יום שלישי, 27 ביולי 2021

תזונה נכונה לגוף בריא

מאת: מערכת מנטול
הקפידו על תזונה נכונה! הפיתויים של הקיץ אמנם רבים, אך אם תצליחו ליהנות מהם במידה, תוכלו לשמור על גזרתכם ובריאותכם.
הקיץ בעיצומו ואיתו חודשי החופש של ילדינו. זו אחת הסיבות המרכזיות לכך שחודש אוגוסט נתפס כחודש של חופשות משפחתיות וחופשים במקומות העבודה. מחקרים רבים מראים שבחודשים אלו, חלה השמנה ניכרת בקרב אחוז נכבד באוכלוסיה. הסיבה לכך נראית ברורה. בחופשה אנחנו מרשים לעצמנו קצת יותר - 'על האש' פה, גלידה שם... ולפני שאנו שמים לב התוצאות נראות בהיקף המותניים ובמדידת המשקל. הקפדה על מספר כללים פשוטים, תוכל להבטיח שתישארו בריאים וחטובים גם בעת חופשת הקיץ.

הקפידו על תזונה נכונה! הפיתויים של הקיץ אמנם רבים, אך אם תצליחו ליהנות מהם במידה, תוכלו לשמור על גזרתכם ובריאותכם.

משמעותה של תזונה נכונה היא לא בהכרח התנזרות מהמאכלים שאתם אוהבים בקיץ - משמעותה הנאה במידה הנכונה. אם אכלתם ארוחה דשנה ביום אחד, אזנו זאת עם פעילות גופנית. עצה טובה היא לשמור פינוק אחד ליום. אם יום אחד הרשתם לעצמכם לאכול גלידה, תשמרו לעצמכם את הזכות לפינוק אחר רק ליום למחרת. תקפידו על אכילת פירות וירקות - הם מזינים ומעניקים הרגשת שובע.
תזונה נכונה וכושר
הקפידו על פעילות גופנית! רבים המקפידים על פעילות גופנית במשך השנה, נמנעים מכך בתקופת הקיץ, משום החום הכבד ששורר במיוחד בחודשים יולי-אוגוסט. כמו לבעיות אחרות שנובעות מהחום, כך גם לפעילות גופנית יש פיתרון - מכון כושר. התעמלות במסגרת מכון כושר היא פיתרון המאפשר לבצע אימון גופני בכל עת ובכל מזג אויר. מומלץ מאוד לבצע אימון בהדרכת מאמן כושר - מכון כושר הוא לוקיישן אידיאלי בו תוכלו לבצע אימון גופני עם מאמן אישי בעלות נמוכה יחסית. בנוסף לפעילות הגופנית הסטנדרטית, חישבו על שילוב אלמנטים של פעילות גופנית בחופשה, כגון טיולים רגליים.

שילוב של פעילות גופנית לצד תזונה נכונה ישמור על בריאותכם וגזרתכם. חשוב לזכור שלא צריך להתנזר מאוכל ולהתעמל ללא סוף. ההצלחה טמונה בשליטה העצמית ובאיזון. שמירה על איזון בין סוגי המאכלים וביצוע פעילות גופנית של שעה במשך יומיים בשבוע, יכניסו את גופכם למשטר בריאות ידידותי ולא מעיק, וישיבו לגזרתכם את המראה הזוהר לו פיללתם.
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / כושר גופני / תזונה נכונה לגוף בריא. !