שבת, 11 ביולי 2020

ייעוץ לניתוח אף - איך להתכונן לפגישה?

מאת: מערכת מנטול
התהליך החשוב ביותר לקראת ניתוח אף הוא שלב - ייעוץ לניתוח אף. כדאי לשאול במהלך זמן זה כמה שיותר שאלות ולבצע בדיקות מקדימות בטרם פגישת הייעוץ לניתוח אף.
ייעוץ לניתוח אף - אחד מהניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים הכי שכיחים בשנים האחרונות זה לא אחר מאשר ניתוחי אף, שכן האף זה לא מסוג האיברים שניתן להתעלם מהם. הוא נמצא לנו ישירות באמצע הפנים ולפיכך זה טבעי שבמידה והאף שלנו גדול מידי, עקום מידי או סולד בצורה כל שהיא פשוט לא מתאים לכם וגורם לנו להרגיש לא בנוח, אך זה טבעי שתחשבו על האפשרות של ניתוח אף. עם זאת, אסור לשכוח שאף על פי הפופולריות בקרב ניתוחים פלסטיים מדובר על ניתוח שגרתי ושכיח.

זה אומר שההליך הכירורגי נעשה בהרדמה מקומית ומתבצע בבית חולים. לפני שמבצעים ניתוח כזה צריך לעבור ייעוץ, כי לא כל אחד ימצא מתאים לניתוח אף ולא כל אדם עשוי להתמודד עם ניתוח זה. לא כל רופא מנתח מתאים לכל פציינט, שכן ישנם כללים קבועים רבים שחשוב לקחת בחשבון בטרם קבלת החלטה לעבור ניתוח כזה.

ייעוץ לניתוח אף - מה שואלים ?כשמדברים על ייעוץ לניתוח אף למעשה הוא ייעוץ במפגש פרטי עם המנתח, רופא במקצועו, כאשר מטרת הפגישה היא להעריך את המצב ולקבוע האם הפציינט נמצא מתאים לניתוח כזה. לפיכך הרופא המנתח יתחקר את המטופל על כל מה שצריך לדעת, והתעניין האם יש לפציינט מחלות כרוניות שונות, והאם הוא עבר ניתוח פלסטי אחר בעבר. לרוב מתבצעות גם בדיקות אחרות ובין היתר סוג העור, מבנה העצמות ואופי הסחוס הפנימי של האף, שכן דברים אלה עשויים להשפיע על התוצאה הסופית.

המטרה של הפגישה הזאת היא לא רק עבור בדיקות אלא גם לתת לכם את כל התשובות שאתם זקוקים להן וזה הרגע שבו תוכלו לשאול ורצוי להכין מראש רשימת שאלות נחוצות אודות ההליך, הניתוח, ההחלמה והתופעות לוואי. לרוב רוב מהשאלות כמובן יעלו לכם תוך כדי פגישת הייעוץ, ועל חלק שהכנתם יקבל מענה עוד בטרם שתספיקו לצייץ מול הרופא, אך בכל אופן - נסו להכין שאלון בטרם הפגישה. אתם יכולים לבצע זה לאחר מחקר ראשוני מרחבי הרשת, למידת חוות הדעת השונות של קהל שכבר עבר ניתוח אף (rhinoplasty) ומוכן לשתף בחוויית ההליך והניתוח וברגשות של לאחר הניתוח.

וודאו שבמהלך פגישת הייעוץ תפיקו מענה מספק לכל שאלה, גם במקרה של שאלה שנראית טריוויאלית. דרשו לקבל מידע איך בדיוק מתבצע ניתוח אף, איזה הכנות מוקדמות יידרשו מכם לפני הניתוח כמו צום או איסור העישון לפני ואחרי הניתוח או נטילת תרופות וכו', מה עשוי לקרות אחרי הניתוח, משך זמן שהנפיחות או החבישה תרדנה והכי חשוב לאיזו תוצאה אנו צריכים לצפות. היו אמתיים וגלויים לגבי כל חשש, בעיקר כדי לתת לרופא לספק תשובה לכל דבר כזה או אחר.

חשיבותו של חברי צוות הניתוח

בין אם אתם רוצים לעבור היום ניתוח פלסטי כירורגי באף ובין אם אתם שוקלים לעבור כל ניתוח כירורגי אחר קחו בחשבון שאחד מהדברים הכי מהותיים הוא לדעת מי המנתח המיועד לניתוח לניתוח שלכם. זה שאדם הוא רופא ומנתח כירורגי לא מוכיחה אותו למומחה לסוג ניתוח זה, וודאי כדאי ורצוי לאמת אל מי אתם מופנים לקבלת ייעוץ לניתוח אף ועל אחת כמה וכמה מי המנתח המבצע. רצוי מאד לברר כמה זמן הרופא מבצע ניתוחי אף והאם המטופלים הקודמים אצלו מרוצים מהתוצאה? מעבר לזה כמובן שיש צורך להתייחס גם לעניין הכספי שכן לא כל אחד מאיתנו מסוגל לשלם את הסכום המקובל לניתוח כזה. הרצון שלכם הוא לסיים את התהליך מרוצים ככל האפשר ואם אתם כבר הולכים על ניתוח כזה ולכן כדאי ורצוי מאד לבדוק בעשר עיניים מול מי אתם יושבים.

על אף שהעלות היא בהחלט דבר חשוב ולעתים אף מכריע, ולפעמים יש לנו בעיית אשראי או אי יכולת כל שהיא במת התקציב, נסו שלא להיגרר אחרי מנתחים זולים מאוד, מכיוון שמחיר זול עלול לגרום לכם בסופו של דבר לשלם מחיר יקר בהרבה לאחר הסרת התחבושות והתוצאה שהיא רחוקה מאוד ממה שציפיתם לה. ולעתים אתם עשויים למצוא את עצמכם מבררים לגבי תיקוני אף כאלה ואחרים ובניתוח נוסף. בתהליך ייעוץ לניתוח אף עליכם להרגיש עם הביטחון העצמי שלכם במעמד הפגישת ייעוץ אכן מורגשת וכי הנכם חשים כי זה המנתח שלכם אשר מספק לכם הרגשה טובה במיוחד, מקצועיות ותשומת לב רבה לכל שאלה וסוגייה.

מאמרים נוספים באותו נושא:

סבסוד קופות החולים בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.
ניתוח אף בסבסוד כללית מושלם וכללית פלטינום.
אהבתם את המאמרים שלנו ? עזרו לנו לשתף אותם לעוד אנשים
בפייסבוק שלכם או לחצו לייק או גוגל+ . תודה .


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
חברים באחת מקופות החולים ? יתכן ומגיע לכם סבסוד מהקופה .
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים .

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום מאמר 339
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ייעוץ לניתוח אף - איך להתכונן לפגישה?. !