יום שישי, 6 באוגוסט 2021

הסרת שיער ללא כאב

מאת: מערכת מנטול
כאב זה בהחלט עניין יחסי. השיטות להסרת שיער משתכללות עם הזמן - הטיפולים נהיים קצרים יותר, כואבים פחות ואפקטיביים הרבה יותר והמחירים... בירידה!

עד לפני עשור בערך המונח "הסרת שיער" היה מקושר כמעט באופן בלעדי למאמציהן של בנות המין היפה לשמור על עור חלק ונקי משיער בכל המקומות הנכונים. הסרת שיער הייתה משהו שהיו עושים בשקט בבית, או בחדר האחורי אצל הקוסמטיקאית, ובאופן כללי - לא משהו שמדברים עליו יותר מדי. חווית הסרת השיער הייתה לא רק חוויה פרטית, אלא גם חוויה כואבת, כי כל השיטות הזמינות עד לא מזמן היו אומנם מותירות אותנו ללא שיער במקומות הלא נכונים, אבל גם מתפתלות מכאבים. בעשור האחרון חלו שתי התפתחויות משמעותיות בתחום - האחת טכנולוגית, והשנייה חברתית, שהפכו את טיפולי הסרת השיער לחוויה שונה בתכלית.

משוכלל יותר, כואב פחות
אם בעבר היינו צריכות להתלבט בין גילוח הרגליים או בית השחי לבין מריטה בשעווה לבין טיפולי אלקטרוליזה, השורה התחתונה הייתה זהה - כאבים, אדמומיות, וצורך לחזור על הטיפולים שוב ושוב כחלק משגרת החיים. ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הכניסו כמעט לכל מכון יופי מכונות להסרת שיער באמצעות קרני לייזר או קרני אור, שמוציאות את העוקץ, או יותר נכון - את הכאב, מהחוויה.


טיפול להסרת שיער בלייזר נמשך לכל היותר חצי שעה שבמהלכה חווה המטופלת לא יותר מעקצוצים קלים באזור המטופל, וגם אותם ניתן לנטרל באמצעות חומר מאלחש. כל טיפול אפקטיבי לחודש או חודשיים לפחות, והמחיר - בערך כמו מה שהיינו משלמות פעם על הטיפולים הכואבים בהרבה. בשנים האחרונות גם החלו להיכנס לשוק מכשירי לייזר אישיים להסרת שיער בבית, שאפילו מבטלים את הצורך באשת מקצוע, כך שכל אחת יכולה להסיר את השיערות בלי לקבוע תור ובלי לצאת מהבית.

כשהמין היפה והמין החזק באותו צד
קשה לשים את האצבע על הרגע המדויק שבו החליט מישהו שגם הגברים הישראליים צריכים להיות חלקים, אבל מרגע שזה קרה, חל מהפך של ממש בכל הקשור להסרת שיער, והטאבו על הנושא הוסר. פתאום אנחנו רואים בכל מקומון פרסומות למכונים המציעים טיפולי הסרת שיער לצמיתות וללא כאב, ידוענים מספרים לנו בפרסומות ברדיו על הטיפולים להסרת שיער שהם ממליצים עליהם, ורשתות המתמחות בהסרת שיער ללא כאב צצות כפטריות אחרי הגשם בכל רחבי הארץ.

אולי זה בגלל שסף הכאב של גברים נמוך יותר, אולי זה בגלל שמסיבות פיזיולוגיות ברורות הם נאלצים לעבור יותר טיפולים כדי להגיע לתוצאות, ואולי זה פשוט כי הטכנולוגיה תמיד ממשיכה להשתכלל, אבל ככל שעוברות השנים יותר ויותר גברים ונשים פונים לטיפולי הסרת שיער. במקביל, השיטות להסרת שיער משתכללות גם הן - הטיפולים נהיים קצרים יותר, כואבים פחות ואפקטיביים הרבה יותר, והמחיר דווקא הולך וצונח, עד כדי כך שהיום המחשבה על הסרת שיער בכל הגוף כבר אינה מרתיעה כמו בעבר - לא מבחינה כלכלית ולא מבחינת הכאב המעורב בחוויה.

כאב זה עניין יחסי
אם גם אתם שוקלים להתחיל בטיפולי הסרת שיער, זכרו שלא כל סוג טיפול מתאים לכל סוג עור או שיער, וייתכן שדווקא טיפול ששמעתם עליו ניסים ונפלאות כנטול כאב לחלוטין, יתברר ככואב במיוחד עבורכם. חשוב להתייעץ עם איש או אשת המקצוע ולהתאים לכם באופן אישי את סוג הטיפול כך שייחסך מכם כאב רב ככל האפשר מצד אחד, וישאיר אתכם עם כמה שפחות שיער מיותר מצד שני.

אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער (מאמר 276)
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות הסרת שיער ללא כאב. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום הסרת שיער.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / הסרת שיער ללא כאב. !