יום רביעי, 28 ביולי 2021

הכל אודות ניתוח הרמת עפעפיים

מאת: מערכת מנטול
העפעפיים שלנו לא תמיד עומדות במבחן הזמן ועם השנים חלה צניחת עפעפיים, תופעה אסתטית נפוצה שיוצרת אפקט של עור רפוי וחסר חיות ומראה מבוגר יותר.

מה שקורה זה שלמעשה עם השנים נחלשים השרירים הדקיקים והרכים של העפעפיים שלנו והעור באזור מתרופף והתוצאה היא עפעפיים שמוטים, שמכבידים על העיניים.
לפעמים התופעה מתבטאת בעפעפיים עליונים נפוחים שנראים כמו "שקים" ולפעמים בעודפי עור שהתמקמו פשוט באזור העפעפיים התחתונים.

ההשפעות של ניתוח הרמת עפעפיים


אם ברצונכם להחזיר לעפעפיים את המראה המתוח, החיוני והמרענן ולהרים אותם בחזרה למעלה, יש רק דרך אחת לעשות זאת בצורה באמת אפקטיבית והיא באמצעות ניתוח של הרמת עפעפיים.

היות ומדובר בתופעה אסתטית שכיחה אצל נשים רבות, זה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בתחום התמחות שנקרא "אוקולופלסטיקה".
לניתוח הרמת עפעפיים יש השפעה מטיבה וחיובית הן על המראה המתקבל - עפעפיים מורמים ומראה צעיר יותר - והן אפקט בריאותי של הרחבת שדה הראייה.
לעיתים מה שמוביל אנשים, בעיקר נשים, לבחור בניתוח מסוג זה הוא בכלל ההיבט הבריאותי.
יש אנשים רבים שכתוצאה מעפעפיים נפולים או נפוחים סובלים מכאבי ראש תדירים שנגרמים כתוצאה מהמאמץ שכרוך בצפייה בטלוויזיה, נהיגה או קריאה או סובלים מבעיות בשינוי הצורניות של ארובות העין כתוצאה מנפילת העפעפיים ומתופעה של נזילת דמעות כרונית וניתוח הרמת עפעפיים יכול לעיתים לטפל גם בבעיות אילו.


שוקלים לעבור ניתוח הרמת עפעפיים?
לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת


בחירת ניתוח העפעפיים המתאים
ראשית, יש לבצע אבחון מסודר כדי להבין היכן בדיוק הבעיה, האם בעפעפיים העליונים או בעפעפיים התחתונים והאם כתוצאה מהיווצרות של שקים, נפילת העפעף וכדומה. כמובן שחשוב לבחור במכוני אסתטיקה בעלי מוניטין בתחום, ותק ומקצועיות כדי לוודא שאתם בידיים של המנתחים הטובים ביותר בתחום.
לאחר מכן, יש להחליט האם לעבור ניתוח משולב (במידה ויש צורך) בין עפעפיים תחתונים לעליונים או אפילו ניתוחי עפעפיים עם הרמת גבות, ניתוח שלרוב משלים את ניתוחי הרמת עפעפיים ומייצר את אפקט המתיחה המבוקש.

מהלך הניתוחבמהלך ניתוח הרמת עפעפיים שאורכו בין 45 דקות לשעתיים (תלוי אם נבחר לטפל בעפעפיים תחתונים או עליונים או בשניהם ביחד) מסירים את עודפי השומן שהצטברו על העפעפיים.

יש גם מנותחים שמשלבים ניתוח הרמת עפעפיים עם טיפולי בוטוקס כדי לטשטש קמטים או ליצור מראה מתוח יותר באזור העיניים.

מידע נוסף לגבי מתיחת פנים הכולל: מתיחת צוואר, הרמת עפעפיים, הרמת גבות.
ניתן לקרוא על כך בהרחבה - כל המידע.
ניתוח הרמת עפעפיים מתבצע לרוב בהרדמה מקומית ובמסגרתו מסירים עודפי עור, שומן ושריר לפי הנדרש תוך הקפדה על השגת מראה טבעי ו"צעיר" יותר. בפועל, מה שקורה בניתוח של עפעפיים עליונים מבצעים חתך עדין לאורך העפעף העליון לצורך הסרת עודפי השומן ובניתוח של עפעפיים תחתונים, מבצעים חתך באזור שמתחת לריסים ומסירים את עודפי השומן.


לאחר הניתוח מחכה לכם תקופה התאוששות קצרה יחסית שכוללת לרוב שימוש בטיפות עיניים ורק במקרים נדירים - הדבקה של העפעפיים. בין תופעות הלוואי האפשריות, היעלמות התחושה באזור העפעפיים לזמן קצר, ראייה כפולה לזמן קצר, בצקות ושטפי דם בתקופת ההחלמה. כעבור מספר ימים בהם נותנים לאזור לנוח ולהסתגל למצבו החדש, מסירים את התפרים, נמנעים לתקופה קצרה משילוב של עדשות מגע ומרגישים כעבור מספר ימים עד שבועות בודדים בתוצאה - מראה צעיר יותר ורענן באזור העיניים.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הרמת עפעפיים (מאמר מספר 282)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הכל אודות ניתוח הרמת עפעפיים. !