שבת, 11 ביולי 2020

התאמה לניתוח פלסטי

מאת: מערכת מנטול
רגע לפני שבוחרים מנתח פלסטי כדאי קודם כל להבין שיש לעבור התאמה לניתוח פלסטי. זה לא מתאים לכל אחד מבחינה בריאותית.
אחד הדברים הקריטיים להצלחתו של ניתוח פלסטי הוא שלב האבחון. ישנם אנשים רבים שעברו ניתוחים פלסטיים בעבר ויצאו מהם מתוסכלים מאוד בדרך לניתוחים נוספים שיתקנו את הנזקים שנגרמו בניתוחים הקודמים. מעבר להוצאה הכספית הכרוכה בכל ניתוח תיקון שכזה ומעבר למשבר הנפשי שעשוי להיגרם למטופל שנדרש לעבור תיקון אחרי תיקון, חשוב להבין שהגוף חווה טראומה לא פשוטה בכלל בכל פעם שהוא מורדם ובכל פעם שסכין המנתחים ננעצת בו, ואין זה משנה כלל באיזה ניתוח מדובר. אלא שאת כל הסבל הזה אפשר למנוע מראש, על ידי אבחון נכון מצד הרופא, והמלצה שמתאימה לצרכי המטופל ולא לשאיפות המטפל. רופא מקצועי גם ידע לאבחן נכון ובזהירות, מתוך הבנה ששמו המקצועי תלוי בכך.

החשיבות של אבחון נכון

ישנן טכניקות שונות לאבחון מטופלים כדי לזהות האם ניתוח פלסטי מסוים יתאים להם והאם באופן כללי הקונספט הזה שנקרא ניתוחים פלסטיים הוא רלוונטי עבורם. שיטת אבחון אחת היא למשל, אבחון דרך העיניים. אם דרך האבחון ניתן לזהות שהמטופל איננו מתאים לניתוחים פלסטיים בגלל רקמה שהיא רפויה או לא אחידה, הרי שמתח השריר שלה מאוד נמוך, כך שניתוח הוא לא באמת אופציה. ככל שרופאים יידעו לזהות נכון את הצלחת ההליך הכירורגי עוד בטרם יקבל המטופל החלטה, כך יחסוך הפציינט עוגמת נפש רבה מעצמו. תפקיד הרופא לספק מידע שלם ולהימנע מעידוד המטופל לעבור ניתוח יקר כשבאבחון נכון אפשר יהיה לזהות שזה פשוט לא רלוונטי עבורו.

התאמה דו כיוונית

אין ספק שהתאמה לניתוח פלסטי היא התאמה שפועלת לשני הכיוונים. כלומר, הרופא המטפל צריך לוודא שהמטופל שלו אכן מתאים לניתוח, הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית, כדי למנוע מאנשים לעבור ניתוחים פלסטיים שלא יועילו ואולי אף יזיקו. מהצד השני, גם המטופל צריך לוודא שהרופא היועץ הוא אכן האדם המתאים לבצע את הניתוח. בדיקה כזו יכולה להתבצע בכמה צעדים פשוטים. ראשית, חשוב שהמטופל ישאל כל שאלה העולה על רוחו, בין אם היא מורכבת ובין אם היא פשוטה, בין אם היא טפשית ובין אם היא טובה כל כך שגם הרופא לא יודע איך להשיב לה. ניתוח גורם לטראומה מסוימת לגוף וכל עוד מעורבים בתהליך הזה רופא מרדים וסכין ניתוחים, זהירות היא משהו שאין לפקפק בו או להתעלם ממנו.

שאלו את השאלות החשובות לכם והבינו שאין דבר כזה שאלה טפשית או לא נכונה. אם זה מטריד אתכם, אתם צריכים לקבל תשובה. בדיוק באותה המידה שאם הרופא שלכם רואה לנכון שניתוח פלסטי הוא צעד שגוי שלא מתאים לכם, הדבר המקצועי וההגון הוא פשוט לומר לכם את זה מראש, לפני שתחליטו לעבור ניתוח מיותר ולשלם סכומי כסף גדולים. המקצועיות של הרופא המנתח היא לא רק בכישרון שלו כשאתם מורדמים על השולחן, אלא גם ביכולת שלו לתת לכם תשובות ישירות וכנות ולשקף לכם את תמונת המצב האמיתית כדי שלא תתעוררו בבוקר שאחרי למציאות חדשה שבה הניתוח הפלסטי הסב לכם יותר נזק מאשר תועלת או שתצטרכו לעבור ניתוח נוסף שיתקן את הנזק הנוכחי, מה שיעלה לכם כסף ויגרום לכם לתחושות קשות של אכזבה ומרמור. ההתאמה לניתוח הפלסטי מורכבת מכל כך הרבה פרטים, לרבות ההתאמה הפיזית שלכם לניתוח וההתאמה הכימית ביניכם לבין הרופא שלכם, ואל לכם לזלזל באף אחד מאלה. המראה החיצוני שלכם, כמו גם בריאותכם, תלויים בניתוח הזה אבל בעיקר - בידיו של הרופא שבו תבחרו לבצע את הניתוח.
התאמה לניתוחים פלסטיים
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ בחינם בתחום פיסול הגוף
מנטול הינו הפורטל לאיכות חיים הגדול והמוביל בישראל, אשר מחולק ל-8 ערוצים עיקריים: אסתטיקה, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, כושר גופני, בריאות, תזונה ודיאטה, סקסולוגיה וגוף ונפש. אינדקס האתר כולל מידע מקיף ועדכני אודות בתי עסק ומגוון רחב של קטגוריות, ותחומים התורמים לשיפור איכות החיים שלנו.
מנטול מציע רצפי מאמרים, מאמרים, בתחומי איכות החיים אשר נכתבו בעזרתם האדיבה של טובי המומחים. תמצאו סקרים ופורומים שונים המנוהלים ע"י מומחים.
בנוסף, קיימים מספר שיתופי פעולה עם אתרים שונים ביניהם אתר דרושים, אתר לימודים ועוד, וכן המלצות על אתרים שונים.
אנו מזמינים אתכם להוות חלק בלתי נפרד מאיכות החיים החשובה כל כך עבורינו, לקבל מידע וייעוץ בחינם ממיטב המומחים אשר יתרמו לשיפור איכות חייכם. / ניתוחים פלסטיים / התאמה לניתוח פלסטי. !