שבת, 18 בספטמבר 2021

מתיחת צוואר סיכונים

מאת: מערכת מנטול
במאמר שלפניכם תקראו מידע על ניתוח מתיחת צוואר על הסיכונים ותופעות הלוואי הנפוצים לאחר הניתוח.
מתיחת צוואר הוא הליך בו יבצע המנתח הפלסטי חתך לאורך הצוואר (בדרך כלל מאחורי קו השיער שבראש) ולאחר מכן יפריד את שכבות העור מאלו של השרירים, השלב הבא יהיה מתיחה של אותם שרירי צוואר ותפירה שלהם בצורה מתוח, הסרה
של העור העודף וסגירה של החתך באמצעות תפרים או סיכות (לרוב משתמשים בסיכות לאחר ניתוח שכזה), פעולות אלו מן הסתם טומנות בחובם מספר סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולים להתרחש בזמן ההליך עצמו או בזמן החלמה שלו לאחר מכן, בעמוד זה תמצאו את כל אותם סיכונים ותופעות לוואי.

סיכונים ותופעות לוואי נפוצים לאחר ניתוח מתיחת צוואר

ובכן כל ניתוח פלסטי או הליך כירורגי כזה או אחר טומן בחובו סיכונים ותופעות לוואי וניתוח מתיחת צוואר לא יוצא דופן, לפניכם סקירה של תופעות הלוואי והסיכונים הנפוצים ביותר שקיימים לניתוח ספציפי זה:

זיהומים

זיהום לאחר ניתוח הוא הסיכון הנפוץ והממשי ביותר שקיים, את זיהום זה ניתן לקבל כתוצאה משימוש בכלים לא סטריליים בזמן הניתוח, בהיגיינה לקויה של צוות הרפואי בזמן הניתוח או מהיגיינה לקויה בזמן ההחלמה, בכדי לצמצם את סיכון זה יש לבחור במתקן רפואי אשר ידוע לטובה ברמת המקצועיות וההיגיינה שלו, כמו כן יש לשמור היגיינה מרבית באזור הצוואר לאחר הניתוח ולהימנע מלגעת באזור בידיים שלא עברו חיטוי קודם לכן (שטיפה יסודית של יותר מ- 30 שניות עם סבון היא חיטוי מעולה). במידה וזיהום בכל זאת הופיע לאחר ניתוח זה לרוב הוא יעלם לאחר שהרופא המנתח יעניק לכם טיפול אנטיביוטי חזק, אל
תזלזלו ברגע שאתם חשים כי זיהום אכן הופיע גשו באופן מידי אל הרופא!

צלקת לאורך הצוואר

בניתוח זה מבצע הרופא המנתח חתך לאורך הצוואר שלאחר מכן ייסגר על ידי סיכות או תפרים, כמו בכל ניתוח אחר קיים סיכון כי תישאר צלקת לאחר מכן, בניתוח ספציפי זה גם אם תישאר צלקת לרוב היא תוסתר מאחורי קו השיער הראשוני שבראש ולא תבלוט כלפי חוץ.

דימום פנימי או חיצוני גם זמן מה לאחר הניתוח


קיים סיכון כי לאחר הניתוח ייווצר דימום בלתי פוסק באופן פנימי או חיצוני, במקרה שכזה יש לגשת באופן מידי לרופא.

פגיעה בעצבים הנמצאים באזור הצוואר

בזמן ביצוע החתכים קיים סיכון כי גם עצבים הנמצאים באזור יפגעו מסכין המנתחים ובמקרה שכזה התסמינים שעלולים להופיע הם כאב כרוני באזור הצוואר או בדיוק ההפך חוסר רגש מוחלט באזור. לרוב אם סיכון זה אכן יתרחש הוא יחלוף מעצמו במשך הזמן אך בהחלט גם עלול להישאר לצמיתות.

עיוות אסתטי

ניתוח מתיחת צוואר הוא ניתוח פלסטי שמטרתו היא שיפור המראה החיצוני, בכל ניתוח קיים סיכון כי התוצאות לא יהיו כמצופה והמראה החיצוני יינזק וגם בניתוח זה.

מידע נוסף על ניתוח מתיחת צוואר תוכלו למצוא בכתובת הבאה: http://www.estheticnet.org.il/D79ED7AAD799D797D7AA-D7A6D795D795D790D7A8/
אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מתיחת צוואר (מאמר מספר 294)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / מתיחת צוואר סיכונים. !