שבת, 17 באפריל 2021

הגדלת חזה – למה כדאי בחורף?

מאת: מערכת מנטול
ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח מאד פופולארי בארץ. את הניתוח רצוי לעבור דווקא בחורף והסיבות לכך נמצאות בגוף המאמר.

הגדלת חזה היא הניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בארץ (וגם במדינות רבות אחרות ברחבי העולם; בארה"ב, למשל, התבצעו בשנת 2012 לא פחות מ- 330,631 ניתוחי הגדלות חזה) כך שידיהם של הכירורגים הפלסטיים המאפשרים לכל הנשים הרוצות שדיים גדולים יותר להגשים את חלומן עמוסות עבודה בכל ימות השנה.

אולם ההמלצה היא לעבור את הניתוח הפלסטי הכה מבוקש דווקא בעונת החורף (עד כמה שאפשר לכנות את התקופה שבין נובמבר-דצמבר לבין פברואר-מרץ בארץ כחורף.). כמובן שאין מניעה להגדיל את החזה בקיץ, אולם ההחלמה פשוטה יותר בעונה הקרה יחסית וגם מבחינת הצגת התוצאות לראווה ובגאווה ישנה עדיפות לניתוח בחורף - ובכל מקרה ראוי לפעול על פי הפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה", באופן כללי כשמדובר בהחלטה כבדת משקל כמו ניתוח שמטרתו הגדלה של החזה ובפרט בסוגיית התזמון.

הנפיחות נעלמת מהר יותר
יתרון אחד של ביצוע הגדלת החזה בחורף הוא ההיעלמות המהירה יותר של הנפיחות, תופעת לוואי בלתי נמנעת של הניתוח המבוקש.

הנפיחות היא תוצר של הצטברות נוזלים סביב השתלים (אגב, עיסוי עדין של האזור בתדירות של פעמיים שלוש ביום מחולל פלאים בזכות זרימת הדם הטובה יותר בעקבות המסז'). הטמפרטורות הנמוכות היחסית במהלך החורף מאיצות את קצב ירידת הנפיחות ובכך תורמות להחלמה מהירה יותר.

קל יותר להימנע מחשיפה לשמש
אחד המרכיבים החשובים בהחלמת האזור המנותח הוא הימנעות מחשיפה לשמש במשך כחודשיים לאחר הניתוח.

במהלך הקיץ מדובר בגזירה שכמעט ואי אפשר לעמוד בה: השמש זורחת השכם בבוקר ושוקעת מאוחר למדי בערב וכולם מבלים על שפת הים, יוצאים לפיקניקים בחיק הטבע, נהנים בבריכה, מטיילים ובאופן כללי שוהים שעות לא מעטות תחת קרני השמש. אמנם ניתן ללבוש חולצות המסתירות את אזור החזה, אולם החום הרב בקיץ הישראלי כמעט מחייב לבישת גופיות או מחשופים, וממילא בים או בבריכה הישארות עם חולצה היא מגבלה רצינית ביותר.

בחורף, לעומת זאת, ממילא כולם לבושים בלא מעט שכבות, גם בימים החמימים יותר, כך שהצורך להסתיר את החזה מקרני השמש לא מהווה בעיה.

הוויתור על פעילות גופנית טבעי יותר
כפי שקל יותר להימנע מחשיפה לשמש במהלך החורף, כך גם קל יותר לוותר על פעילות גופנית, שכן באופן טבעי אצל רובנו מידת המחויבות לספורט ולשמירה על כושר גופני ונפש בריאה בגוף בריא הופכת נמוכה יותר ככל שהטמפרטורות צונחות. מאחר שלאחר ניתוח הגדלת חזה יש להימנע ממאמצים פיזיים למשך כ- 3 שבועות, הרי שגם מבחינה זו תזמון ההליך הכירורגי לחורף מהווה יתרון.

יותר כיף להשוויץ בקיץ
אם בעבר חלק ניכר מהנשים שעברו ניתוחים פלסטיים, ובפרט כאלה שמטרתם שדיים גדולים יותר, סירבו להודות כי עברו ניתוח, הרי שכיום רוב הבחורות שבוחרות להגדיל את החזה מציגות את התוצאות לראווה בגאווה ובהתלהבות (ובכך, אגב, מדרבנות לא מעט נשים אחרות לעבור אף הן ניתוח דומה).

כשמבצעים את ההגדלה בחורף הרי שכבר במהלך האביב, ובוודאי ובוודאי שבמהלך הקיץ, החזה החדש יהיה "מוכן", כלומר תוצאות הניתוח כבר יבואו לידי ביטוי מלא במראה החזה וניתן יהיה להציג אותו ולזכות בשלל מחמאות.

אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום הגדלת חזה (מאמר 297)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / הגדלת חזה – למה כדאי בחורף?. !