יום רביעי, 28 ביולי 2021

כרטיס דיגיטלי למעקב הריון

מאת: אתר "www.myfemcard.co.il"
MyFemCard, כרטיס דיגיטלי אישי האוסף ומרכז את כל ההיסטוריה הרפואית של המטופלת ומפשט את מעקב ההריון.

במהלך תשעת חודשי הריון עוברת המשפחה המצפה סידרת בדיקות מרובה ומגוונת. מתחילת ההריון ועד סופו נדרשת ההריונית לשמור את כל התוצאות והמסמכים על מנת ליצור מאגר ובו כל ההיסטוריה הרפואית שלה.

בהתאם לדרישה זו כל משפחה בונה לעצמה קלסר ובו היא אוגרת ומרכזת את כל המסמכים ועם מסמכים אלה עליה להגיע לכל בדיקה והמשך מעקב. דרישה זו יצרה מצב בו האישה ההריונית מחזיקה בידיה קלסר עב כרס, מסורבל וכבד. בנוסף לכך, במצב של מקרה חירום בו פונה האישה לטיפול רפואי, ההיסטוריה הרפואית שלה לא נמצאת בידיה.

פיתוח ישראלי ראשון מסוגו מפשט את מעקב ההריון. Myfemcard הינו כרטיס דיגיטלי אישי המתחבר בקלות אל המחשב האישי ואל מחשב הרופא המטפל באמצעות חיבור USB פשוט ומהווה מאגר דיגיטלי קל משקל אך מלא בהיסטוריה הרפואית.

נשיאתו של הכרטיס פשוטה כנשיאת כרטיס אשראי.
לכרטיס אפליקציה המאפשרת לצפות בגיליון הרפואי, להזין תזכורות לביצוע בדיקות, רישום של רגישויות ושימוש בתרופות ואף מאפשרת השוואה בין תוצאות הבדיקות. האפליקציה מכילה סריקות של תוצאות הבדיקות, המסמכים הרפואיים, צילומי אולטרה סאונד ומידע רחב ומקיף של ההיסטוריה הרפואית והמיילדותית של האישה.

פיתוח ישראלי חדש - כרטיס דיגיטלי למעקב הריון

לצד האפשרות של תיוק ושמירת המידע האישי, מאפשרת האפליקציה תיאור מנומק של התפתחות העובר וחוויות האישה לכל אורך ההריון.

האפליקציה מציגה את התפתחות העובר ברחם בעזרת תמונות וכן נותנת המלצות לגבי בדיקות, טיפולים ושינויים בסגנון החיים בהתאם לשלב בו נמצאת המטופלת. הגישה אל כל המידע אפשרית בכל מחשב וחיונית לסנכרון בין כל הרופאים המטפלים ובמקרה חירום אף יכולה להציל חיים. בניגוד לקלסר המעקב המיושן, במצבים של טיסות לחו"ל, מעבר בין רופאים או מקרה חירום מכל סוג - כל ההיסטוריה הרפואית של היולדת נמצאת אצלה בארנק וזמינה לכל רופא.

אפליקצית MyFemCard היא ייחודית וראשונה מסוגה בעולם. המפתחת שלה היא חברת אסק מדיק הישראלית המייצרת ומשווקת פתרונות חדשניים ומתקדמים למחשוב רפואי. פתרונות אישיים אשר מעניקים ללקוחותיה את כוח ניהול הבריאות שלהם ושל משפחתם ובכך מאפשרת להם להיות מעודכנים תמיד, עם האצבע על הדופק ושליטה מלאה בכל מה שקשור למידע הרפואי שלהם.

הכרטיס ניתן לרכישה באמצעות אתר החברה בישראל www.myfemcard.co.il

מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / הריון ולידה / כרטיס דיגיטלי למעקב הריון. !