יום חמישי, 20 בפברואר 2020

ניתוחים פלסטיים פופולריים בישראל

מאת: מערכת מנטול
מדי שנה מתבצעים בישראל יותר מ-10,000 ניתוחים פלסטיים שונים, כשלפי הערכות המומחים בתחום נראה כי משנה לשנה כמות הניתוחים הפלסטיים עולה בהתמדה.
למרות שהיצע הניתוחים הפלסטיים בפרט, ומגוון הטיפולים הקוסמטיים באופן כללי, מתרחבים ללא הפסקה, עדיין הניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל, נכון לכתיבת שורות אלה, הוא הניתוח להגדלת חזה.

מגמות עכשוויות בניתוח להגדלת חזה בישראל
את הניתוח להגדלת חזה עוברות נשים בדרך כלל לאחר שחרורן מצה"ל, כשרובן המוחלט של המנותחות נמצאות בקבוצת הגיל שבין 20-30. כמו כן, הסיבה שבגינה עוברות נשים את הניתוח הזה היא בדרך כלל כדי להגדיל חזה קטן ולא כדי להגדיל חזה שגודלו ממוצע.

באופן כללי, נראה כי המגמה כיום בניתוחים להגדלת החזה היא יצירת חזה אסתטי בעל מראה טבעי כשהמגמה הישנה של יצירת חזה גדול יחסית, בעל פרופורציות לא טבעיות ביחס לגוף, הולכת ונעלמת ממחוזותינו.

ובמקום השני והמכובד - ניתוח אף
ניתוח אף הוא השני ברמת הפופולאריות שלו בישראל וגם במקרה הזה מסתמנת מגמה המזכירה במידה רבה את הניתוח להגדלת חזה. הכוונה היא לכך שכיום יותר ויותר מועמדים לניתוח אף מעוניינים לעבור ניתוח שישווה לאף שלהם פרופורציות טבעיות וזאת בניגוד לעבר, עת שלטו בכיפה ניתוחים פלסטיים שמטרתם הייתה יצירת אף סולד וקטן במיוחד שניחן במראה לא טבעי.

גם בכל הקשור לניתוחי אף, רוב המנותחים הם בכלל מנותחות-נשים, אם כי בקבוצת גיל צעירה יותר בהשוואה לניתוחים להגדלת חזה: גילן של מרבית המנותחות שעברו ניתוח פלסטי באף הוא בין 17-20.

ניתוחים פלסטיים בגילאים מתקדמים
שני הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בישראל הם, כפי שציינו, הגדלת חזה, המבוצע בעיקר בקרב נשים בגילאים 20-30 וניתוח אף הנדרש בעיקר על ידי נערות בגילאים 17-20. אחריהם בשכיחות דומה אנחנו פוגשים ניתוחים פלסטיים הפופולאריים בקרב נשים מבוגרות יותר, להלן:

* ניתוח מתיחת פנים - ניתוח זה מבוצע בעיקר בקרב נשים בגילאים 50-75 כששיא השכיחות הוא בגיל 60.

* ניתוחי חזה שונים - הכוונה היא לניתוח להרמת חזה, הנפוץ במיוחד בקרב נשים לאחר סיום תוכנית הילודה או ניתוח להקטנת שדיים המבוצע בעיקר בקרב נשים הסובלות מכאבי גב על רקע חזה גדול.

* ניתוחים להסרת עודפי עור - ניתוחים להסרת עודפי עור, בעיקר מאזור הזרועות והירכיים, מבוצעים בעיקר בנשים שחוו ירידה קיצונית מאוד במשקל. ניתוחים אלו אמנם עדיין נחשבים לנדירים יחסית, אך השכיחות שלהם עולה משנה לשנה בקצב מהיר מאוד.

לסיום נשאיר אתכם עם פרט מידע מרתק בנוגע לניתוחים הפלסטיים בישראל, הנוגע דווקא לניתוח הנדיר ביותר הקיים בארץ. מוכנים? ובכן, בעוד שמדי שנה מתקיימים לא מעט ניתוחים פלסטיים להרמת הישבן, עדיין לא בוצע בישראל ניתוח פלסטי להגדלת ישבן.
אחרי הכל,מדובר בגוף שלכם ובלא מעט זמן,כסף וכאב מסוים .
רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוחים פלסטיים (מאמר מספר 324)
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוחים פלסטיים פופולריים בישראל. !