שבת, 11 ביולי 2020

ניתוח אף מחירים

מאת: מערכת מנטול
תעשיית הניתוחים עוברת שינויים רבים, טכנולוגיות באות והולכות ואיתן המחירים משתנים, עולים ויורדים כמו כן, מחירי ניתוח אף משתנים בהתאם לגורמים שונים ומגוונים עליהם אנחנו מרחיבים במאמר זה.

ניתוח אף מחירים - הקדמה

כיום ישנם עשרות רבות של ניתוחים פלסטיים, הפופולרי ביותר בתחום הוא ניתוח אף. ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים הכי מורכבים על אף גודלו הקטן ביחס לאיברים ואזורי שונים בגוף בהם מבוצעים ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שונים. בעבר ניתוח אף היה מורכב עוד יותר והמחירים היו בהתאם. בשנים האחרונות אנו עדים לתעשייה הולכת לגוברת ובפיתוחים שונים של מערכות מתוחכמות יותר המוזילים את המחיר עבור ניתוח אף ואת משך תהליך הניתוח, ההחלמה ותופעות הלוואי שהיו פעם.


יש לציין שתופעות לפני תמיד היו ותמיד יהיה אך זה לא המאמר לנושא זה, דבר זה הפנימו לעצמכם תמיד, אין דבר כזה לעבור הליך רפואי כירורגי ללא תופעות לוואי. לפיכך, תנאי השוק ורצונם של מיליוני אנשים שעולם לעבור ניתוח אף (rhinoplasty) הביא לשינוי דרמתי באופי הניתוח, משך הניתוח ומחירו.

ניתוח אף מחירים - מה לגבי הטכנולוגיה?יש להבין שעל פי רוב, כאשר משך זמן ניתוח או הליך כל שהוא המצריך כוח אדם יורד ומתמעט מהר יותר כך עלות ההליך, הטיפול, או כל עבודה אחרת גם בתחומים אחרים יורד מטבעו אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שלעתים מדובר בטכנולוגיות יקרות שנועדו למטרת שיטה מהירה יותר ופיתוחה עלה הרבה מאד כסף כמו כן, מכירתה למנתחים תהיה יקרה די כדי לגרום לעלות הטיפול או הניתוח לזנק משמעותית.

אנשים רבים בעולם לא מגשימים את חלומם בכל הקשור לניתוחים פלסטיים וישנם יותר בעלי צורך אמתי לניתוח מאשר אנשים שפונים לניתוח ממניעים אסתטיים וממניעים שונים שאינם רפואיים או אסתטיים מהותיים ומכן הצורך בפיתוח טכנולוגיות רפואיות שיקלו את אנשים רבים ויגרמו להם לרצות ולעבור ניתוח כזה או אחר מבלי לחשוש.

טכנולוגיות רפואיות משוכללות עשויות לעלות את מחיר הניתוח שכן קיים אלמנט של סיפוק ביטחון ליעילות גבוהה לניתוח ויכולת חזרה לשגרה מהירה יותר ובטוחה.

מחירי ניתוח אף משתנים מרופא לרופא בצורה משמעותית, על פי רוב המחיר משתנה בהתאם לכמה גורמים משמעותיים בינהם כאמור יכולת להעביר להעביר ניתוח אף מורכב ביעילות גבוהה ובטכנולוגיית עזר נפלאה ובכך לשנות את ניתוח אף מחירים בכך לעלות את המחיר או להורידו.


לפניכם מספר גורמים המשפיעים על מחיר ניתוח אף :המוניטין: לרוב מוניטין שווה כסף לעתים אף מאד ולפיכך, רופא מוכר מאד עשוי להיות רופא יקר יחסית אך לעתים גם רופא מוכר אינו בהכרח מנתח טוב. מנתח מוכר עשוי להיות בעל יכולות השקעה גדולות או קשרים מסוימים עם בלי שליטה או קשירה כל שהיא לבעלי מדיות אינטרנטיות או תקשורתיות שעשויות לשבח את אותו המנתח שלא מתוך ידע או מומחיות אמתית וטבעית. הכירו במוניטין ככלי מספר 1 בהשוואת יכולותיו ואיכות עבודותיו. חקרו ולמדו אודות המנתחים השונים, קחו לכך את הזמן, חקירה זו חשובה וביכולת לקבוע את התוצאה הסופית.

הטכניקה: הטכניקה והטכנולוגיה הם הכוח של המנתח לתוצאות טובות יותר אך לפחות טובות, הכירו את הטכניקות השונות ורצוי ללמוד גם באיזו טכנולוגיות כל מנתח עובד ורמת יעילותם.

ניתוח אף בבית חולים

לא כל ניתוח מצריך אשפוז וחדר ניתוח בבית חולים ובמידה ותזדקקו לניתוח אף פחות שעל פי רוב מתבצע על ידי הפשטת עור האף עליכם לקחת בחשבון עלויות נוספות כגון: מרדים או מרדימה (הליך זה מתבצע בהרדמה מלאה) השכרת חדר ניתוח בבית חולים ויום אשפוז בבית חולים. עלויות אלה נעות בין 2.500 שקל - ל3.500 שקל ומייקרות את עלות הניתוח משמעותית.

צוות עזר לניתוח אף

מנתחים פלסטיים רבים עורכים את הניתוח ומצרפים צוות לחדר ניתוח שעובדים עם צוות המרפאה או בצורה משנית ונוכחים בתהליך הניתוח, ולעתים יבחר הרופא שבחרתם להיעזר בצוות, ואחיות שלא מתוך הצוות שלו אלא חיצוניות. צוות רפואי עשוי ליקר את עלות הניתוח ב-1,000 - 2,000 שקל.

השתתפות ביטוחים רפואיים או סבסוד קופות החולים

קופת החולים כללית מושלם או פלטינום מסבסדת ומשתתפת בעלויות ניתוחים פלסטיים שונים, לרוב כאשר מדובר בניתוח רפואי הכרחי. קופת החולים מאוחדת שיא גם משתתפת אך באחוזים נמוכים יותר מקופת חולים כללית. במידה ותרצו לעבור ולהיות חברי קופת החולים כללית לצורך ניצול אפשרי של זכות לניתוחים פלסטיים תהיו צריכים לעבור תקופת אכשרה משתנה בין שלושה חודשים לחצי שנה. חברות הביטוח השונות אף הם משתתפות לעתים בניתוחים כלשהם אך במידה נמוכה מאד בעלויות ובכמה ניתוחים פלסטיים או אסתטיים בודדים. רוב בעלי פוליסות ביטוח שונות אינם מצליחים להזדכות לקבל החזר, חלק מהחזר מאד נמוך ורק בעלי פוליסות מורחבות באמת מקבלים הטבות בניתוחים פלסטיים וטיפולים שונים.


על פי רוב, ניתוח פלסטי באף (rhinoplasty) נע בין 6,600 - 14,500 שקל, תלוי וכפוף לפי הנושאים שהרחבנו עליהם לעיל. בנוסף, מומלץ להגיע לכמה שיותר פגישות ייעוץ ולא לחסוך בדמי ייעוץ המקובלים ומשתנים ממרפאה למרפאה (ויש כאלה שלא גובים דמי ייעוץ) אך העלות של ייעוץ לניתוח ברוב המקרים עשוי להתברר באחד הדברים החשובים והמשמעותיים שביצעתם בתהליך הבדיקה, ההבנה ולסכום אותו תשלמו בסוף.

השוואת מחירים לניתוח אף הוא דבר הכרחי מאד וזה הכוח שלכם מול המנתחים השונים בתהליך ולמען הסיפוק העצמי שלכם בתהליך. כמובן שהמחיר אינו הפקטור היחידי בתהליך אך יש לבצע בדיקה מקדימה בנוגע ליכולתכם הכספית ולפיה לבחור את המנתח, תוך חקירה מעמיקה בנושאים השונים.

אז כמה עולה ניתוח אף ?

ניתוח אף מחירים


ניתוח אף פלסטי
6,500 - 14,500 ₪

ניתוח אף רפואי
5,000 - 10,000 ₪

ניתוח אף משולב אסתטי ורפואי
7,500 - 16,000 ₪

ניתוח אף חוזר
8,500 - 15,500 ₪

המאמר הבא טיפים להחלמה מניתוח אף החלמה


רוצים לדעת עוד ? רוצים לשמוע על הטבות ומבצעים בתחום ?
אנחנו הכתובת ! השאירו לנו פרטים ופרגנו לנו בבקשה לייק :)

מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום ניתוח אף מחירים מאמר 340
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / ניתוח אף מחירים. !