שבת, 18 בספטמבר 2021

פשוט קצר מידיי...

מאת: מערכת מנטול
הרופאים פוסקים בוודאות שגודלו של האיבר כל עוד אינו קטן מ - 5 ס"מ אין בו בכדי לפגום מהנאתה המלאה של האישה.
כמה פעמים התעוררת בבוקר והאשמת את עצמך בכך שהחלק הריק במיטה שלצדך אינו מתמלא אף פעם? זה קורה לרבים מאיתנו, אך לאחדים זה קורה דווקא מסיבה אחרת הנעוצה ברגש האשם של חוסר השלמות הפיזית. ואם על חוסר שלמות אנו מדברים, כדאי אם כן שנציב בגאון כבר עכשיו, המאמר הזה מיועד לך רק אם נראה לך שבאמת איבר המין שלך קטן מידיי והוא זה הגורם למפלות המיניות שלך.

חברי למין הגברי למדו או ילמדו כי אין בקנקן מעבר לרושם ראשוני וכי הקובע נמצא בפנים, הם גם למדו כי אף בת מהמין השני לא תתהה על קנקנך אם לא יהיה צבעוני ומרשים. גברים רבים, כמוני וכמוך, נוטים לחשוב כי הבעיות שלנו מתחילות ונגמרות דווקא בגודל איבר המין, אך הפתעה צפויה לנו עם כן, משום שקביעת הרופאים פוסקת בוודאות שגודלו של האיבר כל עוד אינו קטן מ-5 ס"מ אין בו בכדי לפגום מהנאתה המלאה של האישה. לכן אין במאמר זה בכדי להציע לכל העונים על אותו קריטריון גודל, לבצע מעשה דרסטי השמור רק לאלו ביננו אשר באמת סובלים מבעיה אקוטית הפוגמת גם באיכות החיים של המין השני.
יחסי מין
ישנם כמה אלמנטים מפריעים באיבר מין קטן, ראשית זו הבושה. זו מתחילה אצלנו עוד מגיל קטן ומקורה בקנאה צרופה להשיג את הכי גדול, נוצץ וחזק בכל תחום. אנחנו מתקדמים עם הגיל והמתחרים שלנו מחפשים את נקודות התורפה אצלינו. המקלחת בצבא היא מקום מצויין עבורם לאתר זאת. אי לכך משתרשת בנו ספק בושה ספק פחד מפני הגילוי שיביא ל"חרפתנו". גם בקרב המין השני ישנה ציפייה לתפוס גבר בעל איבר משמעותי יותר. דבר זה נחשב שלא בצדק להישג וכן גורם לנו לקשיים בחשיפת האיבר עוד בפגישות מוקדמות.

ישנם מספר פתרונות פשוטים למלחמה בתופעה (הכוונה לעצמנו ולקבלת הגוף שלנו כמו שהוא), ראשית טיפול פסיכולוגי קצר עשוי לעזור. טיפול זה יועיל לכם לקבל את גופכם ולאהוב אותו. הדבר השני הוא פשוט לנקוט אסטרטגיה שונה. חכו שהיא תאהב אתכם כמו שאתם, אל תקפצו ישר למיטה. נשים מאוהבות נוטות לסלוח מהר יותר על פגמים אסתטיים. הדרך השלישית שמורה לאלו שאכן מדובר אצלם בבעיה רצינית והיא ניתוח. לא נפרט אודות הניתוח רק נסביר כי יש לקיים מספר מפגשים עם רופא בטרם ביצועו.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / סקסולוגיה / פשוט קצר מידיי.... !