יום ראשון, 17 באוקטובר 2021

כושר בגילאי ה-40 גם לאנשים עסוקים

מאת: מערכת מנטול
מה הסוד שלך? איך את מצליחה לנהל קריירה תובענית לצד משפחה ושלושה ילדים ועדיין להרגיש להיראות נפלא כמו שאת נראית?
אני רוצה לשתף אתכם בגילוי מרעיש שנפל לחיקי לפני מספר חודשים. חברתי ואני, כבר מעל גיל 40, עובדות במקצוע תובעני, הדורש השקעה רבה והישארות במשרד עד שעות מאוחרות. לשתינו שלושה ילדים, כך שגם כאשר אנו מגיעות הביתה, המשפחות שלנו דואגות שלא נשתעמם. אנחנו דומות במובנים רבים. עם זאת, איכשהו חברתי תמיד נראתה בשיא האנרגיה, בריאה, חטובה, יפה וקורנת. אני לעומתה, חשתי לרוב עייפה וחיכיתי תמיד לסוף היום בקוצר רוח.

 בגלל שאורח חיינו דומה, שיערתי שאין לה זמן להתאמן באופן מספק כדי להיכנס לכושר. למשך תקופה ארוכה רטנתי על ההבדל ביננו ולא באמת חקרתי ממה הוא נובע. יום אחד אזרתי אומץ ושאלתי אותה: "מה הסוד שלך? איך את מצליחה לנהל קריירה תובענית לצד משפחה ושלושה ילדים ועדיין להרגיש להיראות נפלא כמו שאת נראית? מאיפה האנרגיות שלך?".

התשובה שלה הפתיעה אותי: "מעבר לבעלי האוהב והתומך ששותף בניהול הבית ובגידול הילדים, יש דבר אחד שגורם לי להרגיש ולהיראות נפלא - אני מבצעת אימון כושר ביתי, עם הדרכה צמודה של מאמן אישי שלוש פעמים בשבוע".
מאמן אישי, כושר גופני
עד אז, אימוני כושר התקשרו אצלי למכוני כושר, שצריך לבקר בהם בשעות קבועות ולא נוחות, או לאימונים בבית שלא היו כל-כך יעילים עבורי, אולי מכיוון שאיני יודעת כיצד לבצע את התרגילים הנכונים. הגילוי של אימון כושר ביתי עם מאמן אישי הכה אותי בהפתעה. בצורת אימון זו, ישנם יתרונות רבים: אני קובעת את שעות האימון שמתאימות לי, אני מתאמנת בבית וחוסכת זמן יקר עם המשפחה ובעבודה ויחד עם זאת לא מוותרת על איכות האימון. מאמן אישי מתאים לי תכנית אימונים אישית.

מאז שהתחלתי להתאמן בבית, אני מרגישה ונראית נפלא. אנשים החלו לשאול אותי את אותן השאלות ששאלתי בעבר את חברתי. במקום להוסיף לי 10 שנים, אנשים חושבים שאני בת 30.

מסתבר שגם לגברים ונשים עסוקים, מעל גיל 40, יש דרך יעילה לשמור על כושר באופן מהנה ובריא. אני ממליצה לכם לנסות אימון כושר אישי בבית. התוצאות תדברנה בעד עצמן.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / כושר גופני / כושר בגילאי ה-40 גם לאנשים עסוקים. !