יום רביעי, 29 בספטמבר 2021

הסרת שיער בידיים

מאת: מערכת מנטול
חולמים על ידיים חלקות? בואו וקראו על מגוון השיטות להסרת שיער מהידיים ותהנו ממגוון מבצעים והטבות ייחודיות עבורכם.
אמנם בתקופת החורף הידיים מכוסות בשרוולים, אבל אם חלמתם על ידיים חלקות בקיץ, דעו שהחורף הוא הזמן המתאים ביותר להסרת שיער. בשנים האחרונות, רבים משקיעים בתהליך הסרת השיער בכל חלקי הגוף, ולא רק ברגליים. בישראל שטופת השמש והחום, הידיים חשופות ברוב ימות השנה ולכן הסרת השיער בידיים כבר אינה נחלתן של נשים בעלות שערות כהות ורבות במיוחד. היום עושים זאת גם גברים ונשים בהירות. הנה השיטות הקיימות:

לייזר
הסרת שיער בלייזר הפכה לדרך פופולארית מאוד, למרות שהיא יקרה יחסית. זאת משום שהיא מבטיחה הסרת השיער לתמיד. השימוש בלייזר יעיל יותר כאשר העור בהיר והשערות כהות ממנו. כאשר העור כהה מאוד קרן הלייזר לא מזהה את השערות והטיפול אינו יעיל. לכן ההמלצה היא לעשות את הטיפול דווקא בחודשי החורף כאשר העור לא שזוף והשערות לא מובהרות מהשמש. כדי לדעת אם הטיפול מתאים לכם, כדאי לקבוע פגישת יעוץ באחד המכונים.

אינפרא אדום
הטיפול בגלי אינפרא אדום דומה לטיפול בלייזר אך יש לו יתרון מסוים לכהי העור. אם אמרנו שהלייזר לא מזהה שיערות על עור כהה, גלי האינפרא אדום יכולים לעשות זאת. יחד עם זאת, מכיוון שהמכשיר עובד בעוצמה גבוהה יותר מהלייזר, יש יותר סיכון לקבל כוויות במקום המטופל. לכן חשוב מאוד לשים לב שהאדם שמבצע בכם את הטיפול מנוסה בו ומכיר את המכשיר היטב. טיפול שאינו נכון עלול להביא אף לצמיחת ישער מוגברת במקום.

גילוח בסכין או קרם
במשך שנים גילוח בסכין הייתה הדרך הנפוצה להסרת שיער בידיים. אלא שכולנו יודעים שהשערות גדלות מהר אחרי גילוח ומה שנשאר זה מראה הזיפים על הידיים ומגע שאינו חלק. לכן בדרך כלל משלבים את הגילוח עם הבהרת השיער וכך הוא בולט פחות בשלבי הגדילה הראשונים. קרם להסרת שיער פועל באותה צורה של גילוח אך יש לו יתרון בכך שאינו גורם לפציעה של העור. בכל מקרה, כדאי לוותר על שתי האופציות האלה, למרות שהן נגישות וקלות לביצוע בבית.

אפילציה
טיפול האפילציה נעשה על ידי מחט שמתמקדת בזקיק השערה וצורבת אותו. הפעולה הזאת גורמת לשיער לא לצמוח יותר בכלל מאותו הזקיק. החסרונות של השיטה הם הצורך בטיפולים רבים כדי לכסות שטח קטן, הסיכון בכוויות ובכתמי עור וגירוי העור. את הטיפול באפילציה מומלץ לעשות בחודשי החורף כדי שהחשיפה לשמש א תגביר את החסרונות האלו.

שעווה
הסרת שיער בשעווה היא נגישה לכולם, גם בבית וגם אצל נשות המקצוע. הטיפול נעשה על ידי מריחת רצועות של בד בשעווה מחוממת מעט, הצמדתן לאזור המטופל ותלישה שלהן יחד עם השערות, מהשורש. היתרונות של הסרת שיער בשעווה הם המהירות של הטיפול והשאת העור חלק לכמה שבועות. החיסרון של הטיפול בשעווה הוא הכאב שהוא גורם והגירוי שיכול להיגרם לעור במקום רגיש כמו הידיים. לכן מומלץ למרוח קרם מרגיע ללא אלכוהול או ג'ל אלוורה כמה דקות לאחר סיום הטיפול.

מכשירים ביתיים להסרת שיער
אופציה נוספת להסרת שיער בידיים היא שימוש במכשירי הסרה חשמליים ביתיים, שתולשים את השערות בקבוצות. היתרונות והחסרונות של הטיפול הזה דומים לאלו של השעווה. החסרון העיקרי הוא שהטיפול לא ממש נעים וגם דורש שהשיער יהיה באורך של לפחות חצי סנטימטר, ככה שבין טיפול לטיפול יהיו כמה ימים של שיערות קצרות על הידיים.

לסיכום, מי שיכול להרשות לעצמו כספית, הבחירה העדיפה להסרת שיער מהידיים היא באמצעות טיפולי לייזר או אינפרא אדום. מי שמעדיפים לטפל בעצמם בבית, יכולים לעשות זאת גם בעזרת השיטות הידועות של שעווה או מכשירים חשמליים ביתיים. בכל מקרה, תקופת החורף היא המועדפת לביצוע טיפולים מסוג זה. הטיפולים להסרת השיער מהידיים לצמיתות דורשים כמה וכמה פגישות ולכן כדאי להתחיל אותם בחורף, כמה חודשים לפני היציאה לחופשת הקיץ. כך, מיד בסיום בחינות בגרות או ממש ביציאה לחופשה השנתית מהעבודה, תוכלו להיות חלקים ונעימים בכל הגוף.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר הסרת שיער בידיים
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער בידיים. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער בלייזר.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער בידיים. !