יום שישי, 30 ביולי 2021

בדיקת שיער – המדע בקצה השערה

מאת: הפורטל לבריאות ואיכות חיים
מהי בעצם בדיקת שיער? לאלו אנשים מומלץ ללכת להיבדק? מהי התועלת שמפיקה הבדיקה ולמה כדאי לך לעבור בדיקת שיער?
* אתה סובל מכאבי ראש ומיגרנות ללא הפסקה?
* אתה חלש ותשוש ולא מבין למה?
* קשה לך לרדת במשקל?
* סובלת מחשק מוגבר לאכילת מתוקים ופחמימות?
* סובלת מבעיות במערכת העיכול?
* הילד שלך היפראקטיבי?
* יש לך בעיות עור מטרידות ואתה לא מוצא אליהן פתרון?
הפתרון בשבילך הוא בדיקת שיער! מהי בעצם בדיקת שיער?

בדיקת שיער, היא בדיקה מדעית שמתבצעת במעבדות מוסמכות, שמבצעות אנליזיות כימיות על ידי שימוש במיטב הטכנולוגיות החדשניות, שבעזרתן אפשר למדוד ריכוזים שונים של חומרים כמו: מתכות רכות ומתכות כבדות ורעילות, מינרלים, מיקרו מינרלים וסמים מסוכנים.
בדיקת השיער מספקת אנליזה ל- 34 אלמנטים חשובים שבהם נמצאים גם המינרלים, המיקרומינרלים, המתכות הרכות והמתכות הכבדות. הבדיקה מפוענחת מדעית על ידי צוות המעבדה המוסמך.
הפיענוח בעברית כולל בתוכו גם פענוח מדעי, פענוח נטורופתי, תזונה להבראה, מסקנות ותכנית מקיפה לניקוי רעלים ומתכות כבדות.

מהי התועלת שמפיקה בדיקת שיער?
1. טיפול בבעיות ומחלות כרוניות - בדיקת שיער נחשבת כפריצת דרך אצל האדם החולה במחלה כרונית, שכבר נבדק בכל מערכות הרפואה הקונבנציונליות, והוא מחפש גישה נוספת להגיע לפתרון בעיות בריאותיות שונות כמו: כאבי ראש ומיגרנות כרוניות, חרדה ודיכאון, בעיות בזיכרון ונטייה לאלצהיימר, פסוריאזיס ובעיות קשב וריכוז. כל הבעיות האלו ונוספות להן, נגרמות כתוצאה משרשרת בעיות בריאותיות שנגרמת מעודף של מתכות כבדות רעילות בגוף.

2. רפואה מונעת - באמצעות בדיקת שיער, אפשר לגלות איזה מתכות רעילות הכנסנו לתוך גופנו במשך שנים ולא ידענו על קיומם. המקורות של המתכות הרעילות האלו הם: המים שאנחנו שותים, ליפסטיק ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח, צעצועים, תכשיטים, סתימות שיניים ועוד.
לאחר קבלת תוצאות הבדיקה תוכל להבין איזה מתכות רעילות יש לךבגוף, ותוכל לתקן את אורח החיים שלך ולהפחית את הכניסה של חומרים אלו לגופך.

3. שדרוג איכות החיים - בדיקת השיער תסייע לנו לשדרג את הדיאטה שלך ולהחליף את התזונה הלא נכונה שמלאה ברעלים מסוגים שונים. בזכות השימוש בבדיקת שיער אנחנו יכולים להבין איזה מתכות ומינרלים נספגים בגופנו ולגלות את היחס ביניהם, שכן עודף במתכות כבדות משפיע על יכולת ספיגת המינרלים בגוף. חוסר או עודף של מינרלים יכול להוביל לבעיות עיכוליות כמו בטן נפוחה, צרבות, השמנה וכאבים ברום הבטן. בנוסף לשדרוגים אלו, בדיקת השיער מסייעת לנו להבין את יכולת הספיגה של תוספי המזון והתאמת הטיפול המדויק למטופל.

4. בדיקת שיער מסייעת באיתור בעיות ספיגה של מערכת העיכול - חוסר שלמרכיבים תזונתיים כמו כרומיום, ועודף מינרלים ומתכות כבדות, מובילים לעיכוב בתהליכי הספיגה.

לאלו אנשים מומלץ ללכת להיבדק על ידי בדיקת שיער?
צרכני דגים - אנשים שהדיאטה או התפריט היומיומי שלהם מורכב מהרבה מאד דגים.

מתאמנים בחדר כושר, בגלל שעודף במתכת הכספית יכול לגרום לשלל בעיות.

אנשים שעובדים במקומות שמסכנים את בריאותם כמו חיילי צבא, טכנאי שיניים, צבעים, צוללנים ועוד.

הורים שחוששים לבריאות ילדיהם - שימוש בצעצועים זולים שמכילים מתכות כבדות כמו עופרת, עלול לגרום להפרעות קשב וריכוז.
או אם אתם רוצים לבדוק אם ילדכם משתמשים בסמים, בדיקת השיער מאפשרת לבדוק את קיומם של סמים שונים בגוף של ילדכם, עד לטווח של 90 יום מיום הבדיקה, כדי למנוע מצבים של התמכרות לסמים ונזקים לגוף.

דוגמאות לקשר בין מתכות כבדות לבעיות בריאות:
עופרת - חודרת לגופנו דרך שאיפה מכלי רכב, בבליעה או ליקוק של צעצועים זולים מסין, שפתונים מחברות זולות המכילים עופרת ושתיית מים המכילים עופרת, ציירים וקהל שעובד עם צבעים ודבק. גורם להפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, כאבי ראש, הפרעות נוירולוגיות וחרדה.

קדמיום - חודר לגופנו על ידי שאיפה של עשן סיגריות, אכילה של שורשי ירקות ומאכלי ים. גורם לעלייה בלחץ הדם, בעיות בחילוף חומרים, קשיי נשימה ושיעול.

כספית - חודרת לגופנו דרך שאיפה ממקורות שונים בטבע, ואכילה של דגים ברמה מוגזמת. גורם לפגיעות במערכת העצבים ובשתן. חשיפה ממושכת וגבוהה תגרום לבעיות במערכת העיכול, הפרעות קשב וריכוז, בעיות זיכרון, עייפות כרונית ועוד.

ניקל - מקורות סוללות ניקל - קדמיום, תכשיטים, ריתוכים ועישון. הסיגריות הם הגורם העיקרי וכמובן שהן מעודדות סרטן, מקורות נוספים הינם סירי בישול מכרומיום וניקל - נירוסטה ופלטות לשיניים. גורם לאלרגיות ובעיות בעור.

חשוב לציין כי הבדיקה כרוכה בתשלום - אך חשוב יותר לציין כי בסופו של דבר הבדיקה תחסוך לכם הרבה כסף בעתיד!!!


להזמנת הבדיקה לחצו כאן
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום בדיקת שיער - מאמר 257
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / בריאות / בדיקת שיער – המדע בקצה השערה. !