יום שישי, 6 באוגוסט 2021

זרועות מדולדלות ושומן עודף בירכיים - מה עושים איתם?

מאת: מערכת מנטול
לנשים רבות מפריעה הצטברות השומן בזרועות ובאזור הירכיים שם היא גורמת למראה הצמיגי. מה עושים? מסתבר שישנן מספר דרכים לכך.
גופנו מאבד עם הזמן מהגמישות והאלסטיות שלו ואיברים שנראו עד לפני מספר שנים מתוחים ורעננים נראים היום מדולדלים יותר. במיוחד מדובר על נשים, כאשר האיברים הבולטים אשר מקבלים אצלן מראה מדולדל הוא הזרועות והירכיים. את עודפי העור והשומן מכנים בשמות שונים ביניהם: וילונות, סנפירים, מניפות או כנפיים. הצרת היקפים - כך או כך, אין מדובר כאן בסמל יופי. לנשים רבות מפריעה הצטברות השומן בזרועות ובאזור הירכיים שם היא גורמת למראה הצמיגי. מה עושים? איך אפשר להחזיר ימינו כקדם? מסתבר שישנן מספר דרכים לכך.

הדרך הפשוטה במילים וקשה במעשים

דרך אחת, אשר קל מאוד לומר אותה, לכתוב אותה או להקליד אותה (פעולות שכשלעצמן אינן מיטיבות עם מראה הזרוע ובוודאי שלא הירכיים.) היא פעילות גופנית. העבודה על השריר התלת ראשי אשר תחזק את השריר תסייע גם בהפחתת השומן בזרוע ומתיחתה. כך גם לגבי העבודה על השרירים באזור הירכיים. השריר התלת ראשי הוא בעל יתרון בכך שהוא "מתרצה" מהר יחסית.

עם שרירי הידיים לא תצטרכו לעבוד בפרך על מנת לשפר את כוחו של השריר ואת היחס בין השריר לשומן בזרוע. ניתן לעבוד על השריר באמצעות גומיה או בתרגילים בהם תפעילו את הזרוע מול אמצעי שישמש להתנגדות. האמצעי יכול להיות אביזר ביתי פשוט כמו בקבוק מים או קופסת שימורים. בפארקים רבים תמצאו היום מתקני כושר עימם ניתן לתרגל באוויר הפתוח. שם ישנם מספיק מתקנים לעבודה על שרירי הזרועות. מספר סדרות של תרגילים כאלה ביום
וכבר אתם בדרך הנכונה. שילוב בין עבודה אירובית לתרגילי כוח תתן תוצאות טובות. תרגילים הם נחוצים גם לאחר כל שיטת טיפול אחרת על מנת לשמור על התוצאות.

שאיבת שומן

אם ברצונכם להגיע לנקודת פתיחה טובה במהירות יחסית, שאיבת שומן היא טיפול אשר יתן לכם את התוצאות הללו. שאיבת השומן צריכה להתבצע על ידי מנתח מומחה. הן הזרועות והן אזור הירכיים הם אזורים בהם נעשות שאיבות שומן רבות. השאיבה צריכה להיעשות בצורה מבוקרת, שאיבה של עד ארבעה ס"מ בכל פעם, תוך הקפדה על היגיינה וסטריליות. מדובר כאן על ניתוח, גם אם בהרדמה מקומית, ולכן ודאו כי מבצע את השאיבה רופא שהתמחה בכירורגיה פלסטית. בנוסף, יש לציין כי שאיבת שומן אינה מתאימה למצב של עודף משקל חמור. יש להגיע אל הניתוח לאחר כמה חודשים של תזונה מבוקרת ומאוזנת וירידה מסויימת במשקל, כך שגם כאן אין מדובר על תרופת פלא. שימו לב גם כי הרופא המנתח מבצע לפני כן תשאול מפורט עמכם על מנת לוודא ששאיבת שומן אכן מתאימה לכם וכי אין
לכם רגישות לחומר כלשהו בו נעשה שימוש ובכלל לתהליך.

המסת שומנים והצרת היקפים

שיטת טיפול אשר תופסת תאוצה לאחרונה היא הצרת היקפים הנעשית באמצעות המסת השומנים. במיוחד באזור הירכיים השומנים הם צמיגיים ונוקשים. חימום האזור הופכת את השומן לנוזלי ומביאה לסילוקו מהגוף. החימום נעשה בעזרת מכשיר אולטרסאונד או גלי רדיו. מדובר על מספר טיפולים שבמהלכם מדומה מצב של פעילות גופנית מאומצת בה מתחמם הגוף וישנה המסת שומנים. דרך נוספת היא טיפול באמצעות קרני לייזר אשר מפרקות את תאי השומנים בגוף באזורים המטופלים. כמו בשאיבת שומן, גם בהמסת שומן לסוגיה באחריות המקום לתשאל אתכם ולבדוק כי אכן הטיפול מתאים. הטיפול אינו מומלץ לאנשים בעלי לחץ דם גבוה, קוצב לב או בעיות בבלוטת התריס. במידה ולא נעשה לכם תשאול שכזה, הדבר צריך להדליק נורה אדומה לגבי אותו מכון המבצע את הטיפול.

כולנו רוצים להראות יפים וצעירים לנצח. יתכן שבשלב מסויים אנו מרגישים כי נוצר פער בין תחושתנו בפנים לבין המראה החיצוני ומה שאנו מקרינים כלפי חוץ. היום ישנן שיטות שונות לגשר על הפער שנוצר. בכל מקרה, עם כל טיפול שבו תבחרו, מומלץ לטפח את התוצאות באמצעות תרגילים פשוטים אותם תוכלו לבצע מספר דקות ביום וכך לשפר את מראה הזרועות והירכיים יחד עם שיפור הוויטליות שלכם
וכל מה שאתם משדרים כלפי חוץ.
אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .


מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 292
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / זרועות מדולדלות ושומן עודף בירכיים - מה עושים איתם?. !