יום שישי, 30 ביולי 2021

המסת שומן בגלי רדיו

מאת: מערכת מנטול
מהי המסת שומן בגלי רדיו? איך ממסים את השומן ? ומדוע זו שיטה עדיפה על פני שיטות אחרות? הכל במאמר שלפניכם.
המאבק בשומן מוכר לרבים מאיתנו. פעמים רבות יש עודפי שומן טורדניים שמצטברים בגוף כתוצאה מהריונות ולידות, עלייה במשקל, נתונים גנטיים ופעילויות יומיומיות אפילו האינטנסיביות ביניהן כגון דיאטה ריפה או כושר גופני מאומץ לא מצליחים להיאבק במצבורי השומן. יתכן שהגוף מרזה, אך ההרזיה לא מחטבת את הגוף אלא רק מצמצמת היקפים, והתוצאה היא עור רפוי וצמיגי שומן בבטן, במותניים, בישבן ואף בזרועות שאינם מחמיאים כלל אך לא נעלמים ללא תהליך התערבותי.

המסת שומן בגלי רדיו - בודי טייט


במשך שנים רבות האלטרנטיבה היתה ניתוחים פלסטיים שהצריכו הרדמה מלאה, אך בשנים האחרונות יש נטייה לבחור במקרים בהם ניתן להילחם בעודפי השומן ללא פלישה כירוגית בטיפולים אסתטיים שעובדים על המסת השומן וסילוקו מהגוף.
השיטה העכשווית, המודרנית, המתקדמת והיעילה ביותר הינה המסת שומן בגלי רדיו - (RF (Radio Frequency

מדובר בשיטה שאימצו רופאים, מנתחים ומכוני אסתטיקה גדולים ומכאן מסתמנת האמינות הגבוהה של השיטה. התוצאות מוכחות והדרך עצמה להשגת גוף ממוצק מבוססת על מכשיר מתוחכם ובטוח - בודי טייט ( Body Tite ), המאפשר המסת עודפי השומן ומתיחת האזור ממנו סולק השומן בו זמנית.

מדוע להמיס שומן בגלי רדיו?

ראשית, מדובר בשיטה בטוחה כמעט ללא תופעות לוואי ובוודאי לא דרסטיות, אדמומיות עור או נפיחות זמנית הם בין התופעות האפשריות אך לא מעבר לזה בניגוד לשיטות פולשניות. המסת שומן בגלי רדיו לא מעורבת בפולשנות כירוגית, מדובר במכשיר שעושה את העבודה ומהווה תחליף לסכין המנתחים: גלי הרדיו עוברים באמצעות אלקטרודות קטנות שצמודות לגוף, מייצרים חום גבוה שממיס את השומן ומנקז אותו עד שהוא נעלם כמעט באופן טבעי מהגוף ואם מדובר במכשיר הבודי טייט, מתבצע גם תהליך של מיצוק האזור ממנו סולקו השומנים: השטחת ומתיחת העור לאחר ניקוז השומן.

המסת שומן בגלי רדיו - איך ממסים את השומן ?


בכל מקרה, בהמסת שומן בגלי רדיו, ישנו תהליך של חידוש רקמות העור, זירוז של חידוש הקולגן, חידוש הדם בעורקים כך שלאחר הטיפול העור יותר רגוע ורענן וכעבור מספר שבועות שמים לב שהוא גם יותר הדוק. בנוסף, יש לטיפול ערך בריאותי ולא רק אסתטי. מי שהרגליים כאבו או האזור הכביד בגלל השומנים, כתוצאה מהשחרור של הרקמות והמרצת הדם, ירגישו הקלה משמעותית לאחר הטיפול כתוצאה מתהליך ההתחדשות בגוף.

יתרון בולט נוסף בהשוואה לניתוחים פלסטיים הוא בקלות ובמהירות של הטיפול, ההמסה נמשכת בסביבות שעה, נעשית לרוב תחת הרדמה מקומית, ברוב המקרים לא חשים כאב למעט צריבה קלה.

הבדל נוסף בין המסת שומן בגלי רדיו
לבין שיטות אחרות שרצוי לציין הוא בוא השינוי, בהמסת שומן ב-RF (גלי רדיו) אומנם לא מדובר בשינוי מיידי אלא כזה שנוצר בהדרגה אבל מדובר בשינוי מאוד אפקטיבי, כיוון שככל שהגוף מתרגל למצב החדש, כך הוא ייראה מעוצב ומוצק יותר וכל עוד לא יהיו שינויים דרסטיים במשקל ניתן ליהנות מהתוצאות במשך שנים רבות.
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום המסת שומן בגלי רדיו - מאמר מספר 289
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / המסת שומן בגלי רדיו. !