יום שישי, 6 באוגוסט 2021

שיאצו בהריון

מאת: מערכת מנטול
שיאצו בתקופת ההריון הופך כיום לנפוץ יותר ויותר וזאת בגלל התועלות הרבות שהוכח כי הטיפול מספק עבור נשים בהיריון.
שיאצו בתקופת ההריון הופך כיום לנפוץ יותר ויותר וזאת בגלל התועלות הרבות שהוכח כי הטיפול מספק עבור נשים בהיריון. אם אתם מחפשים מתנות לחגים עבור אישה הרה, טיפולי שיאצו יכולים להתאים בהחלט. התועלות של טיפולי שיאצו כוללים רבדים פיזיים ומנטליים ואם אם את בהריון ומחפשת דרך להפסיק לעשן בקלות או לעבור לתפריט בריא יותר, טיפולי שיאצו יכולים בהחלט לעזור בכך.

מטפלים מוסמכים בשיאצו גם לוקחים בחשבון את השינויים הפיסיים וההורמונליים שעוברת האישה. בניגוד לעיסוי רגיל שעלולים במקרים מסוימים עלול להזיק להריון או להפעיל לחצים על הגוף בצורה המסכנת את העובר, טיפול שיאצו הניתן על ידי איש מקצוע מוסמך מותאם לשלבי ההריון ונחשב לבטוח מאוד עבור האישה ההרה. במאמר זה נסקור את התועלות של טיפולי שיאצו עבור נשים בהריון.

טיפולי שיאצו בתקופת ההריון
טיפולי שיאצו הניתנים במהלך תקופת הריון מסייעים לאישה לבצע את ההתאמות הפיזיולוגיות ונפשיות הנדרשות ממנה. שקט וההרפיה המושגים בזמן הטיפול מסייעים לאישה הרה להתחבר לעובר הנמצא ברחמה. טיפולי שיאצו הוכחו כיעילים בהורדת רמת המתח והעמקת תחושת רוגע מן הצד האחד והעלאת רמת האנרגיה מן הצד השני. טיפולי שיאצו גם מקלים על המתחים הנוצרים בכל האזורים המושפעים מתהליך גדילת העובר. שיאצו גם מקל על אזורי הגוף עליהם מופעל לחץ מוגבר במהלך תקופת ההריון כגון האגן, הצוואר והגב. טיפולי שיאצו בתקופת ההריון יעילים גם בהורדת נפיחויות, שיפור בזרימת הדם, עייפות וגמישות.

טיפולי שיאצו במהלך תקופות ההריון השונות
במסגרת טיפול שיאצו מקצועי במהלך תקופת ההריון יתבצעו התאמות שונות הנוגעות לאופיו של הטיפול בכל טרימסטר. הטיפול בטרימסטר הראשון מתרכז בשיפור יכולת האישה ההרה להתמודד עם השינויים הפיסיולוגיים הרבים המתרחשים בגופה בעת ובעונה אחת. ידוע כי במהלך הטרימסטר הראשון, השינויים הפיסיולוגיים עשויים לגרום לתופעות כגון בחילות, סחרחורות ועייפות וטיפולי השיאצו בשלב זה יתמקדו במתן מענה לתופעות אלו. במהלך הטרימסטר השני מרבית הנשים חשות הקלה בתופעות כגון בחילות וסחרחורות, אך הוא מתאפיין במתיחות שרירים ולעיתים גם בבעיות פרקים. גם לתופעות אלו יכולים טיפולי שיאצו מקצועיים לתת מענה ובכך מתמקד הטיפול בתקופה זאת. הטרימסטר השלישי מתאפיין בתחושות אי נוחות פיזיות כתוצאה מן המשקל הרב שנוסף במהלך ההריון וכמו כן בלחץ על האברים הפנימיים הנובע מגודלו של העובר שכבר כמעט ומוכן ללידה.

התרגשות והמתח לקראת הלידה המתקרבת ובאה נותנים גם הם את אותותיהם ולכן טיפולי השיאצו במהלך הטרימסטר השלישי מתמקדים גם במתן מענה לתחושות של אי נוחות פיזית וגם בהקלה על המתחים הנפשיים על ידי מתן תחושת רוגע ונינוחות. שיאצו מומלץ מאד גם כהכנת הגוף ללידה, ואף יכול לעזור מאד בזירוז הלידה במקרה הצורך.

לסיכום, טיפולי שיאצו מקצועיים במהלך תקופת ההריון משלבים בין טיפול בתופעות פיסיולוגיות לבין התמקדות בצרכים הנפשיים של האישה ההרה. הטיפולים מתמקדים בתופעות השונות הפיסיולוגיות והמנטליות המלוות כל אחד משלושת הטרימסטרים של ההריון ומעניקות פתרונות הולמים לכל אחד מהם. טיפולי שיאצו במהלך תקופת ההריון, במידה והם ניתנים על ידי מטפל מוסמך, נחשבים גם לבטוחים וגם ליעילים ביותר.
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות שיאצו בהריון. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום שיאצו.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / גוף ונפש / שיאצו בהריון. !