יום רביעי, 28 ביולי 2021

ציפויי לומינרס לשיניים לבנות ויפות

מאת: מערכת מנטול
ציפויי לומינרס הם המצאה אמריקאית שפותחה במעבדות בקליפורניה. מדובר בציפוי חרסינה דקיקה מאוד וחזקה מאוד.

החיוך שלנו פותח עבורנו דלתות גם בחיים המקצועיים וגם בחיים הבינאישיים. השיניים שלנו מסמלות את בריאותנו, את היכולת לקחת ביס מהחיים וליהנות מהם. זו הסיבה שכה חשוב לנו שהשיניים שלנו יהיו לא רק בריאות אלא גם יפות. טיפולי שיניים אסתטיים הם תחום חשוב שתורם להרגשה האישית שלנו, לביטחון העצמי ולטיפוח האישי. ולכן, החידושים הרבים שנוצרים בתחום האסתטיקה של השיניים. אחת האפשרויות הייחודיות להצגת שיניים לבנות ויפות הוא ציפויי לומינרס לשיניים.

ציפויי לומינרס לשיניים
ציפוי לומינרס דק יותר מציפויים אחרים המשמשים לאותה מטרה. היתרון של שילוב זה בין חוזק לבין דקיקות היא שכדי לצפות שיניים אין צורך בהשחזתן. כתוצאה מכך גם אין צורך להשתמש בהרדמה מקומית. רק רופא שיניים שהתמחה בתחום וקיבל רשיון מהחברה האמריקאית רשאי לבצע יפול זה לאחר הכשרה מיוחדת.

ציפוי לומינרס דק מן הדק
הסיבה שמעבדות עמלות כדי לייצר ציפויי שיניים דקים היא כדי שהתוצאה הסופית לא תהיה בולטת. בשיטת ציפויי לומינרס הצליחו להגיע לדקיקות הנדרשת מבלי לוותר על החוזק שלו. ציפוי לומינרס מתאים לשיניים סדוקות או שבורות, לשיניים שבהן יש שינויי צבע קלים, שיניים שנשחקו, שיניים בעלות צורה לא תקינה, שיניים שהסידור שלהן בקשת ישרה פחות או יותר ולשיניים קטנות  יחסית ולא צפופות.

התוצאה הסופית של ציפוי לומינרס
הבוחרים בציפויי לומינרס מקבלים פתרון אסתטי לבעיות הנובעות מצבע לא תקין של השיניים, מצורה או ממנח השן. זהו תהליך מהיר וקל שאינו דורש הרדמה מקומית, אין צורך בשחזור זמני כמו בכתרים או בשיטות אחרות וניתן להשתמש בציפוי שיניים לומינרס גם על כתרים או תותבות ישנים שאבדו את מראם היפה אך עדיין מתפקדים ותקינים. ציפוי שיניים לומינרס מחזיק כ-10 שנים ולעתים גם למעלה מזה.

מקרים שבהם לא מתאים להשתמש בציפוי לומינרס
כאשר השיניים בולטות החוצה. גם אם מדובר בשכבה דקיקה, בכל מקרה מדובר בשכבה נוספת שתגרום לשינים להיראות בולטות יותר. כמו כן ציפוי לומינרס אינו מתאים לאנשים שאין להם הגיינת פה טובה כי גוברת הרגישות לעששת ומחלות חניכיים. בכל מקרה של הדבקת ציפוי על השיניים יש צורך להקפיד ביתר שאת על הגיינה של הפה, ובעיקר צחצוח באזור החיבור בין הציפוי לשן. ציפוי לומינרס אינו מתאים לשן בודדת שתראה טיפה יותר בולטת ולכן יש לצפות קשת שלמה של מספר שניים יחד. מכיוון שציפוי לומינרס הוא דק ושקוף מעט הוא לא ישיג תוצאות אופטימליות כאשר יש שינויי צבע גדולים.

לאחר הטיפול
יש להקפיד על הגיינת פה טובה, צחצוח מוקפד במיוחד באזור החיבור בין ההדבקה לשן. למרות שהבלטה דקיקה של ציפוי שיניים לומינרס היא טובה יותר משל שיטות הדבקה אחרות, עדיין מדובר על הבלטה מסוימת שבשוליה עלולות להתפתח עששת ומחלות חניכיים, לכן יש להקפיד על הגיינת פה מקסימלית ועל ביקורת תקופתיות אצל רופא השיניים.

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר ציפוי שיניים - ציפויי לומינרס
צוות מנטול - הפורטל לאיכות חיים, מקווים שנהנית מהמאמר אודות ציפויי לומינרס לשיניים לבנות ויפות. אנו נשמח להציע לך מגוון בתי עסקים שישפרו את איכות חייכם ויתנו לך ייעוץ בחינם בתחום ציפוי שיניים.
/
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / אסתטיקה / ציפויי לומינרס לשיניים לבנות ויפות. !