יום שישי, 25 ביוני 2021

תיקון אסימטריה בחזה

מאת: מערכת מנטול
חזה אסימטרי הוא מקרה נפוץ ומוכר מאד בקרב נשים ולמעשה כמעט ולכל אישה קיימים הבדלים מזעריים בין השד הימני לזה השמאלי והן אפילו לא מבחינות בכך
אך ישנן לא מעט נשים שתופעת האסימטריה אצלן בולטת למראה עין וגורמת להן מבוכה רבה, את בעיה אסתטית זו ניתן להעלים כיום ללא כל קושי וזאת בזכות
הרפואה האסתטית אשר עושה שימוש בשתי שיטות שונות לפתרון בעיה זו כאשר הראשונה מצריכה ניתוח פלסטי והחדרת שתל סיליקון אל מתחת לחזה בעוד השנייה מתבצעת על ידי הזרקת חומר מילוי מיוחד שנכנס מתחת לרקמות העור שבחזה וגורם לו להשוות את גודלו לשד המקביל שלו.

מהן השיטות לתיקון חזה אסימטרי?

- ניתוח פלסטי להגדלת השד הקטן מבין השניים:


ניתוח הגדלת חזה לתיקון אסימטריה הוא הליך בו יבוצעו חתך אל מתחת לשד
(מקרים מסוימים החתך עשוי להיות מתחת לבית השחי) ודרכו יוחדר שתל סיליקון מתאים אשר ישווה את גודלו של השד הקטן למקבלו.

היתרון הגדול ביותר של הליך זה הוא עמידותו לאורך שנים רבות בהן אין כל צורך לבצע שום פעולה שתשמר את התוצאה הסופית של הטיפול (בניגוד לשיטת ההזרקה של חומר המילוי אשר מצריכה כל זמן מה ריענון של הטיפול בכדי לשמר את התוצאות שלו), כמו כן יתרון נוסף שיש להליך זה על מקבלו הוא היכולת לטפל מקרה קיצוני של חזה אסימטרי בו חזה אחד גדול יותר מהשני ביותר משתי מידות (חומר המקרוליין יכול להגדיל את החזה מקסימום שתי מידות מהגודל הקיים).

החסרונות של הליך זה הם: רמת הדיוק שלו לא תהיה זהה לזו של חומר המקרוליין והאסימטריה בסופו של דבר עלולה להישאר גם לאחר הטיפול עצמו, חיסרון נוסף הוא בכך שיש לבצע חתכים, תפרים והחדרת עצם זר אל הגוף שעלולים להעלות את רמת הסיכון של ההליך ולגרום לזמן החלמה ארוך וקשה במיוחד.

שימוש בחומר המילוי "מקרוליין" בכדי להגדיל את השד הקטן מבין השניים:

הליך זה נחשב למהפכני מכיוון וביכולתו להגדיל את נפח החזה בלי הצורך לבצע כל חתך, אשפוז והליך החלמה ארוך, טיפול זה מתבצע על ידי החדרת חומר מילוי מיוחד הנקרא "מקרוליין" אל מתחת לשכבות העור של החזה, חומר זה למעשה מעניק את הנפח הרצוי לחזה ובכך משווה אותו לשד המקביל והגדול יותר, בהליך זה אין כל צורך באשפוז והוא לרוב נמשך כשעה שבסיומה תשוחררו לשגרת חייכן ללא כל מגבלות כלשהן.

היתרון הגדול ביותר של טיפול זה הוא יכולת הדיוק המרשימה שאפיינת אותו ולכן הוא הפך להיות הטיפול המומלץ ביותר עבור נשים אשר סובלות מאסימטריה בחזה, כמו כן יתרון נוסף של טיפול זה הוא כאמור חוסר הצורך בחתכים שגורמים לסיכונים גבוהים יותר ולתהליך החלמה ארוך וכואב.

החיסרון של טיפול זה הוא עמידותו הקצרה לאורך זמן (ביחס לניתוח הגדלת החזה) אשר תצריך טיפול נוסף כל מספר חודשים בכדי לשמר את תוצאות הטיפול.

מאמר זה נכתב באדיבותו של אתר הגדלת חזה המתמחה בתחום ניתוחי החזה השונים.

אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום אסימטריה בחזה (מאמר מספר 293)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / תיקון אסימטריה בחזה. !