יום שישי, 30 ביולי 2021

סיליקון בחזה

מאת: ד"ר שלמה ברודובסקי
הגדלת חזה באמצעות השתלת סיליקון בחזה היא הבחירה המועדפת על הרוב המוחץ של המנתחים הפלסטיים בארץ ובעולם כולו.

הגדלת חזה עם שתלי סיליקון בחזה יוצרת מראה ומגע דומים לתחושה המקורית של האזור וזה רק חלק מסוד הצלחתם. ד"ר ברודובסקי נמנה על התומכים בשימוש בשתלי סיליקון ובמרפאתו נעשה שימוש אך ורק בשתלים שאושרו על ידי ה-FDA (ארגון הבריאות העולמי) ומשרד הבריאות הישראלי כאחד.

היתרון של הסיליקון
מעבר למראה ולמגע האותנטי, הגדלת חזה עם סיליקון בחזה הופכת את ההליך לבטוח מעל לכל ספק. שלוש החברות המובילות בעולם לייצור שתלי סיליקון מחזיקות אישור של ה-FDA (גוף רפואי מכובד ומוכר בארה"ב) ושלל מחקרים שנעשו בכל רחבי העולם מאשרים שוב ושוב את בטיחות השתלים וחוסר הקשר ביניהם לבין מחלות כמו סרטן וכדומה. ראוי לציין כי בין התומכים ישנם כמה שעדיין מחזיקים בספק וממתינים לתוצאות עכשוויות שנעשו לטווח ארוך אך מדובר במיעוט שולי למדי.

האלטרנטיבה היחידה שיש לביצוע הגדלת חזה במקום ע"י סיליקון. היא מי מלח, שיטה במסגרתה מוגדל השד באמצעות החדרת מעטפת סיליקון אל החזה ומילוי מי מלח שבתורם ממלאים את השתל במקום הג'ל. שיטה זו, בניגוד להגדלת חזה עם סיליקון, הולכת וחולפת מהעולם בשל הבעייתיות הלא קטנה שמלווה את הפרוצדורה.

סיליקון בחזה - האפשרויות

בשל הפופולאריות הרבה לה זוכים ניתוחי חזה, ניתוחי הגדלת חזה והשתלת סיליקון בחזה, מנתחים פלסטיים יכולים להציע למטופלות שלהם מגוון רחב ואיכותי של שתלים שרק הולך ומשתפר. הקבוצה הראשונה של השתלים מונה שתלי סיליקון עגולים עם פרופיל גבוה. מעבר לכך ישנה אפשרות נוספת לבצע הגדלת חזה עם שתלים אנטומיים, קבוצת שתלים בעלי צורת טיפה ומראה אנטומי.

על מנת לסייע בתהליך הבחירה ד"ר ברודובסקי מקפיד לקיים תהליך ייעוץ מלא הכולל היכרות אישית, תיאום ציפיות, בחינה מדוקדקת של הנתונים האישיים של כל מטופלת ומתן הסבר מלא, ברור ומפורט אודות התהליך כולו כולל האופציות השונות העומדות בפני כל מקרה ומקרה.
רוצים לדעת עוד בכל הקשור לשתלי סיליקון ? הכל על סיליקון .

איך זה מרגיש?
"איך זה מרגיש" היא בין השאלות המובילות בקרב נשים שמתעניינות בניתוח הגדלת חזה והאמת היא שאין תשובה כללית אחת. השתלת סיליקון בחזה היא חוויה מאד סובייקטיבית ותלויה במספר רב של משתנים. ישנן נשים שחוזרות לשגרת חייהם תוך שבוע עד חודש ויש כאלה שתהליך ההחלמה שלהן עלול להיות ארוך יותר.

למי כדאי לבצע השתלת סיליקון בחזה?
באופן כללי לא מומלץ לבצע ניתוח מהסוג הזה לפני שהגוף מתעצב סופית, הליך שלרוב מסתיים באזור גיל 17-20. מעבר לכך אין הגבלות מיוחדות על ביצוע הגדלת חזה באמצעות סיליקון ומכאן שכל אישה שחשה שלא בנוח עם השדיים שלה בצורה כזו או אחרת יכולה לראות בניתוח שכזה כאפשרות ולהתחיל לבחון את הנושא לעומק ולראות אם באמת מדובר בתהליך שעונה על הרצונות שלה ומותאם לצרכים ולמגבלות שלה. מנתח פלסטי איכותי ידע לתת מענה לכל אלה ואף יותר.

ד"ר ברודובסקי מביא איתו יותר משלושה עשורים של ניסיון רב הניתוחים מסוג הזה מוניטין מקצועי רב, ואמונה מלאה במתן שירות מקצועי ויחס אישי.

לקריאת פרטים נוספים על הגדלת חזה באתר של ד"ר ברודובסקי - לחצי כאן

רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר סיליקון בחזה - מאמר מספר 296
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / סיליקון בחזה. !