שבת, 18 בספטמבר 2021

ניתוח פלסטי למתיחת בטן

מאת: מערכת מנטול
השומן הלך והעור נשאר. הצלחנו בדיאטה אבל נשארנו עם, לא נעים להגיד, פיסת עור מדלדלת. לא נעים אפילו לחשוב אבל מה, הניתוח יעביר את הבעיה כלא היתה?

הדבר פשוט יותר כשהעור מופרד משומן ואם זה המקרה אז הניתוח יהיה פשוט יותר כי מדובר רק במתיחה ובהסרת החלק המיותר בניתוח פלסטי של הבטן.

להחזיר כל דבר למקומו


קודם כל מנתקים את הטבור כי הסרת העור תזיז את המקום שלו אז מנתקים אותו ובסוף הניתוח תופרים
אותו מחדש. הניתוח מתחיל עם חתך בבטן התחתונה ואז, הרמת העור עד תחילת קו הצלעות שזה בערך סוף קו המתנים. הדבר דומה להרמה של בצק מבושל, בצק שהייקים נהגו לבשלו ואחר כך, כשהוא פרוש על השולחן, מרימים אותו בעזרת הידיים לאט לאט.

הרופא מהדק את השרירים אל האיברים הפנימיים ואז מותח את העור. כמות העור שנשארת מיותרת
היא הכמות שתיחתך ותוסר. או אז נמתח העור, הטבור נתפר והעור נסגר עם תפרים פנימיים.

liposuction ניתוח פלסטי בבטן ושאיבת שומן


כשעור הבטן מלווה בשומן אזי מתבצעת שאיבת שומן בזמן הניתוח ורק אחריה נמתח העור. במקרה
הזה, לא רק שהגיזרה משתפרת אלא גם המעבר של הדם משתפר. מה שכן, עוברים מספר חודשים עד שהבטן מתאחה ומחליטה איך היא רוצה להיראות באופן סופי. כמובן שיש לשמור על הדיאטה שהביאה אל נפילת העור או לחילופין, להתחיל בדיאטה מעכשיו כדי לשמור על הגיזרה החדשה.

בסוף הניתוח הרופא מרכיב מעין מחוך שאתו צריך להישאר אחרי הניתוח למשך מספר שבועות, תלוי בהוראות הרופא.

ניתוח פלסטי למתיחת בטן מבוצע בהרדמה כללית ומכאן עיקר הסיכון שלו. כל הרדמה כללית מהווה סיכון והרופא יבהיר אותו למטופלים. בשנים האחרונות נצבר נסיון בניתוחים האלה וככל שמספרם עולה כך גדלה המומחיות ומשתפרים הביצועים. יש ניתוח מיני שבו אין צורך בהרמה של העור עד סוף הבטן העליונה אלא רק עד סוף הבטן התחתונה ואז גם לא צריך לנתק את הטבור ולתפור אותו מחדש. תלוי בנפילת הבטן.

לפני תחילת הניתוח הרופא יסמן על גוף המטופלת את היקף העור המיועד להסרה. הדבר מבוצע כשהיא עומדת והוא מסמן גם מן הפרופיל וגם מקדימה. הדבר חשוב כדי לדייק ולהתאים את החיתוך והמתיחה אל המצב הקיים והתוצאות הרצויות.

ניתוח פלסטי למתיחת בטן בא אחרי שדיאטה והתעמלות לא עזרו. במקרים בהם לא היתה ירידת משקל של כשליש ממשקל הגוף, התעמלות ודיאטה ברוב המקרים יעזרו כדי להיפטר מן הבטן, ואם לא לגמרי אז לפחות להגיע למראה סביר וטבעי שאפשר לחיות אתו.

חודש לפני הניתוח אסור לעשן ואם הגמילה תהיה כרוכה באכילה מיותרת אז הניתוח הפלסטי בבטן יפתור גם את ההשמנה החדשה הזו.


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מתיחת בטן (מאמר מספר 284)
ניתוח מתיחת בטן בטן שטוחה הורדה במשקל ניתוח פלסטי ניתוחים פלסטיים
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח פלסטי למתיחת בטן. !