יום ראשון, 1 באוגוסט 2021

טיפים איך להתמודד עם אי פריון ...

מאת: שרית אלהשוילי, מערכת מנטול
האם אפשר לשמור על שמחת החיים בזמן טיפולי הפרייה? התשובה היא בהחלט כן! איך עושים זאת? תקראו במאמר שלפניכם...
אם אומר לכם שאפשר להיות מאושרים ומלאי שמחת חיים בתקופה בה אתם עוברים טיפולי פוריות ורצים מאולטרסאונד לעוד בדיקות דם בוודאי תרימו גבה, אך הדבר הזה הוא אכן אפשרי, ואפרט איך:

רבים מהזוגות בעוברים טיפולי פוריות בוודאי יעידו כי זו תקופה בה החיים בהמתנה, עוצרים הכל ומשקיעים את מלוא הזמן והמרץ בטיפולי הפוריות, חלק מהנשים אף מפסיקות לעבוד בתקופה זו, וזו טעות רבותי! זו התקופה בה אתם חייבים למלא את עצמכם בדברים שעושים לכם טוב ושמח.

אם לטפח את עצמכם ,ללכת למניקור, פדיקור, טיפול פנים עושה לכם טוב, עשו זאת ,גם אם אין לכם חשק ואתם במצב רוח אפור מכל ההורמונים המציפים את גופכם . האבקו בתחושת האפרוריות, התלבשו יפה התגנדרו וצאו למסעדה או סרט, או כל בילוי שיקח אתכם רחוק מהמחשבות על ביקור הרופא הבא או מה רמת ה-FSH הייתה בבדיקת הדם האחרונה.

עודדו אחד את השני - כשאחד מכם נשבר חזקו אותו ואמרו לו מילים מעודדות -עצם נעובדה שיש לכם בן זוג שיכול להכיל את הקשיים שלכם עליו אתם יכולים להישען תעניק לכם הרבה כוח.

חייכו אחד לשני תמיד - לחיוך יש כוח אדער, אתם תתפלאו כמה הדברים יראו לכם אחרת אם תמשיכו לחייך אחד לשני גם אם בהתחלה זה יהיה מלאכותי,
הצחיקו אחד את השני וראו את הכל בהומור ובקלילות אל תקחו את הדברים בצורה כבדה ,הרי הוכח מחקרית כי הצחוק בריא לבריאות!

שוחחו עם זוגות שגם כן התמודדו עם אי פריון וכיום הם הורים - השיחה עם אנשים שעברו את מה שאתם עוברים והיה להם סוף טוב- משמע הם הפכו להורים למרות הקשיים תעניק לכם אופטימיות הכל כך נחוצה ברגעים כאלה.

אך החשוב מכל - היו סבלניים נחושים ואל תתיאשו גם אחרי כישלון של מחזור טיפול המשיכו הלאה בלי להתעכב על רחמים עצמיים אשר לא יובילו אתכם לשום מקום ורק יעכירו את האוירה ביניכם.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / טיפים איך להתמודד עם אי פריון .... !