יום רביעי, 29 בספטמבר 2021

סקסולוגית למסיבת רווקות

מאת: מערכת מנטול
הגיע הערב האחרון שבו הכלה המיועדת מבלה עם חברותיה הנשים, (רווקות ונשואות כאחד), הגיעה סקסולוגית למסיבת רווקות ו...
רגע לפני שהיא עומדת מתחת לחופה עם בחיר ליבה, ומתחילה בחיי הנישואים. יש אינספור וריאציות למסיבות רווקות, בהתאם לאופי הכלה, החברות שיתכנסו יחדיו באותו ערב, והתקציב העומד לרשות כולן. אחת האפשרויות המבוקשות של השנים האחרונות במסיבות רווקות היא הרצאה או הפעלה מטעם סקסולוגית, שמגיעה במיוחד לערב כולו או לחלק ממנו. אין מה לעשות - אפילו במסיבת רווקות כל מה שקשור לסקס נתפס כאטרקטיבי.

התאמת הפעילות למשתתפות
כדי ליהנות באמת מערב כזה, ואפילו להפיק ממנו תועלת, רצוי לברר קודם מה מידת ההיענות, הרצון ושיתוף הפעולה שיכולה הסקסולוגית לזכות לו בקרב המוזמנות. אם לכלה יש מספיק חברות פתוחות וסקרניות שרוצות ללמוד, ומוכנות אפילו ליישם את מה שילמדו, מסיבת רווקות עם סקסולוגית יכולה להפוך לערב כיפי ואינטימי גם יחד. חשוב לזכור שאם החלטתן להזמין סקסולוגית למסיבת הרווקות שאתן מארגנות, היא כנראה תהיה האירוע המרכזי של הערב, ולא צריך לנסות ולמלא את הערב בפעילויות נוספות. גם אם הסקסולוגית תישאר רק לחלק מהערב, אתן תמשיכו לדבר ולשתף בחוויות גם אחרי שהיא תעזוב את המקום.

יצירת אוירה
כדי ליצור אווירה מתאימה לערב עם סקסולוגית אין חשיבות של ממש למיקום של מסיבת הרווקות שלכן. היא יכולה להתרחש בביתה של הכלה, באחד מבתי החברות, בצימר מפנק שתשכרו במיוחד, על חוף הים או באחד ממלונות הכל כלול באילת - הכל לפי התקציב והחשק. מה שכן חשוב הוא להקפיד על עיצוב החדר או הבית, וגם כאן אפשר להתחדש עם רהיטים מבית האוס אין או להסתפק בבלונים בצורת לב, נרות ריחניים, קטורת, כריות ישיבה, תאורה עמומה ועוד. אלמנט חשוב נוסף שיכניס אתכן לאווירה הנכונה, הוא מצב הרוח, וכדי לשפר אותו ולאפשר לכן להשתחרר קצת יותר, מומלץ לשלב אלכוהול. אפשר שכל אחת מהמוזמנות תביא בקבוק מהמשקה האהוב עליה, ותפתחו את הערב בשתייה בצוותא. כל עוד, כמובן, אף אחת מכן לא מתכוונת לנהוג בסוף הערב.

להתגבר על המבוכה
למרות האלכוהול, האווירה והפתיחות שלכן מול החברות, יכול להיות שלפחות חלק מהמוזמנות עדיין ירגישו מובכות לדבר על נושאים אינטימיים של ממש, בייחוד אם ההפעלה כוללת שלב של שאלות ותשובות. כדי לאפשר גם להן לקחת חלק פעיל במפגש עם סקסולוגית, הכינו מראש כלי כתיבה ופתקיות, שעליהן יוכלו גם הביישניות שבחבורה לרשום שאלות באופן אנונימי. מותר ורצוי גם להכין כמה שאלות מראש, כדי לשבור את הקרח, ולהכניס את כל החברות לעסק. חלק מהשאלות יכולות להיות במסגרת משחק היכרות משעשע, במיוחד אם לא כולן מכירות מבעוד מועד.

תוכן והפעלות
להפעלה עצמה גם כן יש כל מיני וריאציות, ואם אתן לא יודעות בדיוק מה אתן מחפשות, חשוב לשמוע מכמה סקסולוגיות על האפשרויות השונות שכל אחת מהן יודעת להעביר. אל תשכחו גם לקבל המלצות מחברות אחרות לפני שתבחרו בסקסולוגית למסיבה שלכן. פעילות ממוצעת נמשכת בדרך כלל שעה וחצי או שעתיים, והיא יכולה לכלול הרצאה, טיפים לשדרוג חיי המין והזוגיות, הסברים על תנוחות למיניהן, או ייעוץ מיני וזוגי לכל אחת מהבנות. אפשר לשלב בפעילות גם הדגמות שונות ומשונות, משחקים ותחרויות בין המוזמנות, ועוד רעיונות כיד הדמיון הטובה עליכן. הדבר היחיד שחשוב להקפיד עליו הוא שכולן יוכלו ליהנות, כל אחת בדרכה, ויזכרו את הערב כמשעשע מצד אחד, לימודי מצד שני, וכחוויה חיובית באופן כללי.
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות סקסולוגית למסיבת רווקות. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום סקסולוגית.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / סקסולוגית למסיבת רווקות. !