יום שישי, 6 באוגוסט 2021

הגדלת חזה סיכונים

מאת: מערכת מנטול
ניתוח הגדלת חזה הוא הפופולארי ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים המבוצעים כיום בארץ. למרות שמטרת הניתוח היא בדרך כלל אסתטית, מדובר בתהליך רפואי לכל דבר.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית, ונמשך כשעה או שעתיים. אמנם לאחר מספר שעות אשפוז כבר ניתן להשתחרר הביתה, אך נדרשת מנוחה של כשבוע ויש להגיע לבדיקות רפואיות במהלך תקופת ההחלמה.

בדיקות מקדימות לפני הניתוח
חשוב ביותר לקבל ייעוץ ממרפאת הרופא המנתח עוד לפני קביעת התאריך לניתוח. הרופא יציג בפניך דוגמאות לאפשרויות השונות של ניתוחי הגדלת חזה, בכדי לבדוק את ההתאמה המושלמת עבורך.
אמנם, ניתוח פלסטי, שיעניק לך חזה גדול ואידיאלי מבוצע משיקולים אסתטיים, אך מבחינה רפואית רצוי להתאים את התוצאה למבנה הגוף, על מנת להימנע מסיכונים שקשורים לחוסר התאמה של גודל או פרופורציות. על מנת לבצע התאמה מדויקת יבצע הרופא מדידות, המביאות בחשבון נתונים כגון משקל גופך, היקף בית החזה, גודל ומרחק השדיים, מרקם העור ומבנה השריר. לאחר ההתייעצות ובדיקות מדידה תוכלי לבחור את מבנה החזה המתאים עבורך.

קצת לפני החזה המושלם
כיום מרבית ניתוחי הגדלת חזה כוללים החדרה של שתלי סיליקון. קיימים חומרים נוספים כגון תמיסות מי מלח או פוליאוריתן, אך בשנים האחרונות שתלי הסיליקון המשופרים נמצאים בשימוש רב, והם נחשבים לבטוחים ומתאימים במיוחד לניתוחים אלה. מבנה השתלים כולל מעטפת סיליקון ומילוי ג'ל סיליקון בדרגות סמיכות שונות. הג'ל בסמיכות הגבוהה מקנה לחזה מראה גבוה יותר, אם כי נוקשה ופחות טבעי, ג'ל בסמיכות נמוכה מעניק לחזה מראה עגול ורך יותר.

לקראת הניתוח חשוב כי תהיי במצב בריאותי טוב. תתבקשי למלא טפסים ולבצע בדיקות רפואיות שונות. צוות המרפאה שבה תבחרי לעבור את הניתוח ייעץ לך לגבי הכנות מיוחדות לקראת היום הגדול. חשוב מאוד לא לעשן בתקופה שלפני הניתוח ולאחריו. לאחר הניתוח תמצאי בהשגחה רפואית עד להתאוששות. יהיה עליך להגיע למרפאה לביקורת, לנוח כחודש לפני חזרה לפעילות גופנית מלאה. בתקופה זו ייתכנו כאבים, שטפי דם, ורגישויות שונות באזור הניתוח. בתוצאות הסופיות תוכלי להיווכח לאחר שסימנים אלה ייעלמו, כ 6 שבועות אחרי הניתוח. לאחר כעשר שנים יש צורך להיבדק על מנת להחליף את שתלי הסיליקון.

הסיכונים בניתוח הגדלת חזה
אין ספק כי חזה אידיאלי גדול ומושלם הינו הגשמת חלום עבור נשים רבות. הניתוח עצמו אינו מסובך, ובדרך כלל מבוצע בהרדמה מלאה שלאחריה נדרשת התאוששות לא ארוכה. שתלי הסיליקון המשמשים בניתוחים להגדלת חזה נבדקו ונוסו רבות בשנים האחרונות וזכו לשיפורים ששדרגו אותם כאמצעי בטוח לניתוחים אלה. כל אלה הופכים את הניתוח להגדלת חזה נגיש מאי פעם. אך למרות זאת, יש לקחת בחשבון את הסיכונים הכרוכים בניתוח שכזה. הסיכונים מתרבים במיוחד במקרים בהם מבוקש חזה גדול מאוד, או מבנה חדש ואסתטי שאינו מתאים מבחינה אנטומית. תופעות לוואי של חזה גדול מדי כוללות, לדוגמא, כאבי גב, ובחירת סוג השתלים חשובה, על מנת להתאימם באופן אידיאלי למבנה הגוף. התייעצות עם כירורג מומחה להגדלת חזה תסייע לך לבחור בתהליך המתאים ביותר עבורך.

הסיכונים ותופעות הלוואי בניתוח זהכוללים כאבים לתקופה מסוימת ושטפי דם שנעלמים לאחר מספר שבועות. יחד עם זה, סיבוכים עשויים להצריך אשפוז נוסף ולעתים הוצאה של השתלים לצורך התאמה מחדש. סיכונים נוספים יכולים לכלול תופעות כגון:

התקשות שד - נגרמת כתוצאה מהתכווצות של חומר הסיליקון ממנו עשויים השתלים. עשויה להיות תופעה קלה ולא מורגשת, אם כי במקרים של סיבוכים יכולים להיגרם כאבים ועיוות במראה השד.

דימום וזיהום לאחר ניתוח - יש להימצא בפיקוח רפואי לאחר הניתוח וליטול את כל התרופות הנדרשות על מנת לוודא כי לא נוצר דימום רב או זיהום באזור הניתוח.

דחיית שתלים - תופעה לא שכיחה. בדרך כלל יש צורך בהוצאתם והחלפתם.

החלמה איטית - בעיקר בקרב מעשנות, מתרחש תהליך ריפוי איטי יותר.

חוסר תחושה - בדרך כלל תופעה זמנית לאחר הניתוח.

שינויים ברקמות - כתמים על העור או צלקות הם תופעה שכיחה לאחר ניתוח. במהלך הזמן סימנים אלה מיטשטשים.

פגיעה במראה החיצוני
- רוב הסיכויים הם כי ניתוח הגדלת חזה הוא שדרוג מופלא למראה החיצוני. במקרים נדירים לאחר הניתוח, עלולים להיווצר כיווצים במבנה השדיים או קפלים ועיוותים בעור. שינויים במראה עשויים להיגרם גם במהלך השנים כתוצאה משינויים במבנה העור ובנפח השדיים.

אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הגדלת חזה (מאמר 275)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הגדלת חזה סיכונים. !