

אופציית עדשות המגע

חלק לא קטן ממרכיבי המשקפיים עובר בשלב כזה או אחר לעדשות מגע, ומגלה עולם מורכב של עדשות רכות ועדשות קשות, נוזלים לעדשות, עדשות חד-פעמיות. עדשות הרבה פעמים מביאות לצרות: הן הולכות לאיבוד, נתקעות בתוך העין, גורמות לדלקות, ובקיצור- התעסקות מתמשכת שגורמת להמשיך ולחלום על היום שבו נוכל לראות כמו כולם. היום, החלום הזה יכול להפוך למציאות, בעזרת ניתוח להסרת משקפיים או בעצם הסרת משקפיים בלייזר.

ניתוח הסרת משקפיים

הילדים שבינינו יצטרכו לחכות עד גיל 20, שלפניו לא מומלץ לעבור ניתוח להסרת משקפיים, מכיוון שבגילאים אלה העין עדיין משתנה, וייתכן שכעבור כמה שנים תחזור לסורה והם יזדקקו מחדש למשקפיים. אלה שעברו את גיל 20 צריכים רק לעבור בדיקת התאמה קצרה ופשוטה, לפני שיוכלו לעבור גם הם את הניתוח להסרת משקפיים. הניתוח הוא הליך פשוט, ובשנים האחרונות הופך פופולרי יותר ויותר, ככל שהטכנולוגיות מתקדמות והמחירים יורדים. היום כבר לא צריך לזכות בלוטו כדי לממן הסרת משקפיים, וכל אחד יכול להרשות לעצמו להגשים את החלום, ולהיפטר מהמשקפיים אחת ולתמיד.

בחירת הרופא והמכון

חשוב לבחור מנתח או מרכז רפואי שידעו להמליץ לכם על שיטת הניתוח המתאימה לכם. מכיוון שיש הרבה מכונים ורופאים המציעים ניתוחים אלה, ובאופן טבעי טווח המחירים לא קטן, חשוב מאד בניתוח רגיש שכזה שלא לבחור את האופציה הזולה ביותר. כדאי להתייעץ, לקרוא חומר, לקבל המלצות ולשוחח עם הרופא. בנוסף, חשוב לבדוק שהמקום שתבחרו מצויד בכל התעודות והאישורים הנדרשים, ושתוכלו להגיע אליו בקלות ביום הניתוח עצמו.

למי מתאים הניתוח?

לפני הניתוח עובר המועמד מיפוי של קרנית העיניים ובדיקה מלאה של גלגלי העיניים. רק במקרים שהבדיקה מגלה כי הקרנית דקה מדי או שהמועמד סובל ממחלת עיניים, יוחלט שלא להמליץ לו על ניתוח הסרת משקפיים. הניתוח מתאים כמעט לכל סוגי קוצר הראייה - גם לסובלים ממספרים גבוהים עד 10, גם לבעלי צילינדר של עד 4, וגם אלה הזקוקים גם למשקפי קריאה וגם למשקפי ראייה. לאחר הניתוח תוכלו לוותר על עדשות מולטיפוקל, לשבת בנחת מול שולחן כתיבה ולקרוא את המסמך שמולכם.

ההחלמה מהניתוח

ההחלמה מניתוחי הסרת משקפיים מהירה מאוד. בשבוע הראשון לאחר הניתוח מומלץ לא לרוץ מייד לים, לברכה או לשמש, כדי לבדוק כמה טוב אתם רואים. אם תקפידו במהלך הימים האלה להצטייד במשקפי שמש ולהשתמש בטיפות העיניים שתקבלו, בתוך כמה ימים תוכלו לחזור ולראות ממש כמו בימים ההם, לפני המשקפיים והעדשות.

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ניתוח להסרת משקפיים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת משקפיים בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / ניתוח להסרת משקפיים. !